Perearst

Piret Tammist

4.1 - hinnanguid kokku: 50
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
4.8/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Minu perearst"

Olen pikka aega olnud Tema patsient ja siiani on olnud alati hea kontakt. Asendusarstidega on veidi raskem, kuid olen saanud ka nendega oma probleemid lahendatud. Jah ega kerge ei ole kahel pool töötada, kuid uurige miks nii tehakse ja küllap siis mõistate. igatahes mina ei hakka uut perearsti otsima kuigi elan nüüd hoopis kaugemal kui enne. Saan oma probleemidega ja muredega alati pöörduda kas pereõe või -arsti poole ning ikka lahenduse saanud. Vist ma pole nii nõudlik kuid leian, et vaatamata olukorrale on võimalik lahendusi leida ja ka asendusarstid saavad oma tööga hästi hakkama. Tuleb lihtsalt arvestada, et meil kõigil on oma iseärasused ja siis tuleb leida see ühine punk millega edasi minna.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Ei saa kahes riigis korraga hea olla!"

Kahjuks ei ole teenusega rahul. Olen piirkonnajärgselt dr. Tammisti nimekirja määratud , kuid lahkusin sealt peale viimast visiiti. Rohkem ei jaksa. Kui lapsega juhtub tõsisem terviseprobleem olema, siis arstilt ajapuudusel abi ei leia. Kõigile mu küsimustele soovitas Googlist vastust otsida ning see oli ainus kord, kui laps perearsti nägi. Edasised visiidid sattusid alati asendusarsti juurde...Tänu Fertilitasele leiti üles probleem, kuid tänaseks juba ka krooniline haigus, mis vajab operatsiooni ja jääb vaid lootus, et ehk mingil määral kasvab laps sellest välja.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Arst kui selline"

Arsti ei saa kunagi kätte, vastuvõtuaeg läheb alati pea et tund üle. Kuna võetakase muid inimesi vahele ja kuulatakse elust ja olust jutte patsientidelt. Viimati sain põhimõtteliselt sõimata Tammiste õdedelt, kuidas ma julgen mingi vastuvõtuaja täitmist nõuda.... Ühesõnaga hea koht kus käia aega surnuks löömas ja vahel ka õdedest plikatirtsude üleolevaid kommentaare kuulamas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"palk"

Teiste silmis on iga tikk palgi mõõtmetega. Tegelikult kõigepealt tuleb ise peegli ette astuda.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Küsimus"

Palun teada kuidas on võimalik haiguslehte välja kirjutada13 päeva pärast haiguslehe lõppemist

 • Jaga
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hinnang"

Mul on kaks last. Teine laps sai hiljuti 2 aastaseks. lapse esimesel eluaastal peab lapsega iga kuu arsti juures kontrollis käima, ehk teiseks eluaastaks vähemalt 13 korda (mõnel kuul piisab ka õest). Mitte ükski kord ei ole olnud kohal Piret Tammist, vaid koguaeg asendusarst. See on jabur, Piret Tammist pole minu last kordagi näinud. Ja me kõik oleme tema patsiendilistis. See ei ole normaalne. Esimest last, kes nüüd on 4 aastane, on ta kokku näinud ja kohal olnud 2 korral.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Piret Tammist on hea arst, aga..."

teda lihtsalt enam ei ole võimalik tabada... Ursel Kedarsiga pole ka meie perel head kontakti ja pärast uue noore naisarsti juurde sattumist ei ole mu tütar üldse enam nõus arsti juurde minema. Küsin iga kord spetsiaalselt numbrit dr. Tammisti juurde, aga ka siis võib sattuda asendaja juurde.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"???????"

Pool vastuvõtu ajast tegeleb muude asjadega või räägib telefoniga.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Vahetan perearsti"

Olen selle perearstikeskuse klient olnud üle kümne aasta. Mõistan, et alati pole perearstil võimalik olemas olla siis, kui minul seda tarvis on, kuid viimastel aastatel ei saa ma Piret Tammistele peaaegu üldse pihta ja sama lugu on minu lastega. Teda asendab meessoosst perearst Ursel Kedras (Kerdas?), kes meie perega head kontakti pole saanud. Samuti on keskusesse viimasel ajal ilmunud uus noor ja üleolev neiu, kes ei oska perearstikeskusesse pöörduvate inimestega professionaalselt suhelda. Piret Tammist mulle meeldib, kuid ma ei saa temale pihta, ta on pidevalt Soomes. Imeline inimene selles keskuses on pereõde Karmen, keda nii mina kui ka minu lapsed armastavad ja kelle pärast sealt keskusest on kahju lahkuda.

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Nõme"

Olen 27 aastane mees. Hakkasin tõsiselt käima arsti juures 1,5 aastat tagasi ja natukene peale. Kaebuseks valud keres. Tehti vereanalüüsid jne ning kõik oli korras nagu ikka. 1,5 Aastat järjest valud ja terviseprobeleemid hakkasid süvenema ja ikka tehti samu analüüse ja öeldi, et kõik on korras, ning et muretseda pole vaja. Tänaseks päevaks kannatan kroonilise köha ja nohu alla üle poole aasta ja oksendan verd ning olen konsulteerinud mitteamelikult erinevate arstidega, kes on öelnud, et seal keskuses on mulle jäetud tegemata nende sümptomitega põhilised analüüsid, mis oleks pidanud olema tehtud, kuid siiski neid pole tehtud. Palusin ennast saata haiglasse Piret Tammisti asendusarstil, kelle nimi on Urmet ja ta ütles, et mul on lihtsalt paar haigust koos ja need võimendavad üksteist. Ning olen oodanud paar kuud, et saada ajad saatekirjaga spetsialistide poole, kes lihtsalt suunavad mind järgmiste juurde edasi. Kedagi ei huvita ja asendusarst ütles, et tema käed on seotud...:( Tänasesk päevaks on mul olukord väga halb ja minu perearsti ei huvita üldse, et kõikide uuringute korral oleks mulle saanud diagnoosi panna juba 1, 5 aastat tagasi, mis oleks saanud aidata tugevalt minu tervise parandamisele. Selle kõige juures ka kopsuspetsialist, kelle juures käisin, ei saanud aru, miks poldud mulle tehtud 1, 5 aasta jooksul tehtud kindlat vereanalüüsi. Selle jutu ma võtan kokku nii, et siiamaani ma olen abita ja kui suri mu kauge sugulane neeruvähki, siis Dr. Piret Tammist ütles kuidas see küll mul kahe silmavahele jäi. Nüüd pärast kõiki neid valusid 1, 5 aastat hiljem lausus ta mulle sellise lause nagu..., et meil on vist midagi kahe silma vahele jäänud. Ma palusin ennast saata haiglasse, aga sellest lihtsalt keeldutakse. Järgmine etapp on pealtnägija, aga see mind ei aita, sest mul on megatugevad valud ja nende jaoks on köha ja nohu normaalne :( Lp. Artur Aava

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"väga Rahul"

alati rahul arsti tööga!!

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Kurb"

Kahjuks pole võimalik juba aasta aega kohtuda Piret Tammistega kui lähen visiidile, kuna ta töötab koguaeg Soomes ja siis on ainult asendajad ja neid on ikka väga palju erinevaid. Väga masendav seis, tuleb lihtsalt arsti vahetada, kuna ei soovi iga kord täiesti võõra arstiga kohtuda. Tammist muidu ise on ok arst aga tõesti liiga kiire tal jne...

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Kui on ikka vaga ..."

Kui on ikka vaga pakiline probleem, tuleb seda registratuuris oelda, ning nad leiavad normaalse aja (tihti kutsutakse mind juba samal paeval). Kui on vaja mingeid lisauuringuid, eriarste, olen alati need ka saanud, ning suhtumine on olnud alati vaga asjalik ning abivalmis (seda nii registratuuris kui ka muu personali poolt). Olen vaga rahul, et mul on selline perearst!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"ka pereõde on ju olemas"

Tere kõigile kurjustajatele! Lugesin siin kommentaare ja ei jõua ära omestada:on ju olemas ka pereõed, kas olete ka kas või telefonitsi küsinud nõu?Armas rahvas, olge nüüd ka palun pisut tolerantsemad-pereõde ikka aitab Teid kõiki, kui ka kõik ajad on kinni. Ja päris kurjadele, leppige palun tohtriga aeg kokku ja rääkige ikkagi silmast silma kõik omad negatiivsed kogemused südamelt ära-kõik me oleme inimesed ju. Ma tänan tähelepanu eest! Päikest kõigile !

 • Jaga
3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"järjekord"

Kõige varem saab nr 4-5 päeva pärast. Minu rekord on 10 päeva. No 1 nädalavahetus jäi ka sisse. Absoluutselt mitte mingisugust lahendust ei ole, et kiiremini saada. Seal registratuuris istub täielik Füürer. Suhtumine kipub olema pealiskaudne, kogu aeg keegi helistab, järjekord läheb alati üle. Eelistan mitte minna ja ennast ise ravida. Aga teadmised on suhteliselt laialdased. Mäletan ka, kui ta veel noor oli ja ei pidanud keskust juhtima. Siis ta tuli isegi nädalavahetusel kontrollima. Lihtsalt super. Aja sai kohe, koduvisiidi kohe ja maailma kõige meeldivam inimene. Kahjuks on meditsiin muutunud äriks.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Piret Tammist)