Kas oled mõelnud, et peaks igapäevaselt rohkem liikuma, aga ei oska alustada? Sel juhul võta kolleegid kampa ja liituge väljakutsega “Kondimootoriga tööle”. Aktiivselt veedetud aeg päevas suureneb automaatselt.

Kampaania, mis toimub 9. septembrist 29. septembrini on käima tõmmanud Sport ID ja Firmasport. Eesmärgiks on motiveerida inimesi rohkem liikuma igapäevaste transpordivahendite asemel oma kondimootoriga ning hea viis oma liikumisaktiivsuse suurendamiseks on muuta liikumisharjumusi just hommikul tööle või koju minnes.

Liikumisviisidena lähevad arvesse:

käimine/kepikõnd;
jooksmine;
rattasõit;
rulluisutamine, -suusatamine ja rulasõit.

"Kondimootoriga tööle" kampaaniasse on osalema oodatud kõik, kes tunnevad, et tahavad rohkem liikuda ja kaasa lüüa vinges aktsioonis! Kampaanias on võimalik võrrelda oma liikumisaktiivsust teistega ning läbi selle ka ennast motiveerida. Osalemiseks on tiimi vaja nelja liiget. Arvestus ei ole üldtabelis selle peale, kui palju kilomeetreid tiimiliikmed läbivad, oluline on liikumiste arv.

Tiimiliikmed peavad osalemiseks oma liikumised üles märkima SportID keskkonna treeningpäevikus või Fit100 äpis.

Kampaania ellukutsujad on veendunud, et kehaline aktiivsus hommikul võrdub positiivne energialaenguga terveks päevaks! Seega, mine uuele hooajale vastu uue energiaga – liitu vinge väljakutsega!

Tutvu reeglitega ja registreeri oma tiim siin juba täna.

NB! Kampaanias osalejatele on motivatsiooniks välja pandud ahvatlevaid auhindu.

Tekst: Merilin Piirsalu

Foto: Pexels