Perearst

Ülle Gurjev

4.7 - hinnanguid kokku: 33
3.5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Valed ravimid"

Kahjuks kirjutab see dr patsientidele ravimeid "igaks juhuks", samuti süvenemata, kas eelnevalt kirjutatud ravimid sobivad uutega kokku (kas tohib koos võtta). Ta võib ju sõbralik olla, aga tihti huvitab teda patsiendi eraelu rohkem, kui põhjus, miks arsti juurde tuldi. Hetkel on plaanis perearsti vahetus, sest üha enam tundub, et minu ja mu abikaasa peal katsetatakse erinevate ravimite mõjumist.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim arst "

Võrreldes eelmise arstiga on Ülle Gurjev hooliv perearst hoolib patsientide tervisest ja saadab uuringutele kui vaja.. Väiksema mure korral isegi kuulab ära ja annab nõu ei kirjuta rohte ilma vaatamata mis viga patsiendil.. Supper perearst

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Good!"

Ei oska ühtegi halba sõna öelda. Parim perearst üldse!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"endine patsient"

Väga tore ja sõbralik. Alati abivalmis ning lastega sobis suurepäraselt. Parim perearst, kes kunagi mul olnud!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

alati abivalmis

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim."

Mul on varem olnud kaks perearsti ja nüüd sattusin dok.Gurjevi patsiendiks.Mul ei jätku sõnu et kirjeldada tema sobivust sellele kohale.Professionaalne,sõbralik,alati vajadusel kättesaadav,mitte iial pole ma näinud teda väsinuna.Ta on täiuslik ja tark,sest oskab patsienti suunata vajadusel.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

":)"

Väga tore ja sõbralik arst ,ta keskendub patsiendi terviseprobleemile hoolega . Suhtleb patsientidega hästi sõbralikult.Kui ise ei saa hakkama siis suunab kohe teise arsti juurde edasi.Üks parimatest perearstidest Viljandimaal.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Eeskujulik perearst."

Olen nimistus pool aastat ning võrreldes eelmise perearstiga on dr. Gurjev kohusetundlikum ja põhjalikum. Alati süveneb patsiendi terviseprobleemidesse, proovides leida parima lahenduse. Arvutit ei ole arstil ees ning telefoniga vastuvõtul tühja ei räägita. Kui ei saa ise hakkama, siis saadab õigeaegselt edasi kõrgemasse etappi. Samuti koostöö pereõel arstiga on sujuv. Kahtlemata üks parimatest perearstidest!

  • Jaga
3.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Aga ravi on umbes ..."

Nagu vanaema. Sõbralik ja tore. Aga ravi on umbes nii, et ... oh see väike viirus... jooge kuuma piima meega, kuristage kurku....ma kirjutan selle rohu ka igaks-juhuks. (jääb selline tunne) Siiamaani probleeme pole olnud, sest olen üldiselt terve inimene.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ülle Gurjev)