Üldkirurg

Urmo Johanson

5 - hinnanguid kokku: 73
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
4.8/5 Avaldatud 2 päeva tagasi

"Professionaal"

Käisin dr. Johansoni juures sünnimärki eemaldamas ning jäin kogu protseduuriga väga rahule, ilmselt üks meeldivamaid arste keda olen kohanud. Olen hirmus ülemõtleja ja väga kardan selliseid protseduure, kuid tema käe all oli pabistamine asjatu! Malbe ja rahulik hääl,meeldiv ja sõbralik olek,kiire ja korralik töö, kokku kestis opp 5-10 minutit. Ainuke sutsakas mida on tunda on süstid ja see ei ole ka valus vaid pigem nagu putuka hammustus :) Soovitan!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Tänan"

Üle hulga aja positiivne meditsiinivaldkonda kuuluv kogemus. Siiras tänu dr. Urmo Johansonile. Väga heatujuline, hooliv ja patsienti tegelikult ka nägev arst. Samuti suur tänu kogu osakonna tiimile, kes patsientidega toimetavad.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Kogemus"

Võttis ära mäda põidlalt. Paranes ka kiiresti ja valu ei olnud. Proffesionaal igas vallas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Kiidusõnad"

Teist korda juba käinud kirurgi juures lõikusel ja väga rahul tehtud tööga! Väga sõbralik, hoolas ja kompetentne arst. Oma ala professionaal!

 • Jaga
4.4/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"5+"

Sama kogemus nagu eelarvustajal. Uskumatu asjatundlikkus ja patsiendi sõbralikkus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Väga lahe kogemus."

Käisin kahte sünnimärki eemaldamas mis mind pikalt painasid. Enda arust läksin nö konsultatsiooni, kuid välja tulin kahe sünnimärgi võrra vaesamana. Olin ise rõõmsalt meelestatud ja seetõttu oli lõbus ja meeldiv kogemus. Soovitan kõigile.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hea auraga tiim"

Doktor Urmo Johanson on mõnusa olemisega nii patsiendi kui ka oma tiimi suhtes. Mulle meeldis kogu see tervik. Kui doktor ise on heatujuline, hooliv ja lugupidav, siis see paistab välja kogu tiimist, kes patsiendi ümber toimetavad. Sain usukumatult vahva kogemuse. Minu kummardus kogu tiimile ja suur tänu dr. Urmo Johansonile.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"tore arst"

Väga asjalik,hea huumorimeelega,konkreetne arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"ainult kiidaks!"

Väga professionaalne ja kompetentne kirurg!! Sellised ebameeldivad protseduurid, kuid temaga jäi tõesti valutu mälestus. Oskab ja teeb oma tööd! Supper, kõigile soovitan südamest!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Очень хороший хирург,внимательный,отлично делает свою работу.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea kogemus"

Eemaldas 2 healoomulist valulikku kasvajat mis mind 4 aastat painasid. Väga professionaalne arst, rääkis minuga terve protseduuri vältel. Töö kiire ja korralik

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"dr Johanson päästis kirurgide maine"

Sõbralik, tähelepanelik, hooliv, mõnus huumor, kujutage ette -suhtleb patsiendiga , räägib mida teeb ja mis edasi saab. Võtab tõsiselt ka väikest sünnimärgi lõikust. Andis tagasi usu Eesti arstidesse. Tänud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"lõikus"

Olin lõikusel 08.03.2017. Väga meeldiv kogemus, ülitore kirurg, rahustav ja väga proffessionaalne. Mulle ei meeldinud ainult see teip, mis haavale pandi, selle värv ei ühtinud mu näotooniga, aga haav ise, kodus lahti võttes oli peenike, ilus. Tore kirurgiline kogemus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga inimlik ja meeldiv"

Suur tänu dr. Urmo Johansonile kes on väga hea, professionaalne ja südamlik arst. Veelkord suur, suur tänu talle. Tänusõnad ka tema abilistele ja haigla personalile.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim kogemus"

Suur tänu dr Urmo Johansonile! Väga meeldiv, sõbralik ning professionaalne arst.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Urmo Johanson)