Uroloogia

Kokku leiti 1 tulemust

Aare Mehik

Uroloog

Suured tänud

Priit kuntu kirjutab: "Aarest ,kui arstist ja inimesest saaksin rääkida ülivõrdes. See suhtumine minu probleemi ja asjade lahti seletamine ,mida ma sain temalt . Imeks pandavalt hooliv suhtumine nii arstina ,kui INIMESENA minu opi eelsesse kui ka peale opi . Helistades tundes huvi kuidas on läinud ja jagades soovitusi, kahjuks mida ma ei ole saanud oma .... käest . Ta ei peaks olema ainult aasta uroloog soomes , vaid ka eestis. Tõesti oli mul hea meel ,et kohtusin sellise suurepärase inimese ja arstiga."

/imagecache/s68.png
4,3

neerusiirdamine

maria kirjutab: "SUPER ARST ! "

/imagecache/s73.png
4,6

Равнодушный

Leo kirjutab: "Когда я к нему попал то сталкнулся с большим равнодушием,он даже не пытался, помочь и разобратся,просто сказал это не ко мне."

/imagecache/s68.png
4,3

Andres Kotsar

Uroloog

Dr.Kotsar

Ingrid kirjutab: "Ülisõbralik, väga asjalik, KUULAB, mõtleb kaasa, väga hea käega, pakub lahendusi, proovib kõik variandid läbi ennem, kui operatsioonile saadab. Tema juurde läheks kohe niisama ka, kui midagi viga pole, küsima kuidas käsi käib."

/imagecache/s72.png
4,5

Andres Lõo

Uroloog

super arst

Galina Zamosnikova kirjutab: "Оперировалась у доктора еще в Магдалене, уже18 лет назад. Подшивал мне почку. Операцию провел не просто хорошо, блестяще. Все эти годы не знала проблем. Отношение было как к родной. Очень часто с благодарностью вспоминаю. "

/imagecache/s68.png
4,3

Armen Ahlberg

Uroloog

Neerukivi

Märt kirjutab: "Isegi neerukivi kättesaamine võib mõnikord keerulisem ja pikem protsess olla kui maalane ette oskab kujutada. Lahendas loovalt opi käigus kaks asja ühe korraga. Nüüd on kaks nädalat mõõdas ja kõik on ok. Julgen soovitada. "

/imagecache/s70.png
4,4

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s75.png
4,7

Einar Kesküla

Uroloog

Tänud ja veelkord tänud!

Tõnu Ermas kirjutab: "Olen igati tänulik. Kõik väga hästi!"

/imagecache/s60.png
3,8

Enn Veskimäe

Uroloog

Enn Veskimäe on malegeenius

Jaan Olari kirjutab: "Tema kohta ütles mulle kunagi varalahkunud professor,veresoontekirurg TIKKO´et Eestis on vähe nii hea käega kirurge.Elusaatus on julm."

/imagecache/s56.png
3,5

Enno Ahse

Uroloog

Tubli

Arvo kirjutab: "Hea ja tähelepanelik doktor Olen aastaid käinud tema vastuvõtul ja olen väga rahul ning tänulik ja soovitan ka teistele "

/imagecache/s65.png
4,1

Evi Steklova

Uroloog

Suuresti

Riho Saal kirjutab: "tänu sellele arstile olen praegu elus. Väga professinaalne ja asjalik."

/imagecache/s49.png
3,1

Gennadi Timberg

Uroloog

Südamlik tänu uroloog doktor Gennadi Timbergile

Rein Muoni kirjutab: "Doktor Gennadi Timberg on sündinud arstina. Ta on väga tähelepanelik ja vastutulelik. Kuulab haige kõik kaibused, seejärel laseb teha kõik uuringud ning otsustab ravi üle. Doktor Timberg tegutseb väga kiiresti ja igat asja põhjalikult kaalutledes ning on väga suurte kogemustega arst. Essti uroloogidest võib nimetada teda tiparstiks. Tema tööd võib hinnata maksimumpalliga. Soovin omalt poolt doktor Timbergile jõudu ja tervist pikkadeks aastateks! "

/imagecache/s64.png
4,0

Heino-Enn Arpo

Uroloog

Super arst

Lilian kirjutab: "Väga professionaalne,otsekohene ja meeldiv arst.Minu sügavaim lugupidamine."

/imagecache/s72.png
4,5

Hembo Pagi

Uroloog

Отсутствие лечение и плохое настроение в придачу

kirjutab: "Пришла на ПЛАТНЫЙ прием с проблемой острого цистита. В итоге врач не назначил лечение (вместо него предложил поесть сушеной клюквы из супермаркета), никие анализы не взял. 5 минут грубости, перебивания и необоснованных обвинений в распутности и беспорядочной половой жизни (хотя и речи об этом не шло, у меня один половой партнер!). Ужасный врач."

/imagecache/s52.png
3,3

Indrek Alas

Uroloog

Professionaalne

Anne kirjutab: "Parandas teise arsti poolt tehtud operatsiooni tüsistuse. Kättesaadavus keeruline, pigem tugipersonali tegemata töö või tugipersonali vähesus."

/imagecache/s68.png
4,3

Jaanus Kahu

Uroloog

Hinnang dr. Jaanus Kahule

Mikk Mehilane kirjutab: "Väga hea, professionaalne arst. Suhtlemisel patsientidega rahulik, hooliv. Loogiline, argumenteeritud lähenemine probleemide lahendamisel. Meditsiinivallas tugev tegija. "

/imagecache/s75.png
4,7

Juho Pariis

Uroloog

Dr.Pariis

kirjutab: "Ei soovita seda arsti kellelegi muudkui jooksutatakse, antakse välja saatekirjad edasi uuringutele ja siis ütlevad et nemad pole kuhugi saatnud ei tea kus te selle paberi saite jne ..kui te oma lähedastest hoolite leidke see aeg ja viige parema arsti juurde kes tõesti hoolib.."

/imagecache/s57.png
3,6

Kalmer Innos

Uroloog

...

Mees kirjutab: "Väga hea Arst.Omaala spetsalist,väga professionaalne.Kellel mure, soovitan."

/imagecache/s75.png
4,7

Katrin Huik

Uroloog

Väga hea arst

Anne kirjutab: "Dr Katrin Huik on väga tark, heatahtlik ja oma töös põhjalik. Andis mulle väga head nõu ja sain kõigile küsimustele vastused. Tulin tema visiidilt tagasi nii hea tujuga. Kes soovib head uroloogi, siis tõesti soovitan. Väga lahke ja sõbralik. Lähen alati tagasi tema juurde, kui juhtub edaspidi vaja minema."

/imagecache/s57.png
3,6

Kristo Ausmees

Uroloog

Visiit

Aldo kirjutab: "Need protseduurid, mis selles liinis tehakse on üsnagi ebameeldivad, seega eeldaks arstilt delikaatsemat lähenemist. Arstil on kohustatud suhtlema, küsima, selgitama. Minule tehti valulik katedreerimise protseduur, mille mõtekus küsitav. Ravimite määramisel ei selgitatud toimet, kõrvalmõjusid, mitte midagi. Ei uuritud, mis haigused mul olemas, mis ravimeid võtan!? Kui vastuvõtu aja ümber registreerisin, sain õiendada, et ei taibanud enesele eelnevat põgusat ultraheli määrata, kuigi need ajad määras esmaselt ta ise. Ülbe vend ja tunneb end jumalana. Elementaarne oleks nn. integratiivne lähenemine, inimene kui tervik. Põhjus tagajärg, lahendus."

/imagecache/s52.png
3,3

Leonhard Kukk

Uroloog

Lihtsalt äri

Masendav kirjutab: "Olen pettunud tasulises meditsiinis, kuna patsiendi kohtlemine ei vasta sellele mida lubatakse. Juuni kuu algul tuleb ennast registreerida vastuvõtule, ja saadakse number detsembri lõpuks. Samas palutakse septembris uuesti helistada ja kontrollida, kas patsient on ikka järjekorras??? .Kontrollimisel teatatakse et doktor ei võta sel päeval vastu ja ehk saavad kusagile teiste vahele sokutada. Sellist teadet olen saanud mitme aasta jooksul mitu korda!!!( Doktoril pidevad konverentsid ja muud loengud, öeldi õe telefonilt) Soovituslikult võiks üldse politikasse minna ja patsientide ravi lõpetada. 55€ on liiga palju, ilmekalt, teksti mahalugemise eest analüüsi vastuselt, mida olen ise 8 korda lugenud. "

/imagecache/s68.png
4,3

Lii Luige

Uroloog

Sõnadesse ei mahu ...

R.M. kirjutab: " Käisin taas kord...!. Analüüsid, uuringud. Kõik suur küsimärk ja siis, et ,,i"-le täpp panna, veel uuring. Näis, enne alla ei anna kui see õige ... ! Kõik OK!!! Rõõmusõnumit teade andes tundus, et ta näitas oma rõõmu ja emotsioone rohkem välja kui ma ise. Tajusin öeldut alles tunnike hiljem... Fantastilise südamega, hingega ARST !!!"

/imagecache/s78.png
4,9

Luule Pehter

Uroloog

Parim

Kalev kirjutab: "Suurepärane arst! Tühja juttu ei aja. Oma ala spetsialist."

/imagecache/s54.png
3,4

Margus Punab

Uroloog

Väga pettunud

Rein kirjutab: "Oli täiesti mõtetud visiit. Ei saanud mingit selgust ja ei mingit ravi. Lugedes nüüd siin ka varasemaid kommentaare jääb silma muster, kus igale negatiivsele kommentaarile järgneb kohe ülipositiivne hinnang. Tundub et Margus Punab hoiab siin oma reitngul pidevalt silma peal."

/imagecache/s62.png
3,9

Martin Kivi

Uroloog

Спасибо!

Olga kirjutab: "Очень хороший доктор. Всем остались довольны. Спасибо!"

/imagecache/s75.png
4,7

Väga suured tänud!

Arne kirjutab: "Tõeline oma ala prof, hea suhtleja,siiras,tähelepanelik. Ainult positiivsed kogemused. Julgen soovitada kõigile abivajajatele.Tänu tema nõuannetele vaatan tulevikku optimistlikult."

/imagecache/s76.png
4,8

Olev Poolamets

Uroloog

...

kirjutab: "Väga asjalik arst!"

/imagecache/s70.png
4,4

Peep Baum

Uroloog

Tunnustus dr Baumile

Tiiu kirjutab: "Dr Baum opereeris mind märtsikuu. Suurpärane kirurg ja väga hooliv arst. Siiras lugupidamine."

/imagecache/s67.png
4,2

Peeter Dmitriev

Uroloog

Reageeris probleemile kiiresti ja ...

Anna kirjutab: "Meeldiv inimene, professionaalne suhtumine töösse. Reageeris probleemile kiiresti ja samuti kiiresti andis tagasisidet."

/imagecache/s67.png
4,2

Peeter Teeäär

Uroloog

Väga sümpaatne arst

Kristian kirjutab: "Suhtub oma töösse tõsidusega ning annab endast kõik, et patsient abi saaks."

/imagecache/s65.png
4,1

Peeter Tulmin

Uroloog

Naistele ei soovita

Kurb kirjutab: "Kui oled naine, siis teda kindlasti ei soovita. Naised teavad, et vahel on endalgi keeruline ja sisuliselt võimatu aru saada, kas probleem on uroloogiline või günekoloogiline. Kuid sellelt arstilt saate vaid targutusi ja alandusi (ning oma murega olete ilmselt end ilma selletagi juba piisavalt kaua nõmedalt tundnud). Kui kogemata unustad end oma mures ja küsid sellelt arstilt küsimuse, mis läheb juhtumisi günekoloogilisse valdkonda, siis saad temalt lausa sõimu. Ühesõnaga viisakust, mõistmist ja rahulikku suhtumist temalt ei saa oodata. Kõike saaks ka inimlikult-tasakaalukalt selgitada, aga tema jätab mulje nagu vihkaks naisterahvaid... Otsige pigem uroloog, kes on ise naine, või siis leidke väga hea günekoloog. "

/imagecache/s73.png
4,6

Ralf Allikvee

Uroloog

Suurepärane doktor

Patsiendi pere kirjutab: "Professionaalne ja asjalik soe suhtumine patsienti,kui inimesse.Suur tänu tema suhtumisse ka pereliikmetesse,kes olid tol hetkel väga murelikud. Jumal hoidku ja kaitskusellist arstii "

/imagecache/s73.png
4,6

Raul Rooks

Uroloog

Asjalik arst

E.T. kirjutab: "Olen 86-aastane dr. Raul Rooksi pikaajaline pahaloomulise kasvajaga patsient juba 7 aastat. Olen veendunud, et reeglina on ravi edukas siis, kui patsient ka ise sellele aktiivselt kaasa aitab. Pretensioone arstile esitavad tavaliselt need, kes arvavad, et tervendamine olgu kiire ja ainult arsti ülesanne. Minu 7-aastane vähiravi dr. Rooksi juures on olnud edukas. Arst on asjalik, professionaalne, sõbralik, vastutulelik ja hoolas. Minu praegust tervislikku seisundit kinnitab ka minu edukas osalemine veteranide spordivõistlustel. Suur tänu!"

/imagecache/s64.png
4,0

Sergei Luts

Uroloog

знает о своем деле ...

kirjutab: "Отличный врач, знает о своем деле все. Подробно все объясняет, не осталось ни одного вопроса, все понятно. Назначил лечение, которое быстро решило мою проблему, хотя до этого безрезультатно было пройдено несколько "специалистов". Очень рекомендую! "

/imagecache/s70.png
4,4

Sergei Varkki

Uroloog

Tip-top

Andrei kirjutab: "Врач очень компетентный. У меня были камни в почках - в Тарту сказали что будут резать. Доктор Варкки смог сделать операцию без хирургического вмешательства с помощью дистанционного дробления. Очень ему благодарен. Что касается комментария товарища, который опаздал на свое обрезания - ну не идиот ли? Свою глупость выливает в низкую оценку врача. Надо было сделать ему операцию таким образом, чтобы у него уже больше ничего не выросло."

/imagecache/s78.png
4,9

Taimi Laur

Uroloog

Suurepärane arst!

Kadri Katariina kirjutab: "Professionaalne, suurepärane suhtleja, oskab anda head nõu ning selgitada probleemi põhjusi arusaadavalt. Kõik kokkupuuted on olnud üksnes positiivsed! Selliseid arste võiks olla rohkem!"

/imagecache/s75.png
4,7

Tanel Muul

Uroloog

k

v kirjutab: "Mitmeaastase põiepõletiku tekkimise põhjus ei huvita kedagi. Perearsti ega uroloogi. Võetakse uriini proovi ja määratakse antibiootikumite ravi. Kasvõi mitu korda kuus... Kas see ongi tänapäevane meditsiin... Eestis jah, kuid mitte muus maailmas. "

/imagecache/s62.png
3,9

TATJANA JÕGIS

Uroloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Tõnu Juul

Uroloog

visiit

ain kirjutab: "mulle väga meeldis!kõik asjad ,mis mind huvitas -selgitati ära!Julgen lahkelt soovitada"

/imagecache/s60.png
3,8

Toomas Kütt

Uroloog

Mõttetu

kirjutab: "Mõttetu. Ei selgitanud midagi. Ta ei osanud probleemi leida ja ta ainus soovitus oli minna teise arsti juurde."

/imagecache/s54.png
3,4

Toomas Tamm

Uroloog

spasibo doktoru

pols kirjutab: "horosij vra4---professional s boljsoi bukvi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

/imagecache/s70.png
4,4

Ülo Zirel

Uroloog

Suhtlusgeenius

Nähtamatu kirjutab: "Toetan nii mõnegi eelkõneleja arvamust. Viisakusest on asi kaugel. Enamus patsiente satub sinna tõsiste hädadega ja ootab pisukesti empaatiat aga satub tõsisele liinitööle kahjuks. Koht, kuhu tullakse infot saama aga reaalselt üritatakse suhteliselt kiirelt uksest välja lükata. Täiendavate küsimuste peale (ruumis olid ka teised arstid) ja Zirel ei olnud otsene raviarst, vastas dr. Zirel, et "Kiire on ja väljas on järjekord" ja "See ei ole jututuba"- ülim empaatia patsiendi suhtes, kellel on ülitõsine uroloogiline probleem. Seda kõike toetas sobiv tonaalsus. Selle ameti esindajatelt ootaks vähemalt külma viisakustki, mitte aga tuntavat külmust. Tõesti ei ole sellises olukorras vahet, kui hea spetsialist keegi on. Kui käituda ei oska, siis jätab see halva mulje aga see vist ei huvita kedagi, ei persooni ennast ega ka juhtkonda ? Las patsiendid kirjutavad, valikut ju nagunii ei ole...."

/imagecache/s65.png
4,1