Perearst

Pille Siim

4.7 - hinnanguid kokku: 68
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Parim arst"

Meeldiv arst, alati saab abi tema käest

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Supper tore perearst"

Ta on mul olnud perearst juba aastaid ja ei ole mitte midagi kurtvat öelda, alati saanud vajaliku ravi jne.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Väga väga tore, südamlik ja sõbralik perearst!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hinnang perearsti tööle."

Väga,väga hea perearst.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea perearst"

Olles terve perega Dr Pille Siimu nimekirjas, siis meie kogemused on seni olnud Super head!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Pettunud patsient"

Olen olnud tema patsient nüüd juba mõned aastad ja hullemat arsti ei suuda ma ette kujutada. Suhtlemisoskus on väga vajaka. Lisaks lubab ta endale nähvavat käitumist, mis arstile kindlasti ei sobi. Väga ebaviisakas arst. Püüan tema juurde minna vaid viimases hädas, sest tema juurest lahkudes on halb tuju garanteeritud! Ei soovita kellegile!

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Stressiallikas"

Alustan oma kommentaari sellest, et dr. Pille Siim ise on hea suhtleja. Ikka rahulikult ja ladusalt patsiendiga vesteldes. Kuid tema õde.... temaga suheldes saab esimese paari sekundiga kuuks "vajaliku" stressilaengu kätte. Uskumatu kui kliendivaenulik võib üks teenindaja (meditsiinis ehk võib õdesi sedasi liigitada) olla. Usun et enamik inimesi kes OMA perearstile helistavad, teevad seda ikka mõne mure või küsimuse pärast, mitte ei viida aega. Kuid suheldes õega jääb mulje, et helistaja on üks igavene tüütus kes segab teda ning tagatipuks üdini loll ka veel.... Kohati meenutab see helistamine ELIONI või mõne muu monopoolse asutuse infoliini kus vastust oodates jõuad paar sünnipäeva maha pidada ning lõppeks soovitatakse helistada kas mõne aja pärast uuesti või järgmisel päeval. APPI!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"arst ja õde"

superarst koos kehva õega

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim perearst!"

Mul oli lapsest saadik üks väga hea arst, arvasin et paremat pole, kuid ku sattusin dr. Pille Siimu juurde, sain aru et on veel paremaid.Juba tema suhtumine inimestesse on suurepärane, elasin 2 aastat mujal ja kui tallinna tagasi tulime, siis muidugi helistasin talle, et taas tema nimistusse saada, mainisin vaid oma lapse nime ja tema teadis kohe kellega tegu ja oli nõus meid tagasi võtma, see näitab minu arust seda, et ta ei tee lihtsalt oma tööd vaid teeb seda südamega, süüvides alati inimese vajadustesse, kuulates teda ja abi olen ka alati saanud, pole ma veel kungi tea juurest ära läinud mõttega, et ta oleks võinud veel midagi teha või öelda, pigem olen mina see kes unustab asju küsida.Teine lugu aga on selle õega seal, peale seda kui tuli teine pereõde, too vene rahvusest, on meil alati jama, ta on küll väga tubli, et nii paljugi eesti keelt ära õppis, aga mina temast aru ei saa ja tema minust ka, nii siis on juhtunud korduvalt üksteisest mööda rääkimine ja see on kaasa toonud palju jama.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"perearst"

Ta on väga terane,osavõtlik ja hea arst. Paremat ma vaevalt leiaks. Ja ka kena seejuures !

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Põhjalik ja meeldiv arst. Olen väga rahul.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga põhjalik"

Mul on olnud 3 perearsti, Pille Siim on uskumatult põhjalik ja kaasamõtlev. Ma isegi ei kujuta ette, et ta kellegi suhtes oleks ükskõikne ja minu meelest on ta arst, kes näeb suurt pilti, mitte ei tegele detailiga!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Tark arst"

Mina leian, et tark arst. Olin oma haigusega pöördunud juba 6-e arsti poole, ei mingit kasu. Juhuse tahtel vahetasin elukohta ning sellest tulenevalt ka perearsti. Dr. Siim uuris probleemi põhjalikult, ta süvenes ning leidis ka lahenduse. Ilma temata ma ilmselt poleks enam see, kes ma olen. Arvan et kõik inimesed peaksid oma töösse sellise pühendumusega suhtuma. Minu arvamus on, et dr. Siim on Arst suure algustähega.

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"saaks kedagi telefonilegi"

Kui arstile pääseb, siis on juba kõik OK. Kahjuks ei suvatseta telefoni võtta ja õde, kes asja majandab ei ole just väga kliendisõbralik

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim perearst, kelle juures seni käinud"

Mul on seni olnud 3 perearsti, tema tundub neist kõigist kõige pädevam, asjalikum ja sõbralikum.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Pille Siim)