Perearst

Ülle Trumm

4.8 - hinnanguid kokku: 77
3.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"hinnang"

ei ole võimalik olnud juba ammu kohtuda. Pereõde ei lase oma kabinetist edasi.Arsti nimega saan retseptid ( neid on vaja elulõpuni palju võtta) aga eelmisest kohtumisest oli vaat et 3 aastat. Kui kohtusin viimati, oli sõbralik kindlasti ka hoolas.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Vaga rahul

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga rahul!"

Pole kunagi probleeme olnud!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea arst"

Üldiselt rahul. Käin koos 5 aastaste kaksikutega ja kurta ei saa. Konkreetne ja mõistev. Arstiõde super.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"ta on lihtsalt supper arst"

tema kohta ei saa midagi halba 8elda aitab alati kui vaja toetab lohutab jne.kuna minu poeg on s8dame haige sain ma just talt palju tuge ja n6u

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"parim arst"

minu lemmik arst on ülle trumm ta päästis mu venna surmaohust

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"olen rahul"

Tänan, et võttis oma tiiva alla. Arsti sobivuse määrab ära tema kuulamisoskus, abi osutamise valmidus. Vähem tähtis pole abivajaja koostöö arstiga. Lugedes eelnevaid negatiivseid kommentaare on loomulik, et kui puudub eelpool mainitud side abistaja ja abivajaja vahel tuleb vahetada arsti. Lihtsalt kõik ei sobi kõigiga. See on nagu abikaasa valimine. Kõik mehed ei sobi minule kaasaks, ega see tähenda veel, et nad mehed pole. Kui see arst minule ei sobi, ega ta siis kohe oma elukutset kaota, ta on ametilt arst edasi. :) Kui teemasse siis mind on kuulatud, aidatud olen rahul. Erilised tänud pereõele kes professionaalselt lahendab väiksemad probleemid. Aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Minu elus tähtsal hetkel ..."

Minu elus tähtsal hetkel kõige vajalikum inimene, mitte küll perearstina, aga ühes koolis olnud kooliarstina. Aitäh Ülle!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga hea perearst meile ..."

väga hea perearst meile väga meeldib eriti lastele :D

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Rahuldav"

Mulle väga meeldib pereõde,kui kabinetti helistada,siis kohe saab aru,mida vaja välja kirjutada ja mis kõige parem,kunagi ei ole nad tigeda näoga. Ülle Trumm on see eest,aga natukene uje. Aga ravi oleme alati saanud. Analüüside ja raviga nad kokku ei hoia.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Keda veel tahta?"

Väga lahe ja sõbralik ja mis kõige mõnusam , huumorimeel, see aitab juba tervemaks saada! Üleüldse moodustavad nad koos pereõde Tiiuga väga hea tiimi. Pereõde on samuti alati väga viisakas ja vastutulelik ja leiab igas olukorras väljapääsu, et patsient ukse taha ei jääks. Jääb soovida head koostööd, pkka meelt ja tervist neile mõlemale!

 • Jaga
2/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"pole rahul"

Räägib arsti dermonoloogiliselt, ise ta ka aru ei saa mida just ütles. Kui suur mure pead ise täpselt tedma mida teha muidu pole tast tolku.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hetkel täiesti rahul"

Mina olen rahul, käime kogu perega tema juures. Kuna tean ka ise oma lapse probleemidest väga hästi ja olen kursis raviviisidega, siis ei ole täheldanud probleeme, et arst oleks midagi valesti teinud, pigem ikka hästi. Kurb, et ainul alati on see perearstindus (mitte ainult meie perearsti) haigetega ülerahvastatud, et kinni pandud ajast ei suudeta kinni pidada. Mina omalt poolt tänan nii perearst Ülle Trumm'i kui ka pereõde, sest alati on leitud aega meiega tegelemiseks. Ja tore on, et saab ka telefoniteel nõu pidada, kui vaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"oma ala parim"

ei oska paremat perearsti tahtagi. väga viisakas ja sübralik. ka õde on sama viisakas ja sõbralik. ei kahetse üldse et ta minu perearst on.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"parim perearst keda olen ..."

parim perearst keda olen näinud oskab teha oma tööd

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ülle Trumm)