Perearst

Olga Baranov

4.6 - hinnanguid kokku: 73
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
3/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Baranov"

Üritab retseptide dooside üle otsustamist lükata patsiendi kaela - vaata ja otsusta ise vererõhu näitude järgi. s.o. ohtlik ravimise praktika. Milleks siis perearsti üldse tarvis on? Haige (ka apteeker) ei peaks ise ravimi kangust valima.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Super arst"

Olga Baranov on väga tubli ja suurepärane arst!!!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Soovitan"

Arst on väga meeldiv, asjalik ja kuulab ära Sinu mure. Annab nõu ning vajadusel ka suunab saatekirjaga edasi. Pakub erinevaid lahendusi ning abi. Väga rahul, parim perearst kes olnud on. Ainuke miinus on registratuuri kättesaadavus, sinna võidki jääda helistama ning aja kinnipanek võib võtta kuni nädal.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Хороший доктор и чудесный ..."

Замечательный врач! Очень отзывчивая, профессиональная, внимательная! Хороший доктор и чудесный человек!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Хороший врач"

Очень хороший семейный врач, к каждой моей проблеме находила подход и способ лечения. Приятная в общении. Рада, что попала именно к ней.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hea"

Arst hea. Kättesaadavus ja regristratuuri pädevus annab soovida

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Arstiga väga rahul"

Super arst, oleme temaga väga väga rahul. Suured tänud Olgale!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hooliv arst"

Mul ei ole olnud mitte kunagi ühtegi teist arsti, kes on nii põhjalik, hooliv ja sõbralik. Ma ei ole kunagi sealt kabinetis lahkunud tundega, et minu mure oli liiga tühine või liiga "kerge", et arsti juurde minna. Olga Baranov on alati pigem lasknud teha rohkem analüüse ja uuringuid, kui vaja. Inimene, kes on reaalselt mõtleb kaasa, kui sa oma muredest räägid. Maailma parim perearsti vahetus! Ainult Perearsti keskuse kaudu on arsti keeruline tihti kätte saada.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"väga hea arst ja hea keskus"

Ei tea millest siin kirjutavad, kuid mulle arst meeldib. Keskus on ka hea. Jah, telefonitsi on mõnikord raske kätte saada, aga ma kirjutan arstile e-maili ja arst vastab. Iga kord doktor Olga on mind aidanud, õed on ka häid soovitusi andnud.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"võimatu kätte saada"

Võimatu kedagi telefonitsi kättesaada! Administraatorid ei mõista eesti keelt- kui selgitad sada korda et hoolduslehte vaja ÜHEKS PÄEVAKS- ei saa sellest aru ja kuuaega hiljem helistades miks tööandjal näha pole - siis oiiii see ju lõpetamata!! Ajuvaba suhtumine ja ei soovita kellelegi!

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"abi või asi"

Tulid minu poole nagu röövlibande valgetes jopedes , ei huvitand neid mu pingutused vaid kutsusid emale kiirabi mõtlemata mis edasi saab . abi või asi,veresuhkrut oleks ma ka ise saanud mõõta samas minu kiirabikutse poleks toiminud.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Laps"

Perearstikeskus kus töötab arst on õudne. ma helistasin terve tund,toru võttis õde ja annab oma komentäär. arst ei helista patsiendile tagasi. ma ei saa võtta ühendus arstiga, et tal ei ole telefoni. mul on väike laps ja väga halb , et meil on olemas sellised perearstikeskuses

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga Rahul"

Olin harjunud, et sai perearsti juures käija kohe kodu kõrval (Jürgensoni peearstikeskus, endine Mauruse kauplus). Olin väga pettunud kui sain teada, et pean nüüd enda perearsti juurde minema kahe bussiga, kaugemal mu kodust ja perearsti ka vahetada ei saanud. Tegelikult olen selle üle väga tänulik, sest Baranov on väga vastutulelik perearst. Olen kõik enda tõsised terviseprobleemid saanud lahendatud. Annab väga head nõu ka eriarstide kohta. Ma pigem sõidan mitme transpordivahendiga Baranova juurde kui võtaksin uue perearsti, kodu kõrval, kes minu terviseajalugu ei tea, ega ka huvita. (Tuttavate kogemused)

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"*"

Dr.Baranovaga olen väga rahul siiani, samuti avaldas muljet tema eesti keele oskus. Kahjuks aga arsti kätte saada telefoni teel on väga keeruline. Linna Tervisekeskust on üldse meeletule halb telefoni pidi kätte saada! Samuti ei sümpatiseeri mulle Linna Tervisekeskuse administraatorid, enamasti ei saa nad isegi eesti keelest piisavalt aru...Mul on olnud mitu juhust kui küsin midagi ja siis ollakse tükk aega vait ning vastus tuleb hoopis "aia august". Samuti on mitmeid kordi nähvatud nii telefoni otsas! Soovitan juurde palgata uusi administraatoreid, üks inimene ei saa seal hakkama telefonile vastamisega ja jooksvate klientidega kohapeal. Ilmselt tänu sellele on need adminnid seal ka üsna närvilised ja ebameeldivad.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Очень внимательный, заботливый доктор. Делает все необходимые обследования, разбирается в проблеме, помогает.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Olga Baranov)