Silmaarst

Ülle Sadu

3.2 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

Hästi hooliv,kliendisöbralik arst . Aitäh!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hooliv"

Dr Ülle Sadu, on väga meeldiv arst, kes kannatlikult kuulab ära kõik kaebused/mured ja vastab arusaadavalt küsimustele ning selgitab ja annab nõu , kuidas edasi ravida ja toimida. Palju jõudu talle! Tänulik kuiva silma ja glaukoomi patsient

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Äärmiselt ebameeldiv kogemus"

Arst hilines, võttis vastu vahel olevaid patsiente. Mul oli ettemääratud kellaaeg. Ka minul on tööpäev ning 45minutit ootamist ei ole aksepteeritav ega professionaalne! Konsultatsioon ise kestis ~5minutit, mille vältel suhtuti minusse ebameeldivalt ja külmalt. "Operatsioon maksab 1200.-, niikuinii te seda ei maksa" ei ole okei suhtumine arati poolt patsienti. Raha ei ole probleem, aga Sellele arstile ma ei tahaks visiiditasugi anda.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Silmalaugude plastika - palun vältige!"

Silmalaugude plastikaks palun leidke teine arst! Olematu nõustamine enne lõikust (hilisem kommentaar arsti poolt, et "mis siis, et te alla kirjutasite, ma kunagi ei jõua rääkida riskidest ja komplikatsioonidest!!", ääääretult lohakas töö ja erineval kõrgusel armid, erineval määral nahka/rasva/lihast silmadelt võetud ning tulemuseks täiesti erinevad silmad. Üliagressiivne ja patsiendi anatoomiat mittearvestav lõikus, mille tulemusena silmad ei sulgu korralikult öösiti, ühe silma laug on vajunud allapoole ning tekkis silmade meeletu kuivus, korduvad põletikud ja igapäevased valud juba enam kui pool aastat lõikusest. Arsti hoolimatu ja ülbe suhtumine kõigesse eelnevasse ("...ja mis te arvate, kes teil seda(lõikuse tulemusena tekkinud ptoos) korda tegema hakkab, mina küll mitte!") annab aluse tungivaks soovituseks oma silmad kusagile mujale viia. Viimase õlekõrrena süüdistab arst patsiendi enda anatoomiat ja võimalikke terviseseseisundeid aru saamata, et just nendele kriteeriumitele oleks pidanud tähelepanu pöörama enne lõikust, et patsiendil oleks võimalik ise riske hinnata. Tulemuseks rikutud välimus ja tervis - õnneks leidub piiri taga spetsialiste, kes pühenduvad just selliste olukordade parandamisele, kuid hinnad on ka mitmekümnekordsed. Veelkord - kui te ei soovi invaliidistuda ja oma välimust igaveseks rikkuda, siis palun leidke mõni teine arst.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ülle Sadu)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!