Perearst

Marina Šalkauskene

4.6 - hinnanguid kokku: 59
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Марина"

Замечательный специалист,является нашим семейным врачем,вся семья ей довольна.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Очень хороший и профессиональный ..."

Очень хороший и профессиональный семейный врач.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hellatundeline ja patsientide ..."

Väga hellatundeline ja patsientide probleemide suhtes arst. Professionaalsus kõrgel tasemel. Очень отзывчивый и внимательный к проблемам пациентов доктор. Профессианализм на высоком уровне.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Parim arst!"

Марина и Оксана - лучшие! Обе очень профессиональные. Я долго искала семейного врача с хорошим чувством такта и без глупых пережитков прошлого. Марина именно такая - очень выдержанная, вежливая, добрая и внимательная. Не ошиблась ни в одном диагнозе, не скупится на время и направления к специалистам, если это необходимо. Также хочу отметить медсестру Оксану - очень ъорошая и толковая.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Üldpilt"

Arstina on Marina hea, kui saad vastvõtule. Suured järjekorrad, telefonile nad ei vasta isegi kui 5 korda järjest helistad ja pärast veel, see väga kõvasti rikkub mulje. Kui tekkivad küsimused , mida võiks telefoni teel lahtiarutada, siis pead kohale tulema arsti ukse ette ja ootama 1,5-2 tundi et lihtsalt õega suhelda, sest Marina on koguaeg hõivatud. Aga kui midagi valutab, siis veel nädala ootama kuni vastuvõttule saad. Aga teate ise , et valu ei anna oodata. KUIDAS NII SAAB TELEFONI IGNOREERIDA?

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Повезло с врачом"

Спасибо доктору

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"лучший врач"

Всегдв выслушает, очень заботится о своих пациентах. Всегда поможет и посоветует

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ainult kiidusõnad"

Põhjalik, täpne ja alati äärmiselt abivalmis. Suunab kohe erialaspetsialistide juurde, kui väiksemgi kahtlus. Selgitab alati välja probleemi põhjuse, mitte ei katseta.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"hea arst"

Oleme kogu perega valinud ta oma arstiks ja ei kahetse.Ta on hooliv oma ala spetsialist,kellelt saab alati abi.Tähtis on,et temaga saab vabalt rääkida eesti keeles. Ainus probleem on selles,et vastuvõtt on ainult 3 päeva nädalas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Supper"

Долго искали врача для ребёнка, готовы были ездить куда угодно главное что бы врач был толковый. Знакомые посоветовали Марину, обратились к ней врач очень хороший, знающий мастер своего дела!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Väga hea perearst igas mõttes, tark, hooliv ja samuti on väga hea ja tubli tubli temaga koos töötav abiline Oksana.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Taktitundlik perearst"

Tere Lugedes mõningaid kommentaare , paneb imestama, et Marinast kirjutatakse sellist assja, et "klatsib patsiente". Iial ei usu!!! Ta, isegi siis, kui võiks välja öelda oma , mitte kõige parema arvamuse sinust, hoiab tagasi, ja sina ise aru ei saa, et sinust midagi halba mõtleb, või sa ise tead, et võiks mõelda. Vaga tähelepanelik ja mõistev, hoolitsev ja teadlik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Parim lastearst jõhvis."

Marina Šalkauskene tuli tööle Jõhvisse ja oli meie perearst juba siis kui mina olin veel laps. Nüüd on mul 2 last ja Marina jälgib neid alatest sünnitust. Marina Šalkauskene on väga meeldiv perearst, ta on väga hooliv ja professionaalne lastearst. Ei saa panna 5 kättesaadavusele, kuna Marinal on kõige rohkem patsiantide arv Jõhvis ja ta on väga hõivatud, aga samal ajal see ei ole tema süü, see on üld ravisüsteemi süü. Muidu ta on parim Jõhvis!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Очень хороший врач"

Уже не один раз убеждалась - Марина Шалкаускене - очень хороший врач. Ставит правильно диагнозы. Лечит грамотно. Всегда вежлива, спокойна.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"nravitsja"

по-моему очень хороший врач.По крайней мере в нашем регионе другого такого же не найдешь!Дети мои только к ней ходят и будут ходить!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Marina Šalkauskene)