Perearst

Pille Heinamets

4.5 - hinnanguid kokku: 62
2.8/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Hea suhtleja, vilets arst"

Kättesaadavus sõltub. Mõnikord teed 3 tunni jooksul 9 kõnet ja alustad järgmisel päeval uuesti. Teisel korral tabad arsti kohe. Sõbralik, kaastundlik, jutukas, jne., kuid see ei aita, kui sul pole puudust suhtlusest ning soovid terveks saada. Lihtsamate analüüside tegemiseks pead järjekindlalt paluma või lõpuks ähvardama. Põhiline ravim on "Sudafed" mida oskan ka ise apteegist osta, ilmselt on head suhted ravimiesindajaga. Otsin uut perearsti

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tahaks paremat."

Registreerusin kunagi Pille Heinametsa juurde patsiendiks nimelt selle veebilehe arvustuste põhjal, aga paraku ei saa öelda, et ma täielikult rahul oleksin. Kui alustada positiivsest, siis kättesaadavus on 5+. Ootejärjekorrad reeglina paar-kolm päeva maksimum ning kiiremad mured (nt retseptid ravimitele, mida koguaeg võtan) saab hõlpsasti läbi õe aetud. Arst vastab suhteliselt kiiresti ka e-kirjadele, mis on samuti positiivne. Ukse taga tuleb kahjuks sageli oodata 20-30 minutit üle kokkulepitud aja. Nüüd negatiivsest. Minu jaoks jääb paraku puudu tervikpildi nägemisest. Kuna mul on probleeme naha ja seedimisega, olen pidanud käima mööda nahaarste, gastroenterolooge ja allergolooge. Raskusi on olnud saatekirjade saamisega, kuna perearst mingil enesele teadaoleval põhjusel ei taha neid väljastada, ent samas ei oska mu muredele ise ka ravi pakkuda. Ravi ei võta kunagi arvesse tervikut, vaid toimub üksikute sümptomite kaupa. Diagnoosid tunduvad sageli puusalt tulistatud, sest arst väldib analüüse ja uuringuid. Ning pärast kõiki uuringuid, millel käinud olen, pean lõppjäreldused siiski tegema ise. Teisisõnu, tunnen sageli, et olen oma muredega üksi ning perearsti poolsed lahendused on pakutud huupi. See omakorda tekitab trotsi ja soovimatust perearsti juurde pöörduda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga rahul"

Aastate jooksul ei ole arstile ega õele mitte midagi ette heita. Väga tublid!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Samad sõnad ka arsti ..."

Asjalik, professionaalne, hooliv, sõbralik. Samad sõnad ka arsti õe kohta.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Olen väga rahul!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Harju keskmine"

Täitsa normaalne perearst on. Haiguslehed jms. probleemid saavad väga kiire lahenduse. Natuke ebalev on ta sellistes situatsioonides, kus ei ole tegemist kõige tavalisemate viirushaigustega. Samas olgem ausad, 20-30min ei ole ka piisav aeg, et selgeltnägemisega tegeleda. Lisaks on paljud probleemid sellised, mis vajavadki eriarsti tähelepanu (st need on nii spetsiifilised ja harvaesinevad probleemid). Endal oli üks väga harva esinev viirushaigus, millega lõpuks sain abi tasuliselt eriarstilt. Sobib eriti hästi lastega!!! Õde on ka väga tore inimene. Julgen soovitada küll :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ka õde on väga ..."

Super perearst! Väga sõbralik, professionaalne ja abivalmis. Ka õde on väga väga asjalik ja meeldiv inimene. Ei oskaks paremat perearsti ja -õde tahtagi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Alati suhtub hoolivalt ja ..."

Tark ja professionaalne arst. Alati suhtub hoolivalt ja oskab aidata. Ei kirjuta kergekäeliselt kangeid ravimeid välja, teeb enne analüüse ja selgitab põhjuse. Personaalne lähenemine, alati on tunne, et tal on sind nähes eriti hea meel.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Perearst"

Olen samuti alati abi saanud, saadetud vajadusel uuringutele ja ka telefoni teel nõustatud. Arsti eesmärk on kindel (inimene terveks ravida). Meeldib.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"suitsetamisest priiks"

Olin kunagi" pakk nädalas suitsetaja", aga TUHAT tänu dr Heinametsale ja tema väga heale õele,kellega oli korralik ja väga argumenteeritud vestlus,ilmselt oskus mõjutada inimese ego ja mõtlemist õiges suunas, suutsin oma suitsetamisest loobuda,ise olin mõelnud ikka, et no küll ma ükskord jätan...

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Minu kogemuse järgi väga ..."

Minu kogemuse järgi väga tore arst. Osavõtlik, abivalmis, hea kuulaja. Samuti kiidan õde.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"hinnang"

Tõesti hea perearst! Esimene arst, kes reaalselt kuulab, ananb nõu, arvestab ka sinu kommentaaride ja ettepanekutega.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Üleolev ja ebasõbralik"

Üleolev ja ebasõbralik

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Kõige parem perearst üldse!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"mul on väga hea ..."

Väga tore arst, mul on väga hea meel, et tema juurde sattusime. Samuti meeldib mulle väga temaga koostöötav õde. Mõlemad on väga abivalmis ja toredad inimesed!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Pille Heinamets)