Suu-, näo- ja lõualuukirurg

Peeter Viidebaum

4.6 - hinnanguid kokku: 46
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Отзыв"

Осталась очень довольна. Доктор очень внимательный, обьясняет конкретно все что касается данной работы и по поводу ухода после процедуры. Доктор от Бога. Доктора мед персонал, а именно Aili Kivi и Pille Pent заслуживают огромное спасибо. Очень приятные, сопереживающие и создают спокойную обстановку. Спасибо. Творческих успехов Вам всем в работе!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Oma ala parim"

Ootasin väga pikalt, kuid sain parimat mailmatasemel abi.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänuavaldus"

Väga meeldiv ja sõbralik arst, oleks rohkem sellist inimlikust!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suured tänud doktor Viidebaum´ile"

Doktor Viidebaum tegi mulle ortognaatilise operatsiooni väga professionaalselt. Nüüd minu alalõug on õiges asendis ja samuti näeb ilusti välja. Arst on ka väga meeldiv, nagu inimene.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"professionaalne arst"

Eemaldas kahtlase sünnimärgi näost kiirelt ja valutult. Selgitas ja jagas informatsiooni professionaalselt, rahulikult ja kindlalt. Kokkuvõttes meeldiv ja positiivne kogemus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kiidan!"

Minu miljoni dollari naeratuse autor :)

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"tühi ootamine"

makseautomaati ei leidnud vastuvõtutoast! ehk oleks aidanud rahaline teenus. väga, väga pealiskaudne käitumine hädasolijaga.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Abi jäi saamata"

Irvitas näkku,ülbitses,ei olnud abivalmis,ei kontrollinud ja uurinud probleemi,abi jäi saamata tema poolt.Ei saa lihtsalt aru,kuidas selliseid arste üldse tööl hoitakse,kes abivajajat ei aita.Varemalt oli nii,et iga arst,kes on lõpetanud kooli,pidi andma vande,et aitab inimesi,aga see arst küll sellesse nii ei suhtu.Hetkel mõtlen ka,et kas peaks andma asjale ametliku käigu.Arvan,et ma ei ole ainuke,kes sellise järjekordse halva kogemuse osaliseks sai.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga proffesionaalne arst"

Dr Viidebaum eemaldas mul kaks tarkusehammast. Väga professionaalne, selgitab protseduuriga seonduvat, jagab infot kuidas peale opi toimida. Võtab oma rahuliku ja enesekindla hoiakuga hirmu protseduuri ees maha. Soovitan julgelt kõigile!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"meeldiv ja kiire op"

Väga meeldiv, usaldusväärne ja professionaalne. Eemaldas mul kärmelt kaks tarkusehammast (ülemise ja alumise). Tiptop!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"!!"

väga hea arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga meeldiv suhtumine"

Oli väga meeldiv suhtleja. Seletas rahulikult mida ja miks tegi. Esimesel kontaktil lõi turvalise õhkkonna.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"oma ala proffi!"

Viisakas, hea suhtleja, oma ala proffi. Soovitan

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"5 pluss"

Minust oli igati viisakas ja korralik. Isegi kui mina ise unustasin opi-eelse aja kinni panna helistati mulle ja pakuti aegu. Operatsioon läks lupsti ja mingeid järeldasi probleeme pole märganud.

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Abi saamine"

Minu arvates väga meeldiv arst on ning väga korrektne ja abivalmis oma patsiendiga. Nimelt minul eemaldas ta kirurgiliselt 2 tarkusehammast korraga(minul oli raske juhtum). Väga muhe meesterahvas, viskas nalja, kuid samas jäi väga viisakaks. Rääkis kenasti, kuidas kodus edasi haavade eest hoolitseda ning kirjutas välja ka väga head ravimid. Operatsiooni käigus tundis ka huvi, kuidas olukord. Kuna minul oli see esimene kord tarkusehammastega, siis konsultatsioonil ta juba seletas, kuidas ja mis käib jne. Mina julgeks küll Peeter Viidebaumi ka teistele soovitada- väga meeldiv ja proffessionaalne ning omaala spetsialist. Mina ei oska ühtegi halba asja tema kohta öelda ning operatsiooni järgseid põletikke ega tõsistusi minul ei tekkinud.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Peeter Viidebaum)