Suu-, näo- ja lõualuukirurg

Tiia Tamme

4.2 - hinnanguid kokku: 21
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"fezelift"

Olen Dr. Tamme juures käinud mõni aasta. Super arst - sõbralik, leiab parimad lahendused, profissionaalne. Ma olen väga tänulik, et just tema juurede juhuse tahtel sattusin. Usaldan täielikult ja soovitan soojalt naistele, kes soovivad ilusti vananeda! :) AITÄH!!!!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"facelift"

Vaieldamatult parim kirurg Eestis, kes teeb facelifti. Igati proffessionaalne, usaldan Tiia kātte nii iseend ja kôik oma sôbrannad! Sain suvel 48 aastaseks, kuid peale operatsiooni tunnen end jālle 25- aastasena! Vāga hea jārelravi, Tiia nôuandeid jārgides ei ole vananemine lihtsalt vôimalik! Lihtsalt nii tānulik!!!

  • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Oleks soovinud asutuse kodulehel ..."

Oleks soovinud asutuse kodulehel ka teenuste hindadega tutvuda.Neid ei leidnud.Teistel sarnase teenuse pakkujatel olid olemas.

  • Jaga
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

" Ei jätnud usaldusväärset muljet."

Läksin konsultatsioonile operatsioonisooviga, kuid see soov kadus esimesel kohtumisel ja vestlusel. Dr. ei jätnud s6braliku ja abivalmis inimese muljet ja usaldust tema suhtes ei tekkinud. Minu soovitud operatsiooni suhtes oli napis6naline, vestlusest ei tekkinud ei ettekujutust operatsioonist ega vähimatki kindlustunnet selle tulemuste suhtes. Konsultatsioonist jäi ebameeldiv mälestus ja enam ma dr.Tamme poole ei pöördunud. Käisin operatsioonil teise ilukirurgi juures ja olen oma otsuse üle rõõmus ja operatsiooni tulemustega rahul.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Soovitan"

Kogemuse põhjal võin öelda, et dr. Tamme on igati sümpaatne ja meeldiv arst, kes oskab hästi kuulata, on patsiendi sõbralik ja oma töös hoolas.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Soovitan"

Kuldsad käed, kuldne süda!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Meeldiv"

Hea suhtleja, tark arst, viib kõigega kenasti kurssi.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"julgen soovitada"

arst kes kuulab hoolikalt sinu muret, oskab soovitada sulle parimat operatsiooni. On näha, et orienteerub väga hästi oma alal.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Oma kogemuse najal võin ..."

Oma kogemuse najal võin väita, et dr Tamme on lõikust planeerides väga hoolas. Töös äärmiselt täpne, suhtleb patsiendiga sõbralikult, kuulab ära ja selgitab põhjalikult.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Babiy"

Super ars, super professional !!!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tiia Tamme)