Psühhiaater

Evi Borissenko

2.4 - hinnanguid kokku: 18
1.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"___"

Logopeedi juures käies jääb iga kord kõrva psühhiaatri ruumist tulev karjumine. Ükskord õnnestus ka seda inimest näha. Jube.

 • Jaga
1.1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"ebaprofessionaalne ja ebaviisakas"

Süüdistab koolikiusamise all kannatavat last, et laps on ise süüdi.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kõik hea"

Meeldis väga!

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"vale rohi"

Jätab epilepsiahaige oma ravimist ilma ja kirjutab talle mingit antidepressanti. Lõppeks seisund, mis vajab haiglaravi. Nagu siin eespool kirjutajatel jätab mulle mulje, et Borissenko on joobes.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Borissenko meetod"

Ootasin ukse taga ja kuulsin naisterahva karjumist. Imestasin ja ootasin edasi aga varsti tulid välja nutetud silmadega teismeline tüdruk ja tema ema või keegi. Mingi aeg hiljem ilmus ukse peale kitliga naisterahvas, kes põrnitses mind pealaest jalatallani ja karjus kiledalt : mida teie tahate? Mina astusin minema.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Haiglakülastusest"

Kohutav mõelda, et selline inimene saab töötada sellisel ametikohal. Ma pole iialgi inetumat käitumist ega suhtumist näinud. See, kuidas ta klientidega nii otse kui ka telefoni teel käitub, on hirmutav ja arusaamatu. Ma ei mõista, kas selline käitumine on aktsepteeritav... Karjuda täiest kõrist, mõnitada, alandada... See peaks olema suisa karistatav...

 • Jaga
2.1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Ebaviisakas, suisa solvab ja mõnitab. Samuti määras vale diagnoosi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"kogemus"

väga meeldiv kogemus.soe ja sõbralik vastuvõtt,kuulas tähelepanelikult minu probleeme ja tundsin kuidas ta mulle kaasa elas. mina igatahes sain küll meeldiva suhtumise osaliseks,julgen soovitada ka tuttavatele,kes abi vajavad.lugedes enne visiiti kommentaare,hirmutas ära küll,uskumatu,et tegemist on sama arstiga.mina jäin väga rahule.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

отвратительный врач

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"suhtlemine"

Kas keegi ei võiks talle kuuldeaparaadi annetada? Arvutiõpe teeks ka vaid head. E-kirju lugeda ei oska.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"norm"

Täiesti norm arst, konkreetne. Kui seletad, mida kaebad ja mis ravimit tahad, siis ka saad. Mitte nii nagu neuroloogi või Valga perearstide juures.

 • Jaga
2.1/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"nõukogude tohter"

Kahjuks ei pea kinni konfidentsiaalsusnõuetest. Rääkis väljaspool kabinetti ühe teise meedikuga ühe patsiendi haiguslugu koos patsiendi nime ja ametikohaga. Kõva kuulmisega ja kõneleb valjusti. Suhtlus minuga jäi poolikuks, sest vaatas vaid arvutit ja kõneles , et arvuti on lolliks läinud, ITimehed ei tee oma tööd ja haiged on riukalikud. Tõsine nõukogude psühhiaater. Minumeelest peaks ta pensionile minema. Või ostku haigla talle kuulmisaparaat.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Evi Borissenko)