Sinu privaatsus

Sinu privaatsus

TerviseTrend.ee austab iga kodulehte külastava isiku privaatsust. Käesolevas punktis on loetletud informatsioon, mida TerviseTrend.ee võib koguda, ja piirangud, kuidas seda võib kasutada.

Isikuandmed

TerviseTrend.ee ei kogu Sinu kohta mistahes isiku tuvastamiseks vajalikku infot (nt nimi, aadress, telefoninumber või meiliaadress) (edaspidi "Isikuandmed"), kui Sa vastavaid andmeid meile vabatahtlikult ei esita. Kui esitad TerviseTrend.ee-le oma Isikuandmeid, siis säilitatakse neid turunduse, turu-uuringute ja Sinuga kontakteerumise eesmärgil.

Kui oled oma Isikuandmeid esitanud ja soovid neid meie andmebaasidest eemaldada, palun võta meiega ühendust meiliaadressil, mille leiad käesoleva lehe lõpust. Teeme mõistlikke jõupingutusi, et Sinu andmed meie baasidest kustutada.

Automaatselt kogutavad isikut mitte tuvastavad andmed

Võime teatud juhtudel Sinu kohta koguda informatsiooni, mis ei võimalda isikut tuvastada. Sinna hulka kuulub näiteks info selle kohta, millist Interneti-brauserit või arvuti operatsioonisüsteemi kasutad ja milline koduleht Sind meie kodulehele või reklaamile linkis.

Informatsioon, mida me automaatselt Sinu kõvakettale salvestame

Kui Sa käesolevat Kodulehte vaatad, võime me Sinu arvutisse salvestada teatud informatsiooni. See salvestatakse“ küpsise“ või sarnase failina ning see aitab meid mitmel moel. Näiteks aitavad „küpsised“ meile kodulehte või reklaami teha selliseks, et see sobiks paremini Sinu huvide ja eelistustega. Enamiku Interneti-brauseritega saad „küpsised“ oma arvuti kõvakettalt ära kustutada, need ära blokeerida või enne „küpsise“ salvestamist hoiatuse saada. Palun uuri nende funktsioonidega tutvumiseks oma brauseri kasutusjuhendit või abilehti.

Sinu nõusolek

Kasutades TerviseTrend.ee veebilehekülge, oled nõus sellega, et OÜ Terviseportaal kogub ja kasutab sinu poolt sisestatud informatsiooni, oled tutvunud ning nõustud kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Tutvu privaatsus- ja andmekaitsetingimustega

Kui Sul on Sinu isikuandmete kasutamisega seotud küsimusi või muresid, siis saada meile palun e-kiri aadressile info@tervisetrend.ee