Perearst

Valentina Gitšak

4 - hinnanguid kokku: 36
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 2 nädalat tagasi

"Kindlasti soovitan."

Kindlasti soovitan. Olen arsti patsient 15 aastat, alati hooliv suhtumine, kõik saatekirjad olid väljastatud, alati tervendav ja tulemuslik ravimine. Suur tänu!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Ei soovita "

Ei soovita, perearsti suhtumine on tõrelev ja pinnapealne. Alati pigem ebameeldivad kogemused. Väikeste probleemide puhul saadab kohe eriarsti juurde, kuid seal on järjekorrad pikad.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Ebasõbralik"

Kummaline lugeda positiivseid kommentaare, sest minu kogemused on olnud kôik negatiivsed. Tundub, et arst on tööst väsinud. Arst ei kuula, segab kogu aeg vahele, ei ole sôbralik ega hooliv. Pigem kärstitu ja ootab, et juba lahkuksid. Tavaliselt ka ironiseerib ja paneb ennast halvasti tundma. Mulle ei sobi ning vahetan seega arsti.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Väga hea perearst"

Hooliv, professionaalne ja väga abivalmis arst koos pereõega.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Väga asjalik perearst"

Suure kogemusega perearst ja pereõde. Soovitan

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"rumal arst"

Mitmed analüüsid aastate jooksul korrast ära ja ta ei suutnud nende vahel mingit seost teha. Teine spetsialist pööras sellele tähelepanu. Kui kaebusi rohkem kui 1, siis kohe küsib äkki teil on depressioon, peaks vb puhkusele minema. Ebakompetentne, medõde tal on üleolev ja ebameeldiv.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hea perearst"

Tänan dr. Gitsakki, olen olnud tema nimistus juba pikka aega. Mul on diabeet ja kõgvererõhu tõbi.Olen alati saanud head nõu, on koostatud toidu ja liikumisrütm, samuti alati suunatud eriarsti juurde.Olen oma perearstiga väga rahul, ka pereõde on töökas ja asjatundlik, alati saab neid tel. teel kätte, kui on vaja konsultatsiooni

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänu temale avastati probleem ..."

Väga hea arst! Tänu temale avastati probleem kilpnäärmega mis oleks võinud lõppeda halvasti.. Ta jah trükib ja tundub, et ei kuula, aga tegelikult kuulab ja paneb kirja. Aasta nüüd arstidega suheldes on väga oluline, et pannakse KÕIK kaebused ning tervisega seotud kirja ja tema ka seda teeb. Kohe kui analüüside vastused tuleva teise arsti poolt, on tema poolt juba saatekirjad olemas, et edasi minna. Õega on kahjuks tekkinud keelebarjäär, väga raskesti saab aru eesti keelest. Võlgnen sellele arstile oma elu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hea"

Olen väga rahul

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Vabu aegu on arstile alati saada, aga tema profesionaalsus on küll ala igasugust arvestust. Esiteks tekib mul tihti küsimus, kas arst minust lõpuni üldse aru saab. Ainult toksib oma arvutisse, lisaküsimusi ei küsi, kirjutab tihti mõne leebema ravimi välja või suunab kuskile edasi. Ei ole ühtegi sisulist vastust ega nõuannet arstilt saanud. Ei teagi, kas probleem on puudulikus keeleoskuses või puudulikes erialastes teadmistes - ilmselt mõlemas.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Dr. Gitšak"

Käisin selle arsti juures mai kuus 2016, kaebasin valu rinna all, arst tegi kõik analüüsid, need näitasid et kõik koras. Valu aga järgi ei annud ja pöördusin emosse. Seal tehti ka kõik uuringud. Sealne arst kahtlustas, et mul on maoga probleemid. See trall hakas pihta 28.05. Diagnoosi sain 07.06.2016. Siis kui arst diagnoosi teada sai, andis ta veel nädala aega haiguslehte. Ja veel ennem seda kui diagnoosi sain ütles arst, et ma valetan et mul paha olla on.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"5+"

Tõesti suurepärane doktor! Kui käin kord aastas täielikus kontrollis, siis määrab kõik võimalikke analüüse ja uuringuid ilma, et peaks palumagi, veel vähem anuma. Väga suure südamega armas inimene. Pediaater on samuti suurepärane! Mis mulle meeldib mõlema puhul on see, et kui pole ise kindel, siis suunatakse järgmise spetsialisti juurde.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei soovita"

Ei ole peaaegu kunagi abi saanud. Alati suunab kuskile edasi. Väga passiivne, ei küsi ise midagi juurde ega seleta lahti ka.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea arst!"

Väga hea arst! rääksisin oma murest ja hakkas koheselt uurima edasi asja ja suunas mu edasi uuringutele, et välja selgitada mis mul viga on. Tänu temale sain kiiresti abi ja pääsesin kõige hullemast mis võiks juhtuda! Loodan, et tal endal tervist jätkuks ja saaks veel paljusid aidata!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Soovitan"

Mina olen väga tänulik dr Gitšakile, sest ta avastas mul kilpnäärme anomaalia lihtsalt selle järgi, et talle hakkas muul teemal toimunud vastuvõtu käigus mu kaelal tavasilmale nähtamatu paise silma. Lisaks on mul pereõe käest väga lihtne saada kroonilise haiguse rohtusid telefoni teel, minu kiire elutempoga sobib selline paindlikkus väga hästi.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Valentina Gitšak)