Perearst

Tiia Lätt

3.9 - hinnanguid kokku: 44
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"perearst Tiia Lätt"

Meie pere on küll uhke, et meil on nii sõbralik,abivalmis, kuulab su alati ära, laseb teha kõik proovid ja suunab vajadusel eriarstile. Aitähh,Tiia, annaks jumal niisuguseis perearste rohkem.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hea ja südamlik"

Olen alati abi saanud. Arsti tuleb austada, siis saad palju rohkem tagasi kui küsida oskad! Kui virised jäädki virisema.

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Pean ütlema et nii ..."

Pean ütlema et nii ja naa.Olen dr.Lätt i patsientjuba oalju aastaid ning pean mainima et niikaua kui tervis enam-vähemgi korras-pole probleemi. Probleemid algavad raskematejuhtude puhul. Siit ka negatiivne hinnang kuna tundub etoperatiivsusest jääb tohtril vajaka

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kah vahetasin välja"

Olin sunnitud samuti dr Läti välja vahetama uue perearsti vastu ja kuigi pean nüüd sõitma 10 km et arstile saada, olen väga rahul oma arstiga. Probleemid hakkasid dr Läti juures juba sellest, et polnud võimalik isegi aega saada, kuna helistades oli telefon kogu aeg kinni ja kella "kukkudes" öeldi, et registreerimise aeg on läbi. Hakkas see probleem sellest ajast, kui perearstid nn ärinaisteks said ja rahakott oli nende käes. Kahju, et Hippokratese vanne seega ununes.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Olen oma perearstiga rahul"

Käin arsti juures väga harva ja äärmisel vajadusel ning alati olen saanud väga hea teeninduse osaliseks. Tiia Lätt kuulab osavõtlikult ja on andnud saatekirju vajalike protseduuride tegemiseks. Kui arsti kõnetunni ajal ei ole saanud kohe arsti kätte, sest number on kinni, on arst tagasi helistanud. See, et arsti juures on järjekord ja tuleb aega varuda, on täiesti loomulik. Eks arstisse suhtumine ja arsti suhtumine oleneb väga palju patsiendi enda suhtumisest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Professionaalne perearst."

Professionaalne, korrektne, viisakas ja positiivne.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Sõbralik ja profesionaalne perearst"

Olen aastaid olnud tema patsient ja olen alati abi saanud oma hädadele,igati sõbralik ja osavõtlik su hädadest.Ei ole mina ja paljud minu tuttavad nõus kriitikaga tema töö kohta nagu siin mõnindad on avaldanud.Soovin jõudu tema tööle.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Sõbralik arst"

Milleks on avatud selline arstide hindamine?Teate ju , kes hindavad ja kommenteerivad! Mul ei ole arstide hulgas ei sõpru ega sugulasi, seega olen täiesti neutraalne.Kuidas saab tavakodanik hinnata arsti professionaalsust? Seda saab teha ainult väga hea vastava eriala proff.Siin mõni paneb kogenud arstile prof. eest 0 punkti! Milleks ta arsti juurde läheb, kui ta ise nii tark on!!Arstil on tegemist inimestega,inimesed on kõik erinevad nii oma vaimsete ja füüsiliste võimete kui ka psüühiliste iseärasuste poolest. Ka sünniga kaasa saadud geenide poolest.Eksimise võimalus on siin seega küllaltki suur,vastutus tohutu.Kas ühiskond hindab ja mõistab seda? Minu arust mitte.Arsti eksimust peetakse surmapatuks ,aga näiteks juristi eksimust, kes ju ainult kindlate seaduste järgi tegutseb,mitte.Ja kumb töö väärib suuremat tasustamist?Kui ühiskond ei hoia ja hinda oma arste, siis vähemalt arukas inimene ei peaks arsti, kelle juurde ta läheb abi saama(ja seda ta ju ka enamsti saab!) niimoodi tümitama nagu siin mõned teevad.Muidugi on meditsiinisüsteemis puudusi ja küllap arst näeb ja tunnetab seda rohkemgi kui patsiendid.Loomulikult oleme nõrdinud, et tänavalt korjatud narkomaanile või joodikule tehakse uuringud, millest normaalne inimene võib ainult unistada.See ei ole ju arstide süü. Ma ei ole kunagi dr.Läti ukse taga pidanud üle ettenähtud aja istuma, ka arst on alati kohal olnud -sõbralik ja abivalmis.Viimasel ajal ei ole ka raskusi vastvõtuaega kinni panna. Soovin arstile endale tervist,selliste kommentaaride ja hindamiste lugemine seda ei soodusta. Minu arvates peaks lõpetama sellise punktisüsteemi, see ei ole õiglane hindamine.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Tubli arst,ei ühtki halba sõna:)

 • Jaga
4/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Täitsa tore tohter"

Okan vaid ütelda saeda,et minule ta meeldib küll.Käin vähe arstide juures ju sellepärast ei oskagi öelda.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"rahul"

jah, telefoniga veidi raske hommikuti kätte saada aga seda seoses suure hulga helistamistega. aga kui arstina, pole tema kohta küll ühtegi paha sõna öelda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Perearsti kiitmine"

Olen käinud aastaid, Dr.Lätte juures nii enda kui ka laste pärast.Ja võin õelda ainult kiidusõnu. Ta on arst, ta kuulab sinu probleemid ära ja seejuures soovitab uhtteist teha oma tervise huvides,ta on sõbralik,arusaaja.Mis siis kui on teiekord ukse taga järjekord,aga koik me oleme inimesed,tahame uhtemoodi arsti juurde pääseda.Samamoodi kui soovid järjekorda panna,on telefon kinni,aga pika helistamise peale saad lõpuks ikka järjekorda.Veelkord kiidusõnad DR.LÄTTELE,edaspidigi palju kannatust.head suhtlemist patsientidega ja head tervist.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Tüeliselt asjalik tohter"

Mina olen alati abi ja sõbraliku vastuvõtu osaliseks saanud.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea perearst"

Telefoniga vastuvõtule registreerimine on keeruline, kuid siiski võimalik, mis teha, kui kõik korraga tahavad perearstiga ühendust saada. Täiesti mõistetav, et see nii on. Olen arsti tööga väga rahul ja pikalt järjekorras istuma pole pidanud tema ukse taga. Meeldiv suhtlemine ja hoolikas.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"vastuvõtt"

Hommikul telefoniga vastuvõtule registreerida on täiesti võimatu.Telefon annab päevade viisi ainult kinnist(ilmselgelt toru hargilt ära), Ka kohaleminnes ootades vastuvõtule registreerimist tuleb väga-väga kaua oodata.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tiia Lätt)