Perearst

Sirje Levandi

3.5 - hinnanguid kokku: 24
1.8/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

" Minu "perearst""

Selline tunne, et külastasin ametnikke, mitte doktori. "Ma ei saa... Sa pead... Nii ei tehta... Bla-bla-bla..."

  • Jaga
4.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Perearst"

DR. Levandi on põhjalik ja hooliv

  • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Arstist on saanud bürokraat, kellel puudub huvi inimeste aitamiseks. Kabinetti saabutakse 10 minutit pärast vastuvõtuaja algust, vastaskabinetist on juba üks patsient väljas, enne kui dr Levandi juurde esimene sisse pääseb.

  • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Lihtsamate haigustega saab abi, raskemaid ei oska kahjuks üles leida. Telefonile tuleb vahel mitu päeva helistada, et keegi vastaks.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tere!!!"

Ei tee oma tööd korralikult jään nõusse kõigi nende vastajatega ,ma ei tea kuidas mõndadel on nii palju positiivsust aga mulle ütles ta ka ,et raiskan maksumaksja rahasid jne väga ebameeldiv arst pole ühtegi positiivset sõna kuigi käin seal siis kui juba viimne häda käes ja ega siiski ei kipu sinna vaid emosse :( võiks oma suhtumist muuta ega ta oma taskust meid ei ravi me käime tööl ja maksame makse ja arstide töö on meid ravida mitte sõimata et me ise mõtleme endile haigusi välja ja mida veel!!!Ja telefonile ta kah kunagi ei vasta samamoodi ta kabineti õde ei vasta telefonile ütlevad ,et tööd palju aga kui ukse taha lähed pole ühtegi inimest :O

  • Jaga
3.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"arstiabi"

Kunagi ei vasta keegi telefonile, et analüüsi vastustki teada saada. Rääkimata abi küsimisest pakilise küsimuse korral. Alati EMO-sse, perearst on vaid vestluspartner, kui aja kinni paned ja surmasuus pole. Vahetan arsti

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Oleme oma perearstiga väga ..."

Oleme oma perearstiga väga rahul. Sattus ta meile asendajana ja tema abi oli väga suur, siis otsustasime perearstiks valida tema ja siiani pole kahetsema pidanud.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Minu perearst"

Paljudele anonüümsestele sitaga loopijatele tahaks öelda,et erinevalt teist on minul väga hea arvamus oma perearstist,arvan et Dr Sirje Levandi on väga hea arst,selge on see et inimesele näkku vaatamisest ei piisa ,vaid iga haiguse puhul on vaja teha uuringuid ,aga kui keegi sellega nõus ei ole ,eks iga ühe oma asi on oma tervis. Perearst ei ole võlur,natuke on vaja ise ka ära teha oma tervise jaoks!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sirje Levandi)