Perearst

Remo Kurruk

4.6 - hinnanguid kokku: 52
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Parimaid perearste tartus"

Olin lapsest saati tema patsient olnud, nüüd elukoha vahetuse tõttu pidin perearsti vahetama, kuigi seda polnud kerge teha, arvestades kui hea arst ta ikkagi on.. kuulab mured ära ilusti, tunneb huvi patsiendi tervise vastu, annab häid soovitusi, konkreetne, vastuvõtul kui tal juhuslikult kiire pole saab rahulikult räägitud oma mured, tuleb lihtsalt olla ka kannatlikum. Paremat perearsti annab ikka otsida.. mina jäin temaga rahule.. soovitan südamest kõigile !

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Ainult kiita."

Arvan väga hea arst,alati kuulab mure ja aitab.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Olen väga rahul nii ..."

Olen väga rahul nii arsti kui pereõe tööga. Mured alati kiiret lahendust saanud. Mõistev suhtumine, professionaalsus.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Mitte kõige paremaid kogemusi uue perearsti otsingutel"

Ütleks samuti paar sõna Mõisavahe perearsti keskuse kohta. Tegelesin mõne teise perearsti otsimisega, kuna senise enda arstiga oli asju ajada eriti raske. Inforegistri andmetel on kõnealune perearst ka keskuse juhataja/omanik. Remost ei tea ma küll midagi, milline ta on. Aga kui ma soovisin vahetada perearsti ja ühe variandina helistasin 18. septembril 2017 ka sinna (tervisetrendi andmetel olevat seal mitmeid häid arste). Siis küll võttis toru mingi eriline ülbik, et tekkis küsimus kuidas selline inimene seal üldse töötada saab. Tema käitume vähemalt oli selline eriti haukuv, justkui ma oleksin temal mõne lähedase maha löönud. Ja juhataja samuti ei uurinud inimesi hoolikamalt, keda sinna tööle võtta. Samuti oli probleeme ka telefoniga kedagi kätte saamisega, et kusagil kümnendal katsel võeti seal toru. Soovitati siis perearstide endiga ühendust võtta et kas uusi patsiente nimistusse võetakse. Vist paar perearsti sain ka sealt kätte. Üks vastas kohe, et ei mahu. Teine (vist oli Piret) helistas paar päeva hiljem tagasi. Ka tema suhtumine polnud kõige parem ja hakkas kui mingi KGB nuhk pärima erinevate küsimustega. Siis vastasin, et tegelikult pole vaja ja teisel pool telefoni käis mingi suur ohkimine, et mis imelik tüüp see siin helistab.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tänud !"

Tere, Ei väsi kiita...

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super arst!"

Minul isiklikult oli väga kahju kui pidin elukoha vahetuse tõttu uue perearsti otsima. Pool elu Kurruki patsient olnud ja ei ole olnud korda, kus ei oleks abi saanud. Väga tark arst, kuulab, teeb uuringuld. Perearsti keskust ennast on küll raske kätte saada, telefon tihti kinni, järjekorrad ka pikad- kuid kiire mure korral sain alati abi. Mis suhumisse puutub, siis mulle sobis, et arst on konkreetne! (Mis mõnele ehk tundub, et arst on pahas tujus). Soovitan kõigile!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kiidan!"

Väga tore ja tark inimene! Abivalmis. Kui arvesse võtta, et Mõisavahe perearstikeskus ei ole kõige modernsem raviasutus, ei vahetaks ma seda perearsti välja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim võimalik perearst"

Väga hea perearst, alati olen saanud abi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim võimalik perearst"

Parim perearst, väga hooliv, südamlik, teisi arvestav.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"hoolimatu"

Olen olnud patsient juba peaaega 20 aastat.Arst on viimastel aastatel hoolimatu,tihti halvas tujus.Retsepti peab ootama kaks paeva,teised arstid saadavad digiretsepti tunniga.Registratuuris ainult haugiutakse,ebameeldiv.Tuleb otsida uus arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hooliv perearst"

Mul on väga kahju ,et pidime elukoha vahetuse tõttu perearsti vahetama.Saime terve perega alati kiirelt abi ja nõu.Tahaksin kiita veel toredat pereõde,kes oli samuti alati olemas ,kui vaja :)

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"kurb"

kui kunagi jutule pääsed, siis tõesti hoolib ja tegutseb,kuid paraku see sõltub tema hetke tujust, peaaegu alati halvas tujus, üleolev ja alati jääb tunne, et segama tulin

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"hea arst kül, aga"

viimasel ajal ei saa üldse ligi. Registratuur ei vasta, ukse taha minnes aegu pole ja jutule ei saa. Ja tujust oleneb palju - ta võib olla väga hea arst ja suhtleb patsiendiga normaalselt, aga kui tal on halb tuju/kiire siis suhtub ka patsienti kui kõntsa. Üldiselt küll haiguse korral saab abi, aga seda siis, kui arstile pääsed.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea inimene ja tubli tohter"

Üks ääretult tore inimene, kes kuulab sind, ütleb hea sõna ja ei pea sind kunagi tüütuks vanainimeseks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"ARST,kes hoolib..."

Dr. Kurruk on asjatundlik, põhjalik, hooliv. Olen tema patsient ajast, mil ta alustas tööd noore arstina polikliinikus ja juba siis teadsin, et jään tema patsiendiks, kui ta asub tööle perarstina. Ja ma tean, et tegin hästi. Jõudu ja tervist talle selles pingelises töös!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Remo Kurruk)