Perearst

Tiina Reiners

4.1 - hinnanguid kokku: 52
4.3/5 Avaldatud 3 nädalat tagasi

"Hinnang"

Meili teel saab alati kätte. vastab ruttu ja asjalikult. telefoni teel on raske kätte saada. Alati olen sealt abi saanud. Meeldiv inimene.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"väga hea arst"

Hooliv ja hea arst. Kuulab ära, annab soovitusi ja vajadusel suunab edasi. Meili teel alati kättesaadav. Olen väga rahul!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Oleme Rahul"

Loen siin halbu kommentaare ja naeran minge proovige mujal hullem on kui arst teile otse ütleb ei hakka raiskama analüüse ei tee ja kuhugi ei saada vähemalt dr. Reiners ei koonerda ega pea ennast jumalaks saadab edasi kui ise ei mõista aidata. Meil olnud mitmeid arste ennem ja kõigil oma vead, aga oluline on saada analüüse ja eriala arsti kätte saadavus ja seda dr. Reinersi juures saab. Kellele ei sobi vaadake aga edasi jääbki rihkem vabu aegu meile , kellele sobib.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Võimatu kätte saada, arst ei süvene piisavalt"

Väga keeruline on registratuuri/arsti kätte saada. Kuna uskumatul kombel puudub perearstikeskusel endiselt veebileht, siis puudub minul kui patsiendil võimalus teada millal oleks sobilikum aeg vastuvõtu aja saamiseks registratuuri helistada. Või saada infot meili teel registreerimise kohta. Sinna võib aga helistama jäädagi, kuna tundide viisi (helistades ajavahemikus 09-15 näiteks) ei võta seal keegi vastu. On juhuslik õnn, kui lõpuks keegi möödaminnes telefonile vastab. Arst ise on sõbralik, kuid kahjuks ei ole võimalik temaga tervisemuresid arutada. Ta annab hea meelega ja varmalt saatekirju, kuid ise enamasti probleemidesse ei süvene. Tundub, et talle on olulisem patsient kiiresti edasi saata ja järgmine ette võtta (mõistetav, kui nimistu on suur, aga teenuse kvaliteet ju kannatab). Vahetevahel piisab perearsti asjatundlikkust patsiendi nõustamisestki, alati ei peaks ootama kuude viisi eriarsti järjekorras, et abi saada. Seda nõustamist tema poolt aga ei saa. Samas, kui tõesti on tarvis eriarstile pääseda, siis on dr. Reinersist abi. See kõik on näiteks tänase EMO-de ülerahvastatuse probleemi valguses eriti kurb - nii perearsti teenuse kättesaadavus kui ka kvaliteet tekitavadki olukorra, et inimene läheb EMO-sse, kus ollakse kohustatud temaga tegelema.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Dr. tiina Reiners Türn , peske ka vahepeal oma käsi"

Palun peske ka vahepeal oma käsi, enne kui asute uut beebit näppima ja stetoskoobi otsa samuti, rändab ühe keha pealt teisele:võtke eeskuju lasteõelt, märkasime, et kui vahepeal käis arvutis mandmeid sisestamas, pesi käed uuesti seebiga üle enne kui meie beebit puutus, küsisime miks? lihtne vastus-ma ju katsusin muid asju. Üks tähelepanek veel, see oli meie kolmandal kohtumisel kilkas ukse pealt -kaalu kasvu kõver on normis, õde polnud veel viimaseid andmeid jõudnud sisestada, kuna hoidis beebil silma pea, kui ma tõin vankrist uut mähkut, ta hakkas alles neid sisestama , kui DR Reiners pani kahte kohta kuulamise toru lapse selja peale, ometi lapsel oli kollane nohu ja ütlesin, et katsub tihtgi oma kõrva ja on viril, ei kuulnudki mu juttu ja kadus -õele ütles, et pange uus aeg Tema on asjalik, küsitles , vaatas kõrvu, kurku ja näitas ka lapse isale, et kurgukaared on punased,kõrvade kohta ütles, et on vaiku, kuid mõlemad kuulmekiled on hallid ja läikivad, kuid on ka palju vaiku-sellest ka kõrvade sügamine, lapsel sügeleb, soovitas hoida kõervad ka toas peapaelaga kaetud ja andis ka muud asjalikku nõu asjalikku isegi mu ema jaoks Ta ei paanud uut aegagi, toonitas , et kui laps on teve ja pole nädal kokkupuudet nohuste-köhaste inimestega, järgmine kord on vaktsiini tegemine. Õde on profesionaal, kuid arsti tõttu me otsustasime nimistsut lahkuda: Suured tänud Teile hooliv õde, kui kunagi juhtute seda lugema!

 • Jaga
2/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Pole sõnu"

Kõige ebaprofessionaalsem arst kelle juures käinud olen. Annab ainult saatekirju ja muud ei tee. Nii võiks ise ka arsti mängida. Lohakas ja laisk. Teiste ajast lugu ei pea,laseb ukse taga 30min oodata ja kui kabinetti kutsub, siis jookseb edasi tagasi ja räägib telefoniga. Võimalusel vältida!!!

 • Jaga
4/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"kes ei saa registratuurist abi/kätte"

Numbri sain ühelt pisibeebi emmelt, kuid helistage julgelt lauatelefonile---6466303(lastetuba) Võtab vastu väga abivalmis , hooliv profesionaalne õde

 • Jaga
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"parim saatekirjade kirjutaja"

Arstina on tema peamine funktsioon saatekirjade väljastamine, mingite lihtsamate asjadega tegeleb muidugi ise ka, aga mingit süvaanalüüsi temalt oodata ei tasu. Mingitel teemadel suht silmaklapid ees: ülekaalulisena kuulsin iga külastuse ajal, et peaksin ikka maovähenduse peale mõtlema, nagu sellest nohu ja köha vähemaks jääks. Halvemal päeval ei süvene üldse, saad vormi täiteks retsepti ja saatekirja ja head teed minna. Perearstikeskus ise väärib eraldi ära märkimist - neil on vist keegi veerand kohaga registratuuri telefoni vastu võtmas, igal juhul rekord on kolm päeva helistamist, et mingit retsepti pikendada. Suhtumine on ka vastav, iga aastaga saad rohkem aru, et sa pole mitte klient ega patsient vaid probleem. See pisike asi ka veel, et aastal 2018 võiks ühel perearstikeskusel koduleht olla, kõik ei tea oma arsti vastuvõtuaegu ja puhkuseperioodi peast.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Doktor"

Asjalik ja abivalmis, alati saab abi, kuulab lõpuni.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"arvamus"

Pärast arsti kabinetist väljumist jõudsin hädavaevu ise EMO-sse. Kurb...

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kunagi ei saa teda kätte"

Kindlasti ei soovita Teda perearstiks, kunagi ei ole teda võimalik kätte saada. Ning see ei ole hetkeline probleem vaid alati on see olnud ja tean paljusid inimesi kellel on Temaga sama probleem. Olen helistanud päevade kaupa ja korduvalt Talle umbes 20-40 korda päevas ja siis heal juhul vastatakse.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Mitte kunagi ei saa teda kätte"

Tegin röntgeni, ütles helistab tagasi paari tunni pärast, juba 1 kuu on möödunud, proovin ise helistada, kas on hõivatud või minuti pärast keegi ei võtta vastu, siis jälle hõivatud, uskumatu

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hindamine"

Olen oma perearstiga väga rahul. Tõeline perearst.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei olnud hea perearst"

Kannatlikkust tal küll polnud. Nähvas mitmel korral. Kui ärritus, viskas lihtsalt telefonitoru ära. Ei osanud väikestele lastele läheneda, pigem hirmutas nad ära.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kõik saab tehtud"

Tel pakkub suurepäraselt lahendusi ja alti suunab edasi kui endal mõistus otsas ei koonerda analüüsidega ja kaasab patsienti ennast ka õige diagnoosi leidmisel arvestab ka patsiendi arvamusega, oleme kogu perega dr. Reinersi juures kirjas.soovitan soojalt

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tiina Reiners)