Ole tark tarbija – osta vaid kontrollitud toimega tooteid!

Kas teadsid, et Saksamaal toodetud viirusevastase ninasprei AGOVIRAX® -i toimeainega on olemas tegeliku kaitse tõhusust kinnitavad kliinilised uuringud!

Kuidas valida viirusevastast ninaspreid?

Kui valid ninaspreid, mis kaitseks viiruste eest, on tark valida kliiniliselt uuritud ja tõhusust tõestanud toode. Miks? Ainult nii saad olla kindel, et lisaks in vitro (uuring katseklaasis) efektiivsusele toimib toode ka päriselus inimese organismis.

Milline on hea viirusekaitsega ninasprei?

Uuringutega tõestatud toime. AGOVIRAX® -i toimeainel ioota-karrageen on tõestatud COVID-isse nakatumise tõenäosust vähendav toime. Uuring (1) viidi läbi COVID-i osakonnas töötavate meditsiinitöötajate hulgas, kes kasutasid ninaspreid 4x päevas. Tänu sellele vähenes COVID-isse nakatumise risk 80% võrra.

Kuna hingamisteede viirushaigusi põhjustavad üle 200 erineva viiruse, siis tõhus ninasprei peab meid kaitsma lisaks koroonaviirusele ka teiste viiruste suhtes - rinoviirus, gripp jm. Me ei saa valida, millisesse viirusesse jääme.

AGOVIRAX® -it võib kasutada nii profülaktiliselt kui esimeste viirushaiguste sümptomite ilmnemisel – kuna ioota-karrageen takistab viiruse paljunemist, siis on uuringud näidanud lühemat haiguste kestust ja leebemaid sümptomeid.

Spreid võiksid kasutada ka alates esimesest eluaastast – neil on palju kontakte ja nad katsuvad kõike, samas neid ei vaktsineerita, nad ei kanna maske. Samuti sobib AGOVIRAX® rasedatele, imetavatele emadele, diabeetikutele, taimetoitlastele jne

Kuidas viiruse eest kaitsev ninasprei töötab?

Ninasprei moodustab nina limaskestale kaitsva viskoosse kihi, mis ehitab barjääri viiruste vastu ning blokeerib viiruste kehasse sisenemise. Sprei ei kuivata nina limaskesta ega ole pihustamisel kipitav ega valulik.

AGOVIRAX®-i toimeaine ioota-karrageen on saadud merest pärinevast punasest vetikast, seega on see looduslikku päritolu ning ühtegi säilitusainet lisatud ei ole!

Agovirax ninasprei

Mis kinnitab, et AGOVIRAX ka tegelikult viiruste eest kaitseb?

Kliiniliste uuringute tulemused näitavad, et ninasprei:

- Vähendab viiruste arvu limaskestadel üle 90% (2)

- Lühendab haiguse kestust keskmiselt 2 päeva võrra (3)

- Vähendab märkimisväärselt haiguse korduvust (3)

- Vähendab tavalisi külmetushaiguse sümptomeid (3)

Ioota-karrageeni sisaldaval ninaspreil on kasutuskogemust üle 10 aasta rohkem kui 40 riigis. AGOVIRAX®-i toime on füüsikaline, see ei sõltu konkreetsest viiruse tüvest või muteerumisest – saad olla kindel, et ei pea uue viirustüve saabudes uue koostisega pudelit ostma!

Uuri, kas sinu kapis oleva ninasprei toime on kliiniliselt tõestatud!

Lisainfot leiad siit: www.agovirax.ee

Tähelepanu! Tegemist on meditsiiniseadmega! Lugege kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerige spetsialistiga.

Viited:

    1. Figueroa JM, Lombardo ME, Dogliotti A, Flynn LP, Giugliano R, Simonelli G, Valentini R, Ramos A, Romano P, Marcote M, Michelini A, Salvado A, Sykora E, Kniz C, Kobelinsky M, Salzberg DM, Jerusalinsky D, Uchitel O. Efficacy of a Nasal Spray Containing Iota-Carrageenan in the Postexposure Prophylaxis of COVID-19 in Hospital Personnel Dedicated to Patients Care with COVID-19 Disease. Int J Gen Med. 2021 Oct 1;14:6277-6286. doi: 10.2147/IJGM.S328486. PMID: 34629893; PMCID: PMC8493111.https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34629893/
    2. Eccles, R., Meier, C., Jawad, M. et al. Efficacy and safety of an antiviral Iota-Carrageenan nasal spray: a randomized, double-blind, placebo-controlled exploratory study in volunteers with early symptoms of the common cold. Respir Res 11, 108 (2010). https://doi.org/10.1186/1465-9921-11-108
    3. Koenighofer, M., Lion, T., Bodenteich, A. et al. Carrageenan nasal spray in virus confirmed common cold: individual patient data analysis of two randomized controlled trials. Multidiscip Respir Med 9, 57 (2014). https://doi.org/10.1186/2049-6958-9-57