Perearst, Lastearst, Perearst

Tatjana Girinskaja

3.9 - hinnanguid kokku: 57
1/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"плохой врач"

очень раздражена во время приёма, создаётся впечатление, что пациенты ей мешают. не смогла оказать нормальной помощи

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Бегите все от Этого врача"

Равнодушная.нервная.вся в своих проблемах.ещё и грубитю

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kindlalt soovitan"

Väga lihtne asju ajada - räägib asjadest nii nagu on, konkreetne, asjalik ja professionaalne. Võib olla mõnedele see ei meeldi, tahavad lobiseda ja otsivad lapsehoidjat endale. Siis siin nii ei ole. Kaks last on ka tema juures. Olen Ülirahul teenusega. Lastega on sõbralik ja heatahtlik.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Medicenter teenusepakkujana"

Medicenter perearstide kättesaadavus telefoni teel on täiesti võimatu. Patsient võibki helistama jääda. Firma pakub oma patsientidele teenust, see on teenindus. Kuid selle kvaliteet ja kättesaadavus on kohutavad. Firmal on kaks juhatuse liiget: Ljubov Stelmahh ja Tatjana Girinskaja, kes vastutavad firma käekäige osas. Kahjuks peab nentima, et kuna perearsti kättesaadavus on 0 lähedane, häid sõnu selle asutuse kohta öelda ei saa. Igal-juhul ei soovita.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita!"

Väikeste patsientide muredega ei viitsi tegeleda, peab simulandiks! Suhelda ei oska, kohati väga ülbe. Vahetasime arsti ja saime koheselt abi!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hea arst"

Oleme terve perega käinud tema juures 12 aastat.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Нервная врач"

Не адекватная. Вчера орала на сестру на весь коридор. Я была просто в шоке. Не советую

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"klient"

Olen väga rahul

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Прекрасный и отзывчивый доктор ..."

Прекрасный и отзывчивый доктор , отношение с пониманием и уверенный профессионализм ...

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"бежааать!!!"

самоуверренная, высокомерная, бесчуственная, не последовательная (а что вы сюда больная ходите, достаточно позвонить и мы оформим больничный и выпишим необходимые препораты, а когда дело обрело более серьёзный оборот то меня и обвинила, не вижу что бы ко мне обращались с частыми простудными заболеваниями) обсуждает пациаентов за спиной - этики ноль !!! не умею я с такими общаться. Может быть она и хороший доктор , но пренебрежительно-отвратное общение с пациентами оставляет желать лучшего. Как подумала что у моего малыша будет такой семейный...... убежала без оглядки.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kogemused"

Mina ei ole selle perearstiga üldse rahul. Olevalt noores eas oli mul tuvastatud tsüst põrna juures (5,6cm). Eriarstiga oli kokkulepe, et perearst kannab hoolt sellest, et tehakse pidevat kontrolli selle üle. Andke andeks tegemist oli ca 14 aastase teenageriga, kes ei suuda neid asju ise jälgida. Lõpp tulemus oli aga see, et kui oli vahetatud perearsti, kusjuures Tatjana ei andnud tagasi ka tervisekaarti, mis käis sünnist saati kaasa, siis järgneval kontrollil oli tsüst kasvanud 20cm suuruseks ja kokku kasvanud põrnaga - lõpp tulemus oli põrna eemaldus tsüstiga. Seda oleks saanud ka vältida, vähemalt oleks mul põrn alles, rääkimata sellest, et see ei ole ainuke organ mis mul puudub. Mina ise ei soovita seda arsti, sest ka eelnevalt mainitud, pakutakse pidevalt ainult antibiootikumi ravi, ka asjadel, mis ei vaja seda

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Vägarahul"

Väikesest lapsest saadik käinud tema juures. Täna olen 29a. Mitte kunagi ei ole probleeme olnud! Väljavahetamisele ei mõtlegi ja tema on minu arst niikaua kui ta töötab!

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Õnneks ei ole pidanud ..."

Õnneks ei ole pidanud tema poole väga tihti pöörduma (ptüi-ptüi-ptüi), aga mulle tundub, et suuresti sõltub vastuvõtt tema tujudest. Mõnikord võtab vastu ülimalt meeldiv perearst, teine kord oleks nagu kuri kaksik, kes pahuras tujus on ja õega kurjustab. Arvan, et kui probleeme esineks sagedamini, siis kaaluksin perearsti vahetamist. Samuti tundub, et arst eelistab vene rahvusest inimesi, aga see on minu isiklik arvamus, mis on tekkinud ootejärjekorras erinevaid olukordi jälgides. Usun, et inimesena on ta väga tore, aga arstina sõltub kogemus suuresti sellest, kas tal on hea või halb tuju.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Perearst"

Need inimesed.kes suudistavad meie arsti on täiesti idioodid,olen 4 lapse ema,ja oleme koigi lastega käinud sunnist saati dr Girinskaja juures,mina näiteks ei tea hoolivamat ja paremat arsti kui tema.ja telefoni teel on ta ka alati kätte saadav,ja mis puutub imikutesse.siis doktor on väga hooliv ja meie puhul alati teeb rohkem kui vaja.näiteks lisa uuringuid ka.ja need inimesed kes halvasti kirjutavad on lihtsalt nomedalt haiged.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"jummala hea ars"

olen väga temaga rahul. ei tea millised isiklikud probleemid on teistel kommenteerijatel, aga meie oleme tema juures juba ca10 aastad. Hea. rõõmsameelne, hooliv, sõbralik. Laps alati saam kingituse

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tatjana Girinskaja)