Perearst

Piret Herzmann

4.1 - hinnanguid kokku: 68
1/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Ei soovita"

Perearsti juurde ei saaa, õde ei aita kuidagi, kirjutatakse ainult a/b ja igasuguseid erinevaid ja suunatakse alati emosse!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga tubli perearst"

Väga hea ja professionaalne perearst. Oskab suhelda lastega.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Tubli perearst"

Olen alati saanud abi,alati on tehtud uuringud kui on vajalik ja vajadusel suunatud eriarsti vastuvõtule.Nõuandeid saab ka telefoni teel,et poleks vaja kohale minna kui puudub otsene vajadus.Imestan kui veel vingutakse,järelikult pole kursis kuidas on olukord paljude teiste perearstide juures.Telefoniga on alati võimalik koheselt kontakti saada,kui ei vasta kohe siis helistab ise samal päeval.Olen oma perearstiga väga rahul,ta on tubli.Väga tubli on õde Anneli, alati abivalmis ja sõbralik, heade teadmistega. Jõudu teile.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"kohutav arst"

Ravib inimesi "kohvipaksu pealt", ei tee uuringuid, ainult arvab ja ravib valesti. Kohutav et meil on olemas selline perearst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Olen väga rahul"

Perearst Piret Müürsepp on mu lähedase perearst, ning kuna lähedase tervisemure tõttu on ta praktiliselt teovõimetu, olen ise korduvalt perearstiga suhelnud. Nii perearst kui pereõde on olnud väga abivalmid, oleme alati kiirelt aja saanud (mõne päeva jooksul), oskab soovitada eriarste ning annab kiire saatekirja, kui kiire mure on. Lisaks on pereõde helistanud hiljem tagasi ning küsinud, et kuidas meil arstil läks, mis tulemused olid jne (sest Kohtla-Järve eriarst ei pannud tulemusi üles ja neil polnud infot).

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Piret Müürsepp"

Igati mõistlik arst. Sõbralik, viitsib patsiendi arvamuse ära kuulata. Selgitab, kui vaja. Ei loobi tagantkätt antibiootikumidega. Laseb analüüse teha ka igaks juhuks, uurib, mis tegelikult viga on. Silma jääb operatiivsus ja hea koostöö õega. Aga jah, helistada tuleb siis, kui on vastuvõtu aeg...

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kontakti ei saa nädalaid"

Telefon kutsub mitmendat nädalat, aga keegi ei vasta kunagi sellele. Kontaktisaamine võimatu. Ülejäänus osas hea ja tubli perearst.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Telefonile ei vasta "

No temaga kontakti saavutamine on küll paras pähkel

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tubli arst"

Olen oma perearstiga väga rahul! Jätkugu jõudu ka edaspidiseks!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"oma ala spetsialist"

Alati hoolikas, tähelepanelik ja väga profesionaalne - oma ala spetsialist. Oskab inimese ära kuulata ja abi anda ning vajadusel uuringutele saata. Olen väga rahul!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Üli rahul"

Miks te vinguda oma perearsti üle? Kui midagi ei meeldi siis saab alati perearsti vahetada ju. Minu arust on ta super arst, aitab alati kui tervisega muresid on :)

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"perearst"

Väga tore ja aitab :) Ja teeb koik et patsiendil hea oleks :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"D."

Mulle meeldib See Arts!!!!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Piret Müürsepp"

Vastuvõtule saamiseks järjekorrad pikad. Telefonitsi saab valuvaigisteid ohtralt.Uuringuteks raha ei ole. Mul on 7aastane laps,kellele pole kordagi ühtegi analüüsi tehtud kuigi olen küsinud. Milleks ajakirjanduses soovitatakse,et kord aastas teha vereanalüüs.Vimmase viie aasta jooksul on mulle tehtud vaid üks analüüs. Olen käimud oma tervialiku seisundit kontrollimas raha eest.Ma ei saa aru,milleks olen kogu elu sotsiaalmaksu tasunud??? Selline inimene on valinud endale täiesti vale ja sobimatu elukutse.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ta ei ole küll ..."

Ta ei ole küll mu perearst, kuid vahete-vahel konsulteerin temaga enda perearsti otsuste asjus (ta pole eriti pädev) ning saan alati abi - nii emaili kui telefoni teel.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Piret Herzmann)