Perearst

Natalia Gvozdeva

4.2 - hinnanguid kokku: 20
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Antud perearstiga olen väga ..."

Antud perearstiga olen väga rahul ja väga tänulik talle. Mitte kunagi ei olnud probleeme.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Käin tema juures sünni ..."

Väga hea arst. Käin tema juures sünni saati, ei ole kunagi midagi halvasti olnud. Kõik probleemid koguaeg sai lahendada. Väga hea arst

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Nii milline arst, selline ka tagasiside."

See, milline on see *arst* ei ole võimalik isegi sõnadesse panna. On lapsest saati mul perearst olnud, kunagi pole temalt adekvaatset abi saanud. Tervisega on suhteliselt vilets olukord ning pole saanud ühtegit vajalikku suunakirja, et isegi seda kontrollida, küsimus on mitu aastat lahti. Ravib kõike antibiootikumide ja muude tema poolt reklaameeritud rohtude abil, seletama milleks ja kuidas see aitab. Kui kurgumandlitega olin järjestikku mitu korda vastuvõtule tulnud, ravis ikkagi antibiootikumidega väites, et need on paistes. Arst imestas, et tegelikult polnud need paistes vaid on lihtsalt arst nö loll ja patsienti ei kuula. Seejärel ravib antud arst kurgumandleid aurumasinaga, mille mõju oli nii halb , et kui oppile lõpuks kriitilise seisundiga suunakirja sain siis Tartus olid arstid kukalt kratsimas ja suured silmad peas üllatunult minuga vaidlemas, kuna ei uskunud arsti ebaadekvaatsust. Laste arstina on ta võimalikult täiesti OK, aga täiskasvanud kui ära ei sure ja vastuvõtule tulevad siis pole neil häda ju midagi ja võib kasvõi iga nädal antibiootikume välja kirjutada ja nendeltki lisaraha saada. Seda enam, et suunakirja saamiseks ei piisa mitmeid kordi traumapunkti minestamistega sattuda vaid peab veel austatud arstile tõestama, et tunned ennast halvasti ja asi ei ole "normaalne" nagu antud arst seda nimetab ja niikuinii suunakirja kätte kunagi ei saa.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"У Натальи Ивановны наблюдают ..."

У Натальи Ивановны наблюдают с детства и сейчас наблюдаются и мои дети...(мне 36 лет).. Бывало всякое и ругались , спорили и это возникало по-разным причинам. Но как бы то не было я считаю ее хорошим семейным врачом и детским терапевтом. Желаю и дальше наблюдаться у нее. Пусть у каждого свое мнение по поводу лечения.. Мое такого кто кроме врача который наблюдает тебя столько лет может грамотно оценить и лечить твое здоровье!?! Hea arst!!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

kõige parem arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Gvozdev tean umbes 30 ..."

Dr N. Gvozdev tean umbes 30 aastat. Ma tahan ainult head asjad öelda about it! Iganes ma küsisin temalt, ta alati andis mulle vajalikku abi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Хороший отзыв"

Наталья - мой семейный врач с детства. Уже 10 лет живу в другом городе и не планирую менять семейного. Мне легче приехать в Нарву в случае необходимости, потому что тот персональный подход, который я получаю каждый раз у доктора Гвоздевой, лично мне, очень важен. Я ей доверяю. Она действительно мой семейный доктор.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Я не хочу наблюдаться ..."

Мое мнение-отвратительно.Я не хочу наблюдаться у этого врача.Объяснять-почему,не буду.Считаю некорректным.Но это только мое мнение.И потом,если она практикует,значит кто-то к ней ходит,лечится,доволен,здоров и т.д.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hea ja professionaalne ..."

Väga hea ja professionaalne arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Soovitan arsti."

Minu arust Natalia on väga professionaalne, abivalmis ja hoolitsev arst. Kunagi ei olnud probleeme meditsinilise abi saamisega. Ravimid mida pidin võtma aitasid ka alati.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"kukka"

я тоже считаю что она больше бизнессмен, чем врач, все лампы и процедуры платные, справки естественно тоже. Лечение всегда антибиотиками, объясняя это тем, что бы без осложнения, ТипО на всякий пожарный. Так же давление делать платные дорогущие прививки, уверяя меня тем, что многие их делают. Много лекций о том, что она проф. врач, и что её лечение такое же как и заграницей. Увы, не могу сравнить, что заграницей.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"vastuolu"

arsti hinnang on positiivne. Lapsepõlvest olen saanud oma eriala hea spetsialisti abi. Kunagi ei tekkinud probleeme.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Сильно сомневаюсь, что она достойный врач"

Такое впечатление, что эта мадам не брезгует наживаться за пациентов. За 10 лет обратилась к врачу дважды: один раз, когда заболела, второй раз понадобилась справка для работодателя (достоверно знаю, что подобные справки другие семейные врачи выписывали бесплатно или за символическую плату). Мадам Гвоздева запросила с меня 270 крон (дело было еще до перехода на евро), а в ответ на мои округлившиеся глаза попыталась меня убедить в том, что ВСЕ врачи выписывают эту справку за такую сумму, мол, стросите сами кого хотите. "А я, пожалуй, так и сделаю, " - ответила я и вышла из кабинета с твердым намерением тут же пойти и поменять семейного врача. Через 10 минут звонок на мой мобильный, на связи мадам Гвоздева: "Вернитесь, я выпишу вам эту справку подешевле".... В общем, в тот же день я перешла к другому семейному врачу.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Natalia Gvozdeva)