Dermatoveneroloogia

Kokku leiti 1 tulemust

Aade Topnik

Nahaarst

Väga meeldv

Eve kirjutab: "Tore, meeldiv ja sõbralik arst. Leidis aega, tahtmist ära kuulata ja aidata professionaalsel tasemel.Suured tänud! "

/imagecache/s75.png
4,7

Airi Põder

Nahaarst

Virisejatele

Patsient kirjutab: "Ei saa aru neist virisejatest... Oli temaga kokkupuude, igati asjalik, kiire ja ilma pikema puterdamiseta sain sotti oma probleemidest. Aga noh, eks patsiente ole igat sorti, kaastunne arstidele!"

/imagecache/s49.png
3,1

Üks parimatest arstidest!

Dmitri kirjutab: "Ma ei môista miks nii halvad komentaarid on antud arstil. Kümme aastat olen käinud tema juures ja kôik super korras. Jah ta on kallis arst , kuid ravib väga hästi! Kõrgkvaliteetne spetsialist! "

/imagecache/s54.png
3,4

Ama Lehtmets

Nahaarst

Professionaalne arst

Tatjana kirjutab: "Väga tore ja hooliv arst. "

/imagecache/s73.png
4,6

Anastas Piruzyan

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Anna Skalkina

Nahaarst

Nahaarsti visiit

Anu Reinold kirjutab: "Dr. Skalkina on väga professionaalne arst,kiire taibu ja suurepäraste oskustega ning ka võimaluste piires vastutulelik(haigekassa poolt kehtestatud piirangutest ei saa ju ükski arst üle ega ümber!),omab arstile nii vajalikku empaatiavõimet ja oskust vahet teha olulisel ja vähem olulisel.Tubli ja kaasaegse koolitusega arst omal kohal!!!"

/imagecache/s68.png
4,3

Anneli Kanarik

Nahaarst

väga hea!

helen kirjutab: "Olen käinud mõlema lapsega ja ise ka tema juures, erinevate muredega. Alati saab lahenduse. Väga hea suhtleja, sõbralik, alati aitab."

/imagecache/s75.png
4,7

Anneli Uusküla

Nahaarst

kehv kogemus

Patsient kirjutab: "Külm robot. Imelikud soovitused... läbivaatusel tegi haiget. Abi ei saanud, terviseprobleemi välja ei selgitanud. Ei soovita."

/imagecache/s70.png
4,4

Annika Volke

Nahaarst

Üleolev ja ei kuula probleemi

Sass kirjutab: "Ei soovita Annika Volk- et et kellegile. Ei ole kliendisõbralik, ei kuulagi üldse millise probleemiga tullakse. Mõttetu käik. Valige teine arst."

/imagecache/s54.png
3,4

Ave Vahlberg

Nahaarst

Väga hea arst!!

Suurepärane kogemus! kirjutab: "Väga hea arst on, sõbralik, professionaalne, kuulab kliendi muret ja annab kõikvõimalikud lahendused ja variandid, kuidas probleemi lahendada/sellest lahti saada. Minu puhul oli probleemiks akne, soovitas erinevaid kreeme, millega seda ravida, kuidas, millal jne neid kasutada, samuti tõi välja ka teisi lahendusi, nt rokutani ravi, millega aknet ravida jne. Andis mulle valikuvõimalusi, kuna olen akne käes juba 10 aastat piinelnud. Leidisme koos arstiga lahenduse, väga soe vastuvõtt oli, igati kiidan!!"

/imagecache/s68.png
4,3

Elena Dejeva

Nahaarst

Soovitan!!!

kirjutab: "Hea arst!"

/imagecache/s72.png
4,5

Ella Tuz

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Elo Kuum

Nahaarst

Hea arst

kirjutab: "Kuulsis, välja kirjutas ravimeid, vastas kõikedele küsimustele. Sõbralik ja viisakas. Soovitan!"

/imagecache/s60.png
3,8

Ene Mäestu

Nahaarst

Meeldiv

Laura kirjutab: "Väga sõbralik teenindus, sain oma küsimustele vastuseid ja palju soovitusi. Võib olla veidi aeglasem arst, aga väga hooliv. "

/imagecache/s60.png
3,8

Ene Pärna

Nahaarst

Väga hea arst

Merike Tomson kirjutab: "Oma ala täielik proff :Soovitan saab alati abi "

/imagecache/s76.png
4,8

Erika Kesküla

Nahaarst

Halb kogemus

kirjutab: "Tuled murega ning sinuga käitutakse, nagu sa poleks inimene, mõnitab ja alandab."

/imagecache/s54.png
3,4

Ester Kais

Nahaarst

Pikaajaliste kogemuste ja staaziga arst

Liilia kirjutab: "Usaldan teda, kuna olen käinud tema juures mõneaastaste vahedega ja kui tema ravijuhiseid olen jälginud, pole olnud põhjust teda tihti tülitada. Kui häda käes alati aitab. Teenuse kättesaadavus on nüüdseks paranenud - ei pea ootama nagu varem kuudepikkuses järjekorras."

/imagecache/s44.png
2,8

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Helbe Lõo

Nahaarst

.

. kirjutab: "Väga veider arst. Jõudis mulle ühe visiidi ajal sada erinevat diagnoosi panna. Tundus natuke seniilne."

/imagecache/s35.png
2,2

Helgi Silm

Nahaarst

Бесспорно лучший специалист в своей области

Jesenija kirjutab: "Helgi Silm смогла с высокой точностью и в первый же визит поставить правильный диагноз и назначить эффективное лечение, когда остальные врачи лишь разводили руками и не знали как мне помочь. Огромный профессионал своего дела. Остались только положительные впечатления. Спасибо! "

/imagecache/s72.png
4,5

Heli Rajangu

Nahaarst

Ülbe

kirjutab: "Väga ülbe ja üleolev arst. Pööritas silmi ja mõnitas"

/imagecache/s54.png
3,4

Heli Raudsepp

Nahaarst

parim nahaarst tartus

I kirjutab: "Läksin kolme hädaga ja sain kõigile abi. Soovitan soojalt kõigile. Lihtsalt parim arst. Ega ta asjata arst-õppejõud ole. "

/imagecache/s64.png
4,0

Helve Ambur

Nahaarst

Soe koht

kirjutab: "igale veale sama ravim, ei otsi mitte haiguse põhjust vaid varianti , kuidas ajutiselt leevendust võib saada."

/imagecache/s57.png
3,6

Tänan ning soovitan ka teistele !

Willem Ignatjev kirjutab: "Rohkem kui 40 aastat tagasi sporditrauma tagajärjel vigastatud küünt ei suutnud selle aja jooksul keegi arstidest ravida kelle poole ka ma ei oleks ei pöördunud - kirurgid korduvalt opereerisivad, teised arstid kirjutasid ravimeid mis leevendasid vaid ajutiselt. Aasta tagasi pöördusin Dr Izabella Aleinikova poole. Väga sõbralik, abivalmis ja asjalik tohter määras põhjalikud uuringud õige ja organismile sobiva hea ravimi valikuks. Aasta möödumisel Dr Aleinikova ravimisest, arsti töö tulemused on üllatavad - minu jala tervislik seisund on taastunud täielikult ning aastaid kestnud vaevustest ei ole jälgegi ! Lähtudes isiklikust kogemusest võin kinnitada, et Dr Aleinikova on suurte kogemustega ja praktikaga arst, keda võib usaldada probleemide lahendamisel, mida ei olnud võimelised tegema teised arstid ! Dr Aleinikova nõuandeid ja soovitusi tuleb võtta tõsiselt ning neid täita rangelt ! "

/imagecache/s70.png
4,4

Не лечит, а колечит

Patsient kirjutab: "Была у данного врача впервые, это кошмар, теперь рубцы останутся на всю жизнь... Врач перенёс прием, вместо понедельника на вторник. Появившись в назначенное время я ждала ещё пол часа, разговаривая по телефону в коридоре. Врач вышел и не дал мне закончить разговор грубо оборвав и сказал что ждёт. На что я ответила, что я тоже ждала, моя встреча была перенесена и в новое назначенное время он меня не принял. Он промолчал и спросил про жалобы. Пришла я удалять милиумы под глазами, делала это много раз у дерматологов и Косметологов, всегда все было идеально. Он мне сказал что удаляют и что эта процедура платная, на что я дала согласие. Далее мед сестра взяла электрокоагулятор и убрала первые милиумы, после чего, видимо сама испугавшись что сделала, сказала: А знаете, у вас останутся рубцы.... На что я была в шоке, так как прежде делая данную процедуру никогда не оставалось рубцов. На что у меня спросили где я делала и сказали, что у них нет такой тонкой насадки, что у них только большая... В общем я в шоке что меня не предупредили о рубцах до процедуры, я бы конечно не стала делать... Далее когда процедура была закончена раны не были обработаны... А в придачу доктор дал визитку косметолога с мед. Образованием, где я могла бы сделать данную процедуру нужной насадкой.... Буду теперь смотреть в зеркало на свое лицо с рубцами всю жизнь и вспоминать данного доктора. "

/imagecache/s64.png
4,0

Kadi Kerner

Nahaarst

super arst

Tarmo kirjutab: "Väga hea arst, prof suhtumine. Tegi uuringud ja leidis lahenduse."

/imagecache/s70.png
4,4

Kai Saluvere

Nahaarst

Põhjalik

Liana kirjutab: "Väga hea kogemus. Tunneb asja, räägib kaasa ja seletab kui kontrollib. Põhjalik. Samuti viisakas ja sõbralik."

/imagecache/s64.png
4,0

Kummaline

hämmastunud patsient kirjutab: "Kogemus algab assistendiga, kes nähvab ja ärpleb sulle juba telefonis, kui sul muidugi õnnestub ühendust saada. Arst oli veidi tõre ja oli aru saada, et ümmarguse ning tarbetult võõrsõnadest kubiseva jutuga üritas oma mittesüvenemist varjata. Oli näha, et inimene on raha peal väljas, kuna muutis oma suhtumist saades teada, et olen tasulisel visiidil. 30 eurone visiit kestis poolteist minutit. Kuidagi targemaks ma ei saanud ja peamiselt selle kasvatamatu abilise pärast sinna kabinetti kunagi tagasi ei lähe. Kõige halvem arstil käimise kogemus, mis mul kunagi üldse on olnud. Ei imesta, et nad Haigekassa lepingu on kaotanud - aga see on äärmiselt kummaline, et nii paljudel on niivõrd meeldivad kogemused temaga."

/imagecache/s51.png
3,2

Karin Hussar

Nahaarst

Hea ja positiivne

And res kirjutab: "Tore ja profesionaalne arst. Igati inimlik, selgitab ka suurele hirmunule rahulikult asjad lahti. Vajaliku lõikuse tegi korralikult. Soovitan."

/imagecache/s65.png
4,1

Karine Siiak

Nahaarst

väga kuri

kuri kirjutab: "Elu halvim kogemus. Maksin 5 euri ja ta saatis mu minema, et ostku ma midagi käsimüügist hoopis. "

/imagecache/s52.png
3,3

Kersti Kivimägi

Nahaarst

Arvamus

silvia K kirjutab: "Tore ja väga põhjalik arst !Soovitan."

/imagecache/s70.png
4,4

Kersti Rüütel

Nahaarst

Ebameeldiv arst

Patsient kirjutab: "Kahjuks pean ühinema ebameeldiva kogemuse saanutega. Väga üleolev suhtumine nii arsti kui ka kabineti õe poolt. Esimestest hetkedest saadik hakkasid kõlama etteheited, kuidas ikka ise oled süüdi, et haige oled. Kui aga küsisin, mida siis teha, siis ei tulnud ühtegi mõistlikku vastust. Allergiateste pidin ise välja manguma. "

/imagecache/s49.png
3,1

Kreete Põder

Nahaarst

ükskõikne

ene kirjutab: "mul on palju sünnimärke, ta ei vaadanudki, ainult käratas, et iga punniga pole mõtet arsti juurde tulla, väga ebasõbralik"

/imagecache/s64.png
4,0

Kristi Abram

Nahaarst

Tore arst

Kati kirjutab: "Väga meeldiv arst. Tegi ebamugava protseduuri (sünnimärgi eemaldamine) palju lihtsamaks, vesteldes muudel teemadel. Ka õde oli tore!"

/imagecache/s75.png
4,7

Kristi Pender

Nahaarst

nahaarst ei tundnud ära sügelisi

pettunud kirjutab: "Käisin tasulisel vastuvõtul.Nahaprobleem oli emal olnud 3 kuud ,mis ei allunud hormoon ega niisutavale ravile. Kui kogu hooldekodu kilientuur oli nakatanud sügelistesse ,lisaks ka minu rase tütar,sai selgeks ,et sügelised."

/imagecache/s49.png
3,1

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Külli Kingo

Nahaarst

hooliv ja olen saanud ...

kirjutab: "Parim arst! Olen käinud mitmeid kordi,arst alati sõbralik,hooliv ja olen saanud parimat ravi."

/imagecache/s75.png
4,7

Külli Paasik

Nahaarst

ebameeldiv.

kirjutab: "Üks ebameeldivamaid arsti kogemusi üldse. Minu nahka nähes tegi sellist nägu, nagu oleks midagi väga rõvedat näinud. See nägu oli tal terve visiidi aja. Läksin tema juurde konkreetse ravi sooviga aga ta ikka üritas mind veenda proovima ravi, mis minu puhul ei ole töötanud ja mida ma teha ei soovinud. Lõpuks sain, mis tahtsin aga kogu see protsess oli äärmiselt ebameeldiv."

/imagecache/s60.png
3,8

Liina Tedremets

Nahaarst

Põhjalik

Clear kirjutab: "Väga hea arst! Kiire, asjalik ja põhjalik. Paraku on väga raske tema juurde aega saada. "

/imagecache/s73.png
4,6

Lilian Luiksaar

Nahaarst

sain abi

patsient S kirjutab: "sain abi"

/imagecache/s51.png
3,2

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Maie Jürisson

Nahaarst

Parim arst

Kristin kirjutab: "Konkurentsitult parim eriarst, keda mul on õnnestunud kohata. Tähelepanelik, huvitundev, professionaalne. Temalt saadud soovitused ja raviskeem tegid 90% paremaks prbleemi, mis oli kestnud juba aastaid. Soojad soovitused."

/imagecache/s75.png
4,7

Maigi Eisen

Nahaarst

professionaalne ja põhjalik arst

Katja kirjutab: "oma haigusega elan rohkem kui 10 aastat ja selle aja jooksul mitmeid arste ka külastanud. Eigi Maisen oli neist kõige asjatundlikum arst, kes sai kohe aru, mis asjadest ma tean juba palju, aga mis uudseid lähenemisi saaks mulle veel soovitada. Kuulas, vastas, suunas lisaanalüüsidele ja protseduurile. "

/imagecache/s62.png
3,9

Maire Karelson

Nahaarst

tark

mimm kirjutab: "Teadmised kõrged,räägib haiguse lahti,soovitab oma poolset ravi,nõustab ja üritab anda endast maksiumi."

/imagecache/s70.png
4,4

Maire Leisi

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Mare Aarne

Nahaarst

Alex

Alex kirjutab: "Hea kogemus — sünnimärkide uuring tehtud väga mugav"

/imagecache/s62.png
3,9

Marge Tampere

Nahaarst

Ei soovita.

Kaisa kirjutab: "Ebameeldiv ja üleolev arst. Käisin küüneseene kahtlustusega vastuvõtul. Vaatas varbaid, mingeid proove ei tehtud ja diagnoosi pani lihtsalt lambist — küüneseent ei ole. Aga ometi on. Arvab vist , et on selgeltnägija."

/imagecache/s72.png
4,5

Marge Uibu

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Margit Allik

Nahaarst

Parim arst

Liis kirjutab: "Olen külastanud mitmeid erinevaid nahaarste ning abi ei ole saanud. Tema juurde minnes sain kohe oma probleemile lahenduse. Väga tore ja armas arst!"

/imagecache/s73.png
4,6

Marina Teras

Nahaarst

Tänu

Aita kirjutab: "Olen väga tänulik dr. Marina Terasele ja tema medõele Svetlanale.Olen tema patsient juba pikemat aega. Väga professionaalne, abivalmis ja sõbralik.Käin teatud aja tagant kontrollis.Soovitan.HINNE 5."

/imagecache/s72.png
4,5

Miron Zagnin

Nahaarst

Отличный врач

Nika kirjutab: "3 месяца ходила со своей проблемой по врачам. Потрачена куча денег и нервов , вымазано огромное количество мазей и кремов -проблема не ушла. По совету соседки пришла к др.Загнину. После осмотра он назначил анализы, верно поставил диагноз и выписал нужное лекарство. Через две недели проблема ушла и до сих все в порядке.Спасибо Доктор! "

/imagecache/s73.png
4,6

Niina Leemet

Nahaarst

Hämmeldusega

Elmo Ant kirjutab: "Selle arsti nimega sondub mulle kui puudega ja püsiva töövõimetusega inimesel- hämmeldust tekitavad asjaolud! Milles need siis seisnevad? Järgnevates momentides: A) olles juba enam kui 25 aastat (kohe ka 30!) I tüübi, insuliinsõltuva diabeediga, krooniline haige- saan sellelt nahaarstilt (!) otsuse- 1. aastaks, keskmise puudega ja 90 % töövõimetusega! B) viivituste ja pea 1,5 kuud kestva stressitekitava teadmatusega olen sunnitud tunnistama, et veresuhkru % tõus on märgatav, stabiilsest ja korralikust ööunest pole enam kui nädalatega- juttugi! C) süüdistused ja vihjed ja küsimused- "miks te varem oma analüüse ja muid protseduure ei alustanud" (esitasin kõik niipea kui see oli võimalik ehk siis 03.oktoobril 2013!) oleksin justkui Jumal, et määran ja annan "võimaluse" arstile.... ikka nii on seni, et arst määrab ajad ja leiab võimalused! D) inimene ei ole ilmselt võimeline lugema, avama ja kasutama digikeskkonda, sest kuidas muidu on selgunud, et näiteks dr. Noore silmaravist on mindud "mööda" või jäetud hoopis käsitlemata, kuna midagi oleks justkui puudus.... Aga mina olen ju patsiendina ka need protseduurid läbinud ja diabeetikul on silmade seisund ikka äärmiselt tähtis faktor! Kas pean hakkama neile lepingulistele arstidele, kes pole ilmselgelt kompetenstivõimelised õpetama digilugude lugemist, kirjutamist või midagi IT alast tundmust? Miks sellised arstid määravad patsientide tervislikke seisundeid, see oleks kui uppumissurma faktile lisatud põhjus, et inimene oli ilmselt .... plekksepp! Sama absurdne tundub ka seik, et otsustest jäetakse ära 1/3 arstide järeldustest! E) Kuidas saab ühildada sama isiku kuid erinevate nimede perioode selgitamaks sellistele "rändtsirkuses" osalevatele arstidele, et inimene on enne oma puuetega olnud küll raske, küll keskmise puudega kuid iial mitte vähem kui 2 aastaks? "

/imagecache/s28.png
1,8

Niina Šanina

Nahaarst

ETTEVAATUS! Koristaja, kes nimetab enda arstina

Brigitta kirjutab: "Eelmisel aastal mai kuus pöördusin tema poole, sest oli esimene vaba arst, ehku juhuslikult. Pöördumiseks oli mitu põhjust, kuid proua "arst" isegi ei vaadanud ja ütles, et see on hormonaalne. Ütlesin, et nahal ilmnesid paar punast täpilest ja minu günekoloog soovitas pöörduda nahaarsti poole. Šanina vastas:"kui sinu günekoloog on nii tark, siis las ise vaatab, mis naha probleemid sul on!". Sain aru, et temaga ei ole mõtet rääkida ja hakkasin kabinetist väljuma. Siis proua tegi märkuse või lihtsalt hakkas arutama minu kleti, et liiga lühike, et käin peaaegu paljas, issand jumal, kui vastik inimene ta on. Ta ei saa enda arstina nimetada! MITTE KUNAGI EI OLE VAJA PÖÖRDUDA TEMA POOLE!"

/imagecache/s44.png
2,8

Niina Tšernõh

Nahaarst

Pettumus

Endine patsient kirjutab: "See arst tundub olevat ravimifirmade poolt kinnimakstud. Igal visiidil pani kaasa mõned testerid ja käskis tungivalt osta apteegist vaid tema poolt soovitatud firmade tooteid (andis kaasa ka flaiereid, et ikka õiged ostaksin). Probleemi reaalse lahendamiseni jõudsime alles kuuendal visiidil."

/imagecache/s70.png
4,4

Olga Kolesnikova

Nahaarst

Хороший врач

Jaan kirjutab: "Отнеслась с большим вниманием к моей проблеме. Тщательный осмотр. Остался доволен. Спасибо."

/imagecache/s57.png
3,6

Pille Konno

Nahaarst

Ülbe!

EK kirjutab: "Ei soovita,kuna suhtumine ükskõikne,ülbe ja tundub, et eristab patsiente inteligentsuse järgi."

/imagecache/s60.png
3,8

Reet Vaher

Nahaarst

Tänud

Hans kirjutab: "Tänan.Sain abi jalgadel olevate laikude ravimisel.Tubli !!!"

/imagecache/s67.png
4,2

Rimma Matvejeva

Nahaarst

zamechatelnyi Doktor s bolshoi bykviy

Eligula kirjutab: "Ochen dovolen znakomstvom c doktorom Rimmoi. ochen vnimatelna, privetliva, a glvnoe umna i v svoei specialnocti doctigla vyshego urovnja professionalizma. bystro sorientirovalas po moei probleme, naznachila obcledovanie, lechenie i yzhe cherez 2 nedeli ja byl zdorov. Pobolshe by nam takih vrachei. Cpasibo doktor za kvalificirovannuju pomosts!"

/imagecache/s72.png
4,5

Igati sümpaatne ja asjalik

Riin kirjutab: "Peale siinsete kommentaaride lugemist läksin arsti juurde mõningase eelarvamusega, aga minu kogemus oli igati positiivne, arst jättis nii inimese kui proffessionaalina igati hea mulje."

/imagecache/s40.png
2,5

Sergei Maltsev

Nahaarst

Hea arst

patsient kirjutab: "Eelmine nahaarst pani vale diagnoosi ja vale ravi, aga läksin Dr. Maltsevi juurde, kes uuris põhjalikumalt ja sain õige diagnoosi. Sõbralik, asjalik ja jutukas arst ja vastuvõtule sain ka kiiresti."

/imagecache/s54.png
3,4

Sirje Kaur

Nahaarst

Läbivaatus toimus koridoris

Evelin kirjutab: "Minu teismeline tütar kogus pikalt julgust, et oma akneprobleemiga nahaarasti juurde minna. Arsti ukse taga selgus, et lisaks arstile ootas teda kabinetis terve hulk tudengeid. Kui arstile mõista anti, et patsient ei ole valmis oma probleemidest tudengite juuresolekul rääkima, tuli arst koridori ja asus tütart küsitlema seal. Retsepti mindi kirjutama vabasse kõrvalkabinetti. Kokku kestis eriarsti konsultatsioon vähem kui minuti, meie ootasime seda arsti aega pea kolm kuud. Korduvvisiidile ei näe me mingit põhjust minna. "

/imagecache/s57.png
3,6

Sirje Liiv

Nahaarst

Asjalik arst

Anonymus kirjutab: "Olen mitu korda tema juures käinud, alati uurib põhjalikult probleemi ja pakub mitut varianti lahenduseks. Ei tasu lasta end heidutada, kui ta mõnikord on pisut ähmi täis või pahur, tavaliselt on siiski sõbralik. Alati saan aja küllaltki ruttu, asukoht on ka väga hea (südalinnas). Kui mõne teise arstiga ei saa peale visiiti üldse targemaks, siis doktor Liivi juurde minnes tean, et saan vastuseid oma küsimustele."

/imagecache/s73.png
4,6

Sünne Järna

Nahaarst

Kiitus

A. kirjutab: "Vãga sôbralik ja professionaalne arst. Oleks temasuguseid meel veel...."

/imagecache/s70.png
4,4

Tamara Komlova

Nahaarst

да нет, наверное

kirjutab: "Была проблема, с которой длительное время боролась и безрезультатно. Ошибочно решила, что в частной клинике качество услуги лучше. Пришла на приём и да, по поводу ее отношения ко мне претензии не имею, но она одним взглядом как-то определила, что это ничто иное, как аллергическая реакция, выписала гормональный крем, который только кожу испортил и не более. Поехала в Тарту, взяли сразу анализы, выписали соответствующее лекарство и проблему решили. Быть может она профессионал в эстетической медицине, но как дерматолога ее лично по своему опыту не советую."

/imagecache/s52.png
3,3

Tamara Tarahtina

Nahaarst

Ужас

С kirjutab: "Врач ни о чём. Грубое общение и осмотр за пару секунд. Выписываются лекарства, которые не помогают, больше ни ногой к ней."

/imagecache/s38.png
2,4

Terje Kukk

Nahaarst

Julgen soovitada

Meriliis kirjutab: "Minu probleemidele on alati leidnud lahenduse. Järjekorrad on küll pikad, aga teeb vajalikud uuringud ja määrab seejärel ravi."

/imagecache/s67.png
4,2

Kättesaamatu

kirjutab: "Arstile võimatu aega saada, telefoni vastu ei võeta. "

/imagecache/s59.png
3,7

Toomas Vessin

Nahaarst

Käehoidmist ootavatele patsientidele ei sobi, kes vajab ravi, saab ka abi

kirjutab: "Käehoidmist ootavatele patsientidele Vessin tõesti ei sobi, aga oma tööd ta tunneb ja abi saab. Olen ise ja ka minu lapsed on saanud nüüd juba üle 10 aasta jooksul abi. See, et psoriaas on levinud diagnoos ei ole just üllatav arvestades Eesti kliimat. Samas on Vessin üks väheseid arste, kes kirjutab välja retsepte, mida apteegid peavad ise valmisrama ja seega on ravimifirmade silmis ebapopulaarne. Apteegis valmistatud ravimi hind tuleb teinekord üle 10 korra odavam. Seega, kui arstilt eeldatakse ninnutamist ja nännutamist ja peale selle, et oskab kalleid ravimeid välja kirjutada, siis Vessin tõesti ei sobi. Kui aga soovitakse, konkreetsust ja vastavalt diagnoosile ravimeid, mis ei ole ainult ravimifirmade promo soovitan Vessinit kahe käega. Loomulikult maitse üle ei vaielda."

/imagecache/s44.png
2,8

Triin Erm

Nahaarst

Nahalööve

Ülle R. kirjutab: "Õnneks on meil tasuline arsti vastuvõtt olemas, et kohe oma murele abi saada. Käisin Tamme kliinikus dr. Triin Ermi vastuvõtul. Sain kiiresti numbri. Arst ütles nahalööbele vaadates kohe diagnoosi. Sain ka proovi vastuse kiiresti. Sain rohu nahalööbe määrimiseks. Väga tark , väga sõbralik, väga hooliv, kõik väga, väga tore arst!"

/imagecache/s78.png
4,9

Valentina Gurova

Nahaarst

не рекомендую

kirjutab: "Бесконечные очереди у кабинета"

/imagecache/s43.png
2,7

Valeri Kürsa

Nahaarst

hea mulje

Hanna-Liisa kirjutab: "Aus ja austav suhtumine veidi keerulisemasse patsiendisse. Väga usaldusväärne, tark, heasoovlik."

/imagecache/s60.png
3,8

Veera Plehhanova

Nahaarst

Самый доброжелательный врач

Erik kirjutab: "Отнеслась к проблеме с профессионализмом и назначила правильное лечение."

/imagecache/s59.png
3,7