Perearst

Marje Metsur-Benzel

4.6 - hinnanguid kokku: 56
2.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"kohutav"

Tänaseni polnud mul mida ette heita kõikk korras ja ok.Aga tänasest mõtlen küll arsti vahetusele tõsiselt.Ei tea kes tel. vastas kas arst või õde igaljuhul käitumine oli selline et miks helistate siia ültse.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga tubli ja teadmistega ..."

Väga tubli ja teadmistega arst,olen alati abi saanud

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Positiivne"

Telefonitsi saab kätte nii õdesid kui arsti. Ma pole krooniline haige, kuid mu haigused löövad välja äkki ja helistades on alati samal päeval kohale kutsutud. Ühe korra andis küll konjunktiviidi raviks allergia rohte, kuigi diagnoos oli õige, kuid siis polnud ma ka ise kindel kas tegu on ikkagi allergia või põletikuga. Olen kõigile oma hädadele leevendust saanud nii õdedelt kui ka arstilt. Kuigi vahest on tunne nagu oleks tal kuhugi kiire ja see tekitab tunde, et tuleb kabinetist ruttu välja kobida. Üldiselt hea arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suurepärane arst ja suurepärased ..."

Suurepärane arst ja suurepärased õed! Ainult positiivsed kogemused, abi alati kiire ja asjakohane.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga super arst saadab ..."

Väga super arst saadab uuringutele kui vaja

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"õed toredad, perearst ise ebameeldiv"

Ei kuulanud mu muret ära, pidevalt tõstatas vana probleemi ja väitis, et see on haigusega seotud. Tartus sain naerdi selle peale. Samas õed on väga meeldivad, kuulavad ära ja annavad häid soovitusi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Super perearst ja -õed.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"pettunud"

Määras korduvalt valeravi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Kiidan"

Mina kiidan nii arsti kui õdesid! Asjalikud, sõbralikud ja hoolsad. Iga patsient võib ennast tunda turvaliselt. Muredega tegeletakse. Varasem kogemus perearstidega pärineb Tallinnast, kus jäi mulje nagu paikneksid patsiedidt lõppematul konveierilindil.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"KIITUS"

Oleme mehega mõlemad dr.Metsuri patsiendid ja väga rahul. Meeldib doktor oma osavõtlikkuse, abivalmiduse ja professionaalsusega. Ka mõlemad õed on väga hoolivad ja vastutulelikud. AITÄH NEILE!:)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga rahul"

Meie pere on perearsti ja õega väga rahul. Kuulab ära, diagnoosib ja vajadusel saadab uuringutele. Põhiline, et tal on oma patsiendid ja nende mured meeles. Ainuke väike probleem on väga hästi läbikostvad seinad ja arsti kõlav hääl, aga see on juba Tervisekeskuse pollne probleem.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

hea arst

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"lihtsalt supper aga see ..."

Arsit kiidan ka mina..lihtsalt supper aga see noor õde kes seal töötab on küll ebameeldiv ja väga nävits.. Järgminekord palun lükka uks kinni kui patsiente kirud oma sõbrannale :) Paluks ka telef .vastata

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Mu tütar sai sellise ..."

Mu tütar sai sellise positiivse laengu, külastades arsti Marje Metsurit. Endine perearst oli täiesti jama. Nüüd valisime uue ja tegime õigesti. Esiteks, ta kuulab sind, teiseks ei soiu, et nii haige laps jne. vaid ütles, et vahel on haigused koondunud ühte inimesse. Juba see, et sind ei vaadata sellise pilguga, et jälle tulid, et mis nüüd viga, vaid hoopis kiidab, et oled kõike, mis annab uurinud ja uuringuid teha lasknud ja annab omapoolseid soovitusi. Suured tänud teile tohter Marju Metsur-Benzel, et süstisite usaldust ja poolehoidu ja eneseusku.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"super"

tohutult hea arst ja mõnusad õed.alati väga põhjalik, isegi, kui ise nii väga ei muretseks:)

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Marje Metsur-Benzel)