Perearst

Signe Ustav

4.8 - hinnanguid kokku: 134
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Hea arst☺"

Sõbralik ja abivalmis!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Kõige parem arst!"

Suured tänud!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Alati saab abi☺"

Põhjalik ja,kui vaja saadab uuringutele! Sõbralik ja lahke????

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Väga tänulik patsient"

Väga suured tänud! Signe Ustav on väga vastutulelik arst, kuigi tööpäev oli juba ammu lõppenud, aga ta kirjutas mulle retsepti ja sain oma ravimi kätte. Eelmine perearst, kes mul oli, ei võtnud mitte iialgi telefoni vastu, kui vastuvõtu aeg läbi oli. olen nii tänulik Signe Ustavile ja tema kollektiivile!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga rahul!"

Meeldiv kollektiiv, töökad ja tublid abilised Signe Ustavil. Eriti tahaks kiita ja tänada pereõdesid Siljat ja Sigridit, alati abivalmis, igati vastutulelikud. Jätkugu kogu kollektiivil jõudu ja jaksu!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ainult kiitused!"

Täname väga, et võtsite meie pere enda nimistusse. Kolisime Elvasse ja aina oleme üllatunud, kui tore perearsti kollektiiv on Signe Ustavil, suure linna mammut perearsti keskusega ei saa võrreldagi. Siin on alati üks ja sama perearst, ei mingit Soome vahet sõelumist, Tallinnas oli iga kord erinev arst ja jälle tuli rääkida kõik otsast peale. Ka analüüse ja uuringuid tehakse siin palju rohkem ja arst ja õde püüavad ise leida eriarsti aja kui selleks on vajadus.Ka pole kunagi olnud probleeme retsepti pikendamistega, tehakse kohe ära ja me oleme väga rahul. 5+++ paneksin perearstile ja õdedele hindeks!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänud!"

Väga hooliv ja sõbralik meeskond. Kõigile hädadele leitakse lahendused. Suur-suur tänu! Arst ja õed on super!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga sõbralik ja abivalmis ..."

Väga sõbralik ja abivalmis kollektiiv, asukoht on super, bussi ja raudteejaama juures, kõik retseptid saab kiiresti pikendatud, kõik analüüsid ja uuringud tehtud. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänud!"

Oleme perega nii tänulikud, et dr. Ustav meid enda nimistusse võttis. Olime eelmises perearstis nii pettunud. dr. Ustavit iseloomustab heasoovlikus ja püüd aidata ka siis kui teistel arstidel on lootus kadunud. Õed on ka väga abivalmis ja tublid. Aitäh tervele meeskonnale!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Signe Ustavi perearsti ja ..."

Signe Ustavi perearsti ja õdesid iseloomustab põhjalikkus, pühendumus patsiendile, abivalmidus. Meie pere tuli Tallinnast, perearstikeskusest, kus oli palju perearste koos, oleme mitmete arstidega kohtunud aga sellist pühendumist patsiendile nagu siin Elvas, Signe Ustavi perearsti keskuses pole me varem kohanud. Suured tänud kogu meeskonnale!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Signe Ustavit ja tema ..."

Signe Ustavit ja tema meeskonda lihtsalt peab armastama, nad on tublid ja töökad, teevad kõik selleks, et patsienti aidata, suured tänud! Meie pere on küll väga rahul, soovitame kindlasti, Elva parim perearsti praksis, kodune ja armas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga tublid õed ja ..."

Väga tublid õed ja arst, kogu meeskond on super! Aitäh teile!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suure südamega meeskond"

Meie pere armastab Signe Ustavi perearsti keskust! Hea huumori soonega, rõõmsameelne arst, nii hea tunne jääb pärast perearsti külastust. Ka raske haiguse korral oskab alati leida midagi positiivset. oleme nii tänulikud nii õdedele kui arstile! Aitäh! Soovitan kindlasti!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super meeskond!"

Kõik on hästi! Aitäh! Soovitan kindlasti!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Maailma parim perearst!"

Minu lapsed on nii õnnelikud, kui räägin, et läheme arsti juurde. armsad ruumid, lastele meelepäraseks tehtud, sõbralik vastuvõtt ja alati leitakse probleemidele lahendus. Suured tänud tervele kollektiivile!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Signe Ustav)