Perearst

Tamara Liimask

2.9 - hinnanguid kokku: 33
1.5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Hoolimatu"

Ei paista hoolivat. Rõntgeni saatekirja tegemine ja arvega tegelemine vajas paari lisaliigutust arstilt, mille peale arst ütles, et mine traumapunkti ja otsi uus pereart, tema ei tea ja liiga palju tuleb teha.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

".."

Ei lase patsiendil midagi rääkida, täpseid vastuseid ei anna. Midagi ei selgita.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Antipaatne inimene..."

Kõik eelnevad kommentaarid vastavad vägagi tõele. Otsustasin täna samuti, et oleks aeg lahkuda ebakompententse perearsti juurest. Võibolla saab ehk oma tööga paremini hakkama, kui tal vähem inimesi :D

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Mõttetu arst"

Úldse uuringutele ei saada....ei kuula üldse lõpuni, Kui mingit muret kurdad. Nagu ei huvituks üldse.... Telefonil pm võimatu kätte saada, ei saagi kätte tulebkoguaeg julmalt lihtsalt talle ukse taha minna, sest muidu abi ei saagi.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Abi ei saanud."

Elupingete tõttu tekkis mul ärevus ja palju hirme. Esialgu proovisin päris mitu kuud ise hakkama saada. Ma ei jookse kohe esimesel võimalusel arsti ukse taha. Siis , kui ma tundsin, et tõepoolest enam ise hakkama ei saa ja ärevus oli juba meeletu-otsisin tohtri üles. Dr. Liimask ei tahtnud mind kuulatagi. Ta ütles, et temal on ka ärevus ja tema käib ka sellega tööl ja võtab rohtusid. Andis ühe ravimireklaami. kusjuures rahustavaid teesid võtsin juba enne. Minu palvel kirjutas Xanaxi tabletid. Töötan samuti inimestega ja vigade tegemine on lubamatu. Haiguslehte tohib tema ärevuse korral anda ainult 3 päeva ja rohkem ma ei saanud. Psühhiaatri juurde sain aja alles 3-kuu pärast-esmasele. Võtsin palgata puhkust, sest ma ei olnud suuteline tööle minema. Esimesel võimalusel vahetan perearsti.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Liiga koormatud?"

Väga halb kogemus selle arstiga. Jääb selline mulje, et ta ei kuula kunagi lõpuni, mida talle räägitakse, ei suvatse kunagi midagi seletada. Jääb selline mulje, et suhtled mingi müügiautomaadiga. Hädavajaliku miinimumi, mida tegelikult leiab ravimi infolehelt või internetist, ta loeb ette, aga ei midagi muud. Ja kui küsid üle, siis saad täpselt sama "salvestatud juttu". Ilmselt peame oma perearsti vahetama.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"EI SOOVITA MITTE KELLELEGI!"

Kui soovite saada haiguslehte viirushaiguse korral ja viibite teises linnas, siis unistage edasi oma haiguslehest! Tema soovitus on pöörduda Erakorralisse ja sealt haigusleht saada või siis minna ja istuda haigena mingis sealse linna perearstikeskuses ning oodata, et ehk õnnestub! Ilma kontrollita ta haiguslehele ei anna, olenemata siis sellest, et oled paar päeva kõrge palaviku ja oksendamisega siruli ning jõuetu. Igatahes ei soovita mitte kellelegi ja vahetan koheselt perearsti ära!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Mõttetu"

Täiesti mõttetu ajaraisk. Ei huvi ega tahtmist abi anda. Soovitus kroonilisele haigele - katsuge olla!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga mõttetu arst"

Väga mõttetu arst! Kõik eelnev, mis siin kirjutatud, on vist enamusel sama. Telefonitsi raske kätte saada ja kui midagi rääkida tahad, siis ta nagu ei kuuleksi, räägib oma asja. Minu laps hakkab iga kord nutma kui teda näeb

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Rahul"

Olen Liimaski ja tema pereõega väga rahul. Ei saa aru, mis negatiivsust siin osad patsiendid väljendavad. Väga hea arst!

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ei huvitu patsiendist"

Ei saa tema käest abi. Ta laseb kõik õel ära teha ja ei tule ise vaatamagi, mis ja kus. Kätte ei saa juba aastaid teda ja kui on vaja minna, siis pole aega ja kiire ja siis kutustakse 1 minutiks sisse ja ruttu välja. :(

 • Jaga
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"KOHUTAV"

Ma pole lapse sünnist saadik ehk 5 aastat juba ei lapsele ega endale abi saanud Tamara Liimaskilt. Korduvalt tahtnud vahetada, aga head on kõik juba täis. Väga kahju, väga kahju!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"õde"

Tore, et on uus õde.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"kysimys"

Kas keegi teab, mis eelmise õe nimi on?

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"super"

mind on ta popputan ja ravind 29 aastat. pole veel surnud ma. vanasti oli lahe õde ka tal veel

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tamara Liimask)