Uroloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

Lii Luige

Uroloog

Super arst

Malle Räime kirjutab: "Super arst.Väga hooliv,tark,proff."

2
4.9

Sügav kummardus ja lugupidamine

Rein Ansip kirjutab: "Äärmiselt sümpaatne, põhjalik oma professionaalsuses, empaatiline ja hea huumoritajuga. Ainult selliste annetega õnnistatud inimesed peaksidki arstiks õppima. Loodan et tänased..."

3
4.8

Kalmer Innos

Uroloog

...

Mees kirjutab: "Väga hea Arst.Omaala spetsalist,väga professionaalne.Kellel mure, soovitan."

5
4.7

Jaanus Kahu

Uroloog

tänu arstile

Jaan kirjutab: "Tänutunne saadud abi eest /dr. Jaanus Kahu´le/ on nii suur, et polegi sõnu! -Tark, hooliv, asjalik arst.-SUUR TÄNU!"

5
4.7

Martin Kivi

Uroloog

как уже было сказано ...

Alina kirjutab: "как уже было сказано "врач от бога"!! сердечно благодарны за успешную операцию папе, правильный психологический подход к пациенту и его близким.. попасть на операцию к нему -это..."

7
4.5

Leonhard Kukk

Uroloog

Lihtsalt äri

Masendav kirjutab: "Olen pettunud tasulises meditsiinis, kuna patsiendi kohtlemine ei vasta sellele mida lubatakse. Juuni kuu algul tuleb ennast registreerida vastuvõtule, ja saadakse number..."

10
4.3

Indrek Alas

Uroloog

Ei soovita seda arsti

Patsienti naine kirjutab: "Minu mees käis samuti eesnäärme vähi operatsioonil Indrek Alase juures. Operatisoon venis tublisti 2,5 tunni kauem, kui plaanitud, sest operatsiooni käigus vigastati veresoont. Ma..."

12
4.2

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

16
3.9

Juho Pariis

Uroloog,Üldkirurg

Elu

Marko kirjutab: "Mees päästis mu elu! Ja on veel mitmeid päästnud. Aitäh inimestele teise võimaluse andmise eest."

17
3.8

Margus Punab

Uroloog

Hea arst

Arno kirjutab: "Tegi haigekassa korras vajalikud testid. Kõik sujus ja midagi negatiivset ei ole. Kuna testide tulemused olid korras siis otsest ravi vaja ka polnud. Haigekassa rahade eest..."

18
3.7

Katrin Huik

Uroloog

Arst

Eve kirjutab: "Ennem kannatan oma haiguse piinad kui veel sellise arsti juurde lähen. Peale tänast visiiti selle arsti juurde on tõesti vaja psühhiaatri abi kes mulle selgeks teeks, et ma ikka..."

24
3.3

Indrek Karlson

Uroloog,Üldkirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0

Jaak Ollino

Uroloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0

Luule Pehter

Uroloog

Valetab

Anonüümne kirjutab: "Oli vaja eriarstile saatekirja, raiub nagu rauda, et tema anda ei saa, et see on sellibne seadus, et tema anda ei saa. Eriarst saab ikka teisele eriarstile saatekirja antud, olen..."

36
2.4

vastuväide

kriitikutele kirjutab: "Ausmees on väga tark arst,kahjuks pole ta aga suguhaiguste arst.Nii,et kes sõimab siin dr.peaks külastama ,kui on leitud suguhaigus siis kindlasti suguhaiguste arsti.Eesnäärme..."

37
2.3
« 1 2 3 4 »