Perearst

Terje Pruus

4.4 - hinnanguid kokku: 76
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Rahul"

Olen väga rahul arstiga.alati saab abi aga jah telefoni teel raske kätte saada.peab arusaama,et inimesi palju.òde on nii-na. Vahel ajab naljakat juttu:-).

 • Jaga
3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Terje Puus õde"

Dr. Pruusiga olen rahul. Kui arsti juurde juba saab, on edasi kõik korrektne. Aga, selle arsti õde on allpool igasugust arvestust. Telefonis familiaarne (ei mäleta, et me oleksime kokku leppinud sinatamise...), kiirustav, ülejala suhtumisega. Soovisin saada arstilt saatekirja mammograafiasse (kunagi lõigati rinnast ka mingi tükk välja). Õde vaatas kähku mu tausta üle. Õe hinnang: aasta tagasi käisite uuringul, ei usu, et seal midagi vahepeal tekkinud on... Halloo, kust krt see õde teab, mis minuga aasta jooksul toimub või ei toimu. Sorrry, olen hetkel emotsionaalne... Arstil võiks tõesti ka kontakt meili aadress olla - et saaks otse tagasisidet anda.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"DR PRUUS JA TELEFON"

Juba aastaid telefoni teel kätte võimalik saada ei ole, ebanormaalne. Tuleb mitu päeva jutti helistada talle sobivatel telefoniaegadel ja siis saab pärast kümneid tühje helistamisi lõpuks kätte. Töökorraldus paigast ära.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kättesaamatu"

Miks praeguseaja perearstidel ei ole meili aadressit? Saaks ju lihtsamalt suheldud. Ei pea kindlal kellaajal stopper pihus helistama hakkama, kuna nüüd proua suvatseb vastata. Ega Pruusil vist palju patsiente olegi. Järjekord on teiste ukse taga. Zevakinal näiteks. Peab vist vahetama hakkama.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"haiguslugu"

ei salli sellist arst viskab toru ära kui on häda majas

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Mina olen väga rahul ja õe Janaga ka.Virisejatele pisut kannatust .Neid on ju kaks aga meid ju palju.Saab abi alati, kui natuke oodata.Kõik on väga hästi!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"parim perearst üldse, kes seni olnud on."

olen Terje ja Jana nimistus juba enda arvestuse järgi ca 5- 6aastat ja olen tööga väga rahul alati olnud. Kui on mure saab alati nõu. Kui haigused on alati uuringud ,saatekirja kuskile vaja on see olemas jne. see arst on arst,kes teeb oma tööd just nii nagu üks õige arst tegema peab!Ja õe Jana kohta samad kiidusõnad!Kuigi valisin algselt perearstiks ta vaid nime pärast,et hea lihtne nimi... olen ma väga rahul,et ma just tema valisin!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Olen super rahul DR ..."

Olen super rahul DR Pruusiga ja ka tema õega Jaanaga. Jõgeva ainuke tore ja usaldusväärne perearst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim"

Parim perearst, nii mina ise kui lapsed on temaga rahul.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Positiivne ja sõbralik!"

Mina olen väga rahul! Ei jätnud sellist halba muljet,oli igati sõbralik ja vastutulelik ja armas inimene! Super-sellised võiksid kõik arstid olla ;)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"parim perearst üldse siianii, kes mul olnud on!"

Alati saab abi,kuulab ja annab nõu... Ja õde Jana on ka supper. Olen väga rahul!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"tore"

Mina olen alati abi saanud. Kuna olen terve inimene, siis käisin viimati perearsti juures aastal 2003. Ja kui helistan on alati telefon vastuvõetud. Ja õde on ka sõbralik.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga hea"

nii arst kui õde alati väga lahked ja asjatundlikud, lahendavad kiirelt probleemid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"olen rahul"

Olen oma perearsti Terje ja arsti õe Janaga väga rahul. Mind on alati ära kuulatud ja olen abi saanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga tore"

väga tore arst alati saab oma probleemile lahenduse kas oled oma patsient või suunatud.alati avatud ja valmis mured ära kuulama õde on ka vägagi ok teab mis teeb

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Terje Pruus)