Südame- ja veresoontekirurg, Ilukirurg

Olavi Vasar

4.7 - hinnanguid kokku: 21
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Suur tänu!"

Mitmekülgsete oskustega, patsiendisõbralik kirurg. Soovitan väga!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"dr Olavi Vasar"

MEELETULULT Profisionaalne. HINDAMATTU.Kui arstina ja inimesena.Olen kroonilist haigust podev. Ja pikaaegne haige. Oma muredele lahendust leida ei lootnud. Sattusin Dr. VASARA. Vastuvotule.Leidis lahenduse. Opereeris vaga edukalt.Oma patsientide juurde ei pea paljuks nadalavahetuseks tulla.Vorratu arst. Julgen soovitadq. SUURED TANUD.

  • Jaga
2.6/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Halb kogemus"

Ei soovita! Suhtumiselt on positiivne ja muhe arst, kuid rindu teha absoluutselt ei oska! Läksin operatsioonile, kuna sünnituse järgselt olid rinnad kui kivid sokkides. Tulemus oli see, et paigaldati rinna alt lõikega implantaadid, mille tulemusena rinnad vajusid veelgi rohkem alla. Nüüd, aasta hiljem, olen endiselt lõtvunud rindadega ning 3570 eurot vaesem. Doktor ei näe, et oleks midagi valesti teinud, vaid soovitab teostada uut tõstvat operatsiooni ning uuesti maksta. Teiste plastikakirurgidega konsulteerides selgus, et esimese korraga oleks saanud rinnad esteetiliselt ilusaks, kuna teist korda sekkudes on operatsioon palju keerulisem. Lisaks kõigele on ühte rinda implantaat täiesti viltu paigaldatud!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"parim "

Oma ala proff ja väga patsiendi sõbralik , sattusin tema juurde seoses rinna taastamisega ja olen väga rahul . Soovitan teistelegi

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Vaga hea kirurg ja ..."

Vaga hea kirurg ja inimene!!!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Olavi Vasar"

Väga hea kirurg .

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga tore ja asjalik ..."

Väga tore ja asjalik arst. ! Mees omal kohal.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Olavi Vasar)