Perearst

Sergei Kaminski

4.9 - hinnanguid kokku: 35
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Õde ja arst"

Vaga head???? olen rahul nendega

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Heatahtlik ja tark arst ."

On päästnud mind välja mustast august . Tänud :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hea arst ja ..."

Väga hea arst ja väga hea õde on tal ka. Jaksu ja tervist neile mõlemale.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"6de Sergei Kamisnkil"

6de on vaga hea tore ja proffesionaalne naine. Saab k6igest probleemidest aru. Ta on lihtsalst seline kes ei naerata ja nunnutab inimene teeb oma tood ja teeb vaga hasti. Annab n6u telefoni teel sama hasti kui arst seda teeks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"NÕMM"

DR. Kaminski on väga hea arst , kui on mingi probleem siis laseb teha väga korralikud analüüsid või saadab eriarstile. Ka õde on väga hea, alati saab nõu küsida

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Täitsa ok "

Dr Kaminski on supper tore. Lastele meeldib väga Tema juures käia ja ise olen ka alati saanud oma tervise hädadega Tema poole pöörduda. Õed on ka alati olnud sõbralikud ja viisakad. Kuidas suhtud sina inimestesse -suhtuvad nemad sinusse!

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tere talv"

Minuarust on tal tööd liiga palju ja siis ei jaga matsu milles on asi või ei saa lihtsalt aru millega on teema. Teinekord tuleb diagnoos kuidagi jube ruttu. Tulemus ravil on aga lihtsalt 0. Kui on tegemist nohu või köhaga siis on teine lugu. Selle diagnoosiga läheb täppi. Haiguslehte kirjutab ka siis kui tahad tööl mitte käia. Minuarust on nad kõik sellised. Mõni vbl oskab ka midagi teha. Muud polegi öelda. Pärnu on 1 perses koht ravilt. Peaks kehtestama ka garantii sellele ikka kuidas ravitakse ja tulemusele. Sööd 100€ eest igaks juhuks midagi sisse , et äkki aitab.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Super"

Parimat perearsti annab otsida. Alati kui mingi probleem tervisega tekib siis tehakse kõik võimalikud analüüsid,et kindel olla. Ja õde on ka väga väga tore ja sõbralik

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"minul probleeme ei ole"

Nii palju kui on vajadust, tahtmist ja v6imalust olnud olen saanud lahendatud k6ik oma probleemid ja mured. Kaasa arvatud analüüsid ja t6endid ja täpselt nii kiiresti kui vaja.. Ei ole mul olnud veel nii head perearsti.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Hea arst!"

Väga hea arst, mul pole ka õega probleeme. On olnud ühe vene keeles rääkiva õega, kes võtab aegajalt telefoni vastu, ja kui aega tahan kirja panna, siis ta tegelikult ei pane. Aga perearst on väga hea! Soovitan soojalt!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Imeline arsl ja väga tubli õde!"

Olen 10 aastat juba pensionil olnud. Mul mitmed kroonilised vead küljes. Pean vähemalt kord aastas arsti juures kontrollis käima ja proovid andma. Mõnikord unustan ära, siis tuletab õde meelde ja ei ütle ühtegi paha sõna! Arst on muidugi super, seda olen ma kõigi oma tuttavate käest kuulnud.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"dr kaminski õde"

Oleks dr Kaminskil teine õde, kes ennast arstist tähtsamaks ei peaks, oleks kõik ok! Väga ebasõbralik ja tähtis!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"väga tubli arst!"

Õde Õeks.. Arst on suurepärane.. kui kuulen jutte kuidas mujal on siis, igatahes probleeme pole olnud ,suunab ilusti muredega eriarstide juurde.. kui oled ikka haige siis kirjutab rohud ja kui vaja kodune ravi ilma probleemideta. kuigi mu pereliikmed on teisele arstile kirjutatud, võtis ta ka nemad kord meelsasti vastu:) Loomulikult ei tüüta ma teda ka iga probleemiga .. et paari aasta jooxul vb korra käin kui sedagi.. eks need kes ise end haigeks määravad sealt virisemist võivad leida:D:D ...hinne 5+ :)

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Õde ei kõlba kuskile"

Dr. Kamiski on väga hea arst, aga tema õde on täiesti talumatu. Mitmeid kordi sõimata saanud, et soovin arstile aega panna või tablette pikendada. Väga ebameeldiv õde. Parema meelega kannatan kodus kui lähen selle väga ebameeldiva õe juurde.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Perearstide õed ebaviisakad"

Dr.Kaminski on hea arst aga tema abiline või õde kuidas neid nimetatakse on liiga ülbe, sest kui inimene halva enesetunde korral pöördub arsti poole ja õde ütleb et kui halb on olla minge kiirabisse te ju teate teed küll, siis võtab ikka imestama kuidas sellised õed saavad perearstikeskustes tööd teha.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sergei Kaminski)