Perearst

Meelika Lutter

4.8 - hinnanguid kokku: 45
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Tõeline arst"

Põhjalik, pühendunud, hooliv - mu üsna pika elu jooksul parim perearst! Kahjuks, nagu headel töötajatel ikka, on ta koormus suur, seega ei soovita dr Lutterit perearstiks, sest siis kasvab tema koormus veelgi :P

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"väga hea arst"

Tegutseb alati pühendunult, ei kiirusta. Vastab küsimustele, selgitab asjade olemust ja põhjusi. Pidevalt täiendab end, et uute avastuste ja seisukohtadega kursis olla.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"hakkan vahetama"

Kõigi kommentaarid siis on selle perearsti teenusele väga head. Hetkel pole tegelikult teda ennast, ta on lapsehoolduspuhkusel. Arst ongi väga tore ja püüab inimest aidata. Pole sellele üldse vastu. Aga ikkagi hakkan ka selle arsti juurest ära minema. Mul on põskkoopa põletik juba mitu aastat, koguaeg, külmal ajal. Koguaeg kirjutatakse absid. Nina-kurgu- kõrva arstile pole mind keegi saatnud. Vbl peaks ise küsima aga mina pole arst. Sellepeale võiks arst nagu ise tulla. Mul on põlv haige, asendaja kirjutab lihtsalt sbd mulle. Uuringule ei saada, vereproovi laseb siis võtta kui juba hulga abisd ära olen söönud. Oleks ju vaja ehk ortopeedi juurde minna. Tundub, et asendajad pole põdevad aga mul pole aega sinnamaani oodata, kui tema tagasi tuleb. Minu tervist ei uurita, kirjutatakse vaid absid. Kuna kiitsin ka teda, aga kahjuks vahetan perearsti. Seal ongi kõik toredad kuid raske otsusega teen seda ikka.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hea arst"

On alati pöördumisel väga täpselt uurinud probleeme ja väga sõbralik ning abivalmis

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Tõeliselt hea arst!"

Hooliv, pühendunud ja tore arst. Ja lastega saab suurepäraselt läbi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"ülihea perearst"

Oleme perearsti ja kogu tiimiga väga rahul. Kiirelt võetakse mure korral vastu ning väga asjalikud soovitused telefoni teel.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"suurepärane"

Mega hea arst, kes tunneb huvi patientide vastu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"."

Teda reaalselt huvitab, mis inimesel tegelikult häda on. Annab endast kõik, et probleemile lahendus leida. Mitte ei diagnoosi 80% hädadest "äge viirusinfektsioon"...(Kiili inimesed teavad kellest jutt )

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Südamlikkus ja hingesoojus"

Meie perearst, dr. Meelika Lutter, on just selline perearst, keda saab lõpuni usaldada, kellele loota ja toetuda ka kõige raskematel hetkedel. Ta on väga hooliv ja kõike abinõusid tarvituselel võttev, et inimest aidata, teavitades oma patsiente ka nende õigustest saada erinevaid sotsiaalseid toetusi jms, mis kergendavad ja parendavad haige seisundit. Rahulikult, kindlalt ja kiirustamata tegeleb ta iga oma patsiendiga.Tänud!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea arst!"

Väga hoolas ja abivalmis arst. Arst, kes tõesti kuulab oma patsiendi kaebused ära (harv nähtus minu hinnangul täna Eesti perearstide seas).

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"kes kuulab ka minu ..."

Mul on hea meel, et olen leidnud arsti, kes kuulab ka minu arvamust ja püüab alati minu muredele parimat lahendust leida. Ja ma ei pea enam pärast tema nimistusse minemist pidama "tühjas kabinetis" monoloogi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Kõige parem perearst"

Kõige abivalmim, pühendunum ja hoolivam perearst, kellega on au suhelda olnud!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Parim perearst"

Meelika on väga professionaalne ja hooliv perearst. Ta on pühendunud ja annab endast kõik!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga hooliv ja pühendunud ..."

Väga hooliv ja pühendunud arst. Olen väga rahul!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Oleme superrahul!"

Kõik mis üks korralik perearst peab olema!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Meelika Lutter)