Perearst

Vivian Alles

4 - hinnanguid kokku: 30
5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Professionaalne"

Väga hea kogemus, käin väikeste lastega ja olen alati saanud väga professionaalset abi kui lapsed on olnud haiged. Kontrollide osas meeldib, et on eraldi beebide päevad, ei pea haigete täiskasvanute koos ootama. Pereõde Katrin on väga meeldiv!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"M."

Väga positiivne kogemus, sain oma murele kiire lahenduse. Mu eelmine perearst ei osanud üldse midagi teha, aga Dr. Alles diagnoosis kohe probleemi.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga ebameeldivad pereõed"

Olen olnud dr Allese patsient juba aastaid, kuid selle aja jooksul vaid paaril korral teda kohanud. Enamasti tegutseb patsiendiga pereõde, kelle suhtumine telefonis ei ole meeldiv. Kuna elan Tallinnas ja vajan üldiselt arstiabi väga harva, pole jõudnud perearsti vahetada. Kevadel olin täiesti haige, hääl oli nii ära, et telefonis oli võimatu seda mitte tähele panna. Pereõde väitis, et 37,2 ei ole palavik ning kui ma nende vastuvõtule ei sõida, ei saa ma haiguslehte. Ütlesin, et tean, et kõigil pole see palavik, kuid kui mu keha valutab nagu peksa saanul, siis järelikult minul on see palavik, kuid ta vaidles vastu ja nullis mu argumendi täielikult. Pakkus välja, et võin EMO-st läbi käia, kuid kui nende juurde Tartu ei sõida pärast seda, ei saa siiski haiguslehte. Tol korral jäingi haigusleheta ning pidin ülemuselt paari lisapäeva vabaks paluma, et end ravida. Suvel tekkis mul järsku neelupõletik, kurk läks täiesti paiste. Kui arsti juurde aega kirja panin, ei hakanud mainimagi, et mu temperatuur 37,1 oli ja et ma end ülihalvasti tundsin, sest olin ka mitmel korral varem kuulnud, et see pole palavik. Kohapeal kraaditi mind - temperatuur 37,2. Kohe mainis pereõde kuulekalt perearstile, et jah, mul on küll palavik. Nüüd, talvel, lõpetasin uue haigusega kõne pereõega. Nüüdseks on pereõde vahetunud, kuid tundub, et suhtumine mitte. Olen üle kuu aja haige olnud, kuu aega tagasi oli mul neelupõletik ning antibiootikumide kuuri järgi kirjutati mulle 10-päevane haigusleht välja (pärast eelnevalt EMO-s käimist). Olingi täpselt nii kaua kodus ja naasesin tööle kohe pärast 10 päeva möödumist. Nüüd, kuu aega hiljem, kui olen uuesti EMO-s käinud, sest viirus on aina tugevamaks läinud ja nii pikalt juba kestnud, sain pereõelt teada, et mu eelmine haigusleht kehtib siiamaani, sest ma pole helistanud ega palunud seda katkestada - haigusleht on seega üle kuu aja kehtinud. Pereõde vihastas, et neil pole haiguslehed pidevalt ees ning nemad neid ise ei katkesta. Kas ma olen vahepeal millestki ilma jäänud ning pean nüüd ise arstile teatama, et katkestagu mu haigusleht? Sest senise kogemuse järgi kirjutas arst välja kuupäevalise haiguslehe, mis lõppeski siis, kui tema määras, mitte kui patsient määrab. Igatahes katkestas ta tagantjärgi selle haiguslehe torisedes ja küsis, kas saan nende vastuvõtule tulla. Nii kui olime aja kinnitanud, katkestas ta hoiatamata kõne. Loodan, et ta ikka jõudis enne seda uue haiguslehe välja kirjutada, mida ka EMO arst tungivalt soovitas. Dr Allese perearstide suhtumine minu kogemusel on igatahes kohutav ja kui ma siiamaani olen teinud selle vea, et pole perearsti vahetanud, siis nüüd teen seda võimalikult kiiresti. Sellist ülbet ja mõnitavat suhtumist ei pea keegi taluma.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Vivian Alles"

Käisin imikuga vastuvõtul ja küsisin kas lapsel on äkki nohu, arst ei vaevunud vaatamagi, pere õde arvas et tõmbab piima ninna (???). Väga ebameeldiv teenindus.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"vivian alles"

Pere õde on seal sappi täis ja viriseb kui hiljaks jääd paar minutit, tähtsam kui arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Sain kiiresti abi"

Minu kogemus oli väga positiivne, mul oli tugev valu ning emos istusin öö otsa ja ei saanud targemaks. Järgmine päev Dr. Alles diagnoosis minutitega probleemi ning sain vajaliku ravi. Kiire, efektiivne ja proffessionaalne. Soovitan.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"minu hinnang"

Olen rahul tohtriga ja samuti nendega kes teda asendavad,On hea kuulda ka teiste kolleegide arvamust.Suhtumine on sõbralk ja hooliv.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"alati saab professionaalset abi"

Dr. Vivian Alles ja tema kabinetis töötavad õed ning asendusarstid on väga professionaalsed. Tänu nende profesionaalsusele sain ma õige eriala arsti juurde ja õige ravi kilpnäärme osas, mida aastaid raviti valesti teise eriala arsti juures. Suured tänud !

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Proffesionaalne lähenemine"

Väga proffesionaalne arst, sain abi kui vaja. Väga konkreetne.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Minu kogemused Dr. Allese kabinetis"

Olin kaua Dr Allese patsient ja otsustasin nüüd, et enam ei taha olla, kuna teda ennast ei ole kunagi kohal, ainult asendusarstid on ja asendusarstidega on mul selline kogemus, et kui läksin last vaktsineerima, siis nad alles hakkasid lugema õpetust kuidas süstlasse rohtu kokku segada, mul tekkis kül hirm, et kas ta ikka oskab süsti teha, lõpuks sai ikka tehtud. Lõpkokkuvõttes olime kabinetis tund aega tänu asendusarsti ebapädevusele. Teine asi mis mind jubedalt häiris oli ka see, et dr. Alles ei võtnud patsienti tõsiselt. Sellega seoses oli ka üks juhus, ma isiklikult ei käi eriti arsti juures, ainult siis kui tõsine mure on ja ise enam ei saa. Ükskord läksin siis, et kõrv valutab, tema vaatas et on jah punane ja kirjutas välja antibiootikumi ravi, aga töövõimetuslehte ei tahtnud anda, ütles et tabletti on võimalik ka tööjuures võtta. Siis ma pidin talt põhimõtteliselt väga paluma töövõimetuslehte, sest ma olen klienditeenindaja ja ma ei saa suhelda inimestega kui ma olen ühest kõrvast praktiliselt kurt, teiseks ütlesin talle, et mul tuleb sügavkülmainventuur paari päeva pärast ja see on ohtlik minna sinna kõrvapõletikuga ja nii uskumatu kui see ka pole ta andis mulle kaks päeva töövõimetuslehte, isegi juhatajal jäi karp lahti, et mind haigena tööle saadeti.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"kui töötab soomes siis ..."

kui töötab soomes siis olgu seal, mitte et tema nimi on uksel ja teised arstid teevad tööd. Vahetasin seetõttu arsti aga kui ta ise siin oli siis olin väga rahul tore inimene ja hea arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Professionaalsus"

on see,mida ma dr. Vivian Allese juures kõige rohkem hindan. Hea arsti juurde ei peagi kerge pääseda olema, tasemel abi saamiseks olen ma valmis ka ootama. Töötamine soomes annab selgelt paremad oskused.

 • Jaga
3.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga harva nähtav"

Alati saab jutule küll,aga dr.Allest pole ammu näinud.Lastega tuleb ikka tihedamini arstil käia ja teda ei ole mitte kunagi,alati on mingi asendusarst.See ei meeldi kohe üldse mitte.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga rahul"

Saab alati kiirelt jutule, asjalikud inimesed, mured saavad lahendatud. Mõlemad arstid on põhjalikud ja vastutulelikud.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Tõeline professionaal"

Minu töö ei võimalda mul raisata aega ja seetõttu hindan kõrgelt Dr. Allese kõrget professionaalsust mis lõpuks ongi ju peamine. Seejuures jätkus tal aega ja tundlikust minu pisitütre probleemi lahendamiseks, millega paraku mitu üsna tuntud eriarsti hakkama ei saanud. Ilmselt tuli kasuks soome töökogemus

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Vivian Alles)