Perearst

Tanel Laurberg

4.9 - hinnanguid kokku: 125
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Sikuk-le"

Arst ei saa kalleid ravimeid välja kirjutada,retseptidel on ravimid toimeainepõhiselt. Patsiendil endal on võimalus osta välja originaal- või geneerilisi ravimeid, andes oma soovid teada apteekrile. Arsti ei saa siin küll milleski süüdistada.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Käisime täna beebiga esimesel ..."

Käisime täna beebiga esimesel vastuvõtul ja olen väga rahul, et saime just dr Laurbergi juurde. Super arst - põhjalik oma töös ja väga meeldiva sooja suhtumisega patsientidesse!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Parim

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super arst"

Mina arvan, et mega mega arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga põhjalik, kiire ja sõbralik perearst."

Ainult tänu ja rõõm, et noored õpivad ja arenevad kiiresti, võtavad oma õpetajatelt parima ja lähevad edasi. Dr Tanel Laurberg on väga põhjalik ja kiire analüüsivõimega professionaalne arst, hooliva ja lugupidava suhtlemisega, alati sõbralik ja naeratav. Ta teab, mida räägib ja valib parimad ravimid, mida vajadusel muudab, otsustab ümber. See tähendab, et ta on protsessi kuluga kaasas, hindab dünaamikat. Suur aitäh! Aitäh, et töötate väga heas perearstikeskuses!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"pettunud"

Parim perearst keda siiani tean, kuid hiljuti avastasin, et ta on mulle väga kalleid retseptiravimeid välja kirjutanud. Hiljuti pidin külastama teist perearsti, sest Dr Tanel ise oli puhkusel. Teine perearst oli hämmingus, et miks mulle selliseid kalleid retseptiravimeid välja kirjutatakse kui on olemas sama toimeainega kolm korda soodsamaid ravimeid. (asi ka selles, et ma olen neid ravimeid aastaid võtnud ning pean ka edaspidi võtma ning olen ka üliõpilane.) Tuleb välja, et ravimifirmad ikkagi panevad arstidele käpad peale, millist ravimit müüa millist mitte, ning sealt omakorda lõikavad arstid kasumit, et saaks Floridas puhkamas käia. USALDUS haihtus koheselt, kurb.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim Perearst siin maal"

Parim Perearst siin maal

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Rahul"

Sõbralik, sh lapsesõbralik, pädev, abivalmis, koostööaldis, hea suhtleja. Inimene on õige ameti peal. Olen rahul ja tänulik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Esimene kelle nimi meelde ..."

Esimene arst minu elus, kellega olen tõsiselt rahul. Esimene kelle nimi meelde jäi. Esimene kelle juurde püsima jäin ja keda vahetada kohe kindlasti ei taha. 5 punktist 6.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Olen aastaid ta juures ..."

Olen aastaid ta juures käinud, paraku ka kokku puutunud teiste arstidega. Ta on pärl meie meditsiinis. Elan nüüdseks Tallinnast kaugel, aga ei kavatsegi arsti vahetada, sest teist tema sarnast ei ole.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Super"

Fantastiliselt sõbralik ja hooliv arst, enne ei jäta kui probleemile on lahendus leitud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Suurepärane tohter"

olen aastaid olnud dr. Tanel Laurbergi patsient

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Arstist, kel nupp nokib"

Tanel Laurberg on ikka üks tõeline arst, millest ka kõik teised arstid võiksid malli võtta. Parimaks ei julgeks nimetada, kuna pole kõigi arstide juures käinud ... Leiab keerulistele tervisehädadele lihtsad ja "tervislikud" lahendused. Näide tema käekirjast: Lähen (63a vana) Taneli juurde, süda vahel peksab segast, vahel pole pulss 60-tki, õhupuudus ja ka muidu nii sant olla, et isegi suitsu ei taha teha. Tema kuulab/katsub/vaatab mind läbi ja ei kirjuta mingeid retsepte ega suuna eriarstidele. Vere ja uriiniproovid laseb igaks juhuks teha, minu nõudmisel ka EKG. Ainsa ravimina soovitas mul võtta paari nädala jagu seitsmekordse annuse retseptivaba D-vitamiini ! Ja ennäe imet. "Duracell-i" võimed ja suitsuisu olid paari päevaga taastunud. Vana kooli arstid poleks selliseid tervisehädade sümptomeid küll vitamiinipuuduse alla liigitanud. Kokkuvõtvalt: Tanel Laurberg on arst, kes näeb sind läbi ...

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"väga hea arst"

Tanel on minu perearst, ta on alati sõbralik ja hooliv.Olen temaga väga rahul

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Üks kõige paremaid perearste"

Ideaalne perearst, kuulab ära ja otsib lahendusi. Aitas mind kiiresti ja edukalt hädaga, mis oli mind vaevanud juba kümme aastat ja millele ka eriarst polnud suutnud lahendust leida. Selles mõttes usaldan oma perearsti täielikult ja tean, et saan temalt alati abi

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tanel Laurberg)