Perearst

Marina Kukk

4.2 - hinnanguid kokku: 51
1/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Arst"

Ei soovita kellelegi Marina Kukke.Kui on nohu ja köha siis võib veel abi saada.Ei oska ta kirjutada ravimeid .Laseb olukorra käest ja süvene probleemi.Kättesaadavus täiesti null .Õed on osad palju targemad.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Dr. Kukk on väga hea ja hooliv perearst!"

Olen olnud koos lapsega dr. Kuke patsient 12 aastat. Tal on alati olnud meie jaoks piisavalt aega. Ükskõik kui tobedaid küsimusi ma ei esita või millest ma jälle ei kurda - ta alati kuulab mu tähelepanelikult ära, on osavõtlik, sõbralik, vastab mu küsimustele, teeb analüüsid, süveneb, selgitab ja hoolib. Jah, mõnikord on raske registratuuri kaudu pereõde kätte saada ja mul on kahju, et dr. Kukega ei tööta enam koos imeline pereõde Külli Põder, kuid enamasti on mu suure mure korral ka arst ise mu telefonikõnele vastanud, mind kuulanud ja aidanud. Olen väga rahul dr. Kukega ja soovitaksin teda iga kell kõigile inimestele.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Или игнор или хамство"

Ранее было невозможно дозвониться в принципе, а теперь рандом - или полнейшая тишина по всем номерам, или хамское отношение в регистратуре. Звонили брать больничный - нам, цитата: "пошли навстречу", открыв его в дообеденное(!) время, тон был крайне недовольный. "Кто там заболел?, "почему сразу в скорую (с температурой, без критических ситуаций) не обратились?", "спите дальше" и т.д. Тон такой, как будто мадам на регистратуре просят о личном одолжении и названивают 10 раз за день, хотя вообще впервые в жизни брали больничный, и этим потрясающим врачам стараемся не звонить. После сказали позвонить через несколько дней для записи на прием/закрытия больничного. И - дозвониться опять совершенно невозможно! Нет, появилось приятное исключение в виде вежливой девушки, но, к сожалению, именно исключение. Посвяти пол дня дозвону без результата или чувствуй себя облитым помоями после него - можно охарактеризовать примерно так наш последний опыт общения с данным заведением.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"DR: Kukk harige ennast"

Meie peres on 2 last, mõlemad alla 3 aasta, Dr. Kukk hakkas mõlemile moosima VAXIGRIP TETRA, kusjuures olid mõlemad pisut nohused, uurisime netist ja oh üllatust seda pole lubatud alla 3 aasta teha: https://tervis.postimees.ee/4249429/ravimiamet-vaikelapsi-saab-gripi-vastu-vaktsineerida-kuid-mitte-uue-vaktsiiniga

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Ei tea ühtki paremat perearsti Tallinnas"

Dr. Kukk on alati leidnud võimaluse vastuvõtuks, ka siis kui ei ole aega saanud eelnevalt broneerida, aga tervise probleem on. Meie arvates on dr. Kuke professionaalsus lihtsalt väga hea ja tema suhtlus patsiendiga on alati tähelepanelik ja hooliv. Kui on vajadus, siis on ta suunanud täiendavatele uuringutele (röntgen, vereproov jne) ning uuringu vastuste saabudes on dr. Kukk helistanud ja teavitanud järgnevatest sammudest (rohud, eriarsti suunamised jms.). Ma julgeksin öelda, et 10 aastat tagasi päästis tema kiire reageering minu abikaasa elu (kaugele arenenud kopsupõletik, mille tunnustele reageeris tollane meie perearst - vastuvõtule aega ei ole enne 5 päeva). Dr. Kukk oli meie pojapere arst ning kuuldes sümptomitest võttis minu abikaasa kohe vastu, saatis ta vereproovi ning edasi kiiresti haiglasse (vereanalüüsi sette näitaja oli üle 200).

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Numbri sain ühelt pisibeebi ..."

Numbri sain ühelt pisibeebi emmelt, kuid helistage julgelt lauatelefonile---6466303(asub dr. Kuke kabineti vastas)vastab ja aitab kõiges väga hooliv õde .Tohter on tegelikult väga põhjalik kõiges, lihtsalt ta töökoormus on väga suur

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Perearsti on võimatu kätte saada"

Selle perearstiga pole midagi peale hakata. Juba kaks aastat olen üritanud temaga läbi e-maili ja telefoni ühendust saada. Mitte mingit vastust. Selline suhtumine ei näita üles professionaalsust - kui koormus liiga suur, siis tuleb perearstikeskus ümber organiseerida.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Marina Kukk"

See on tõesti nii et telefoniga kätte ei sa ja kui on arst puhkusel siis mitte keegika teda ei asenda teda , ja kui tuli mõtte et helistan ja panen aja siis lihtne soovitus.Ära üritagi, mine kohale sest see nr on seal rohkem ilu asi :Mina andsin alla ja olen ainult kohale läinud et aega saada .

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Telefon"

Ärge üritagegi sinna helistada, telefoni seal vastu ei võeta! Telefon lihtsalt tõstetakse hargilt ära ja seal see siis seisab! Täiesti jube asutus!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Võimatu on arstiga kontakteeruda."

Täiesti ebanormaalne perearsti keskus. Arsti lihtsalt ei ole võimalik kätte saada. Olen helistanud kl 9.13.30 välja mitte keegi ei vasta. Emaili aadressi ei ole. Kõik mu hädad (Midaon üliharva) on lõppenud kusagil tasulise visiidiga.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tänuks"

Väga sõbralik, asjatundlik, hoolas ja abivalmis perearst minule juba aastaid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea perearst"

Olen dr. Kuke teenusega väga rahul. Ka teised minu pere liikmed on vahetanud oma perearsti ja tulnud dr. Marina Kuke käealla ja on samuti väga rahul. Kuna ta on alati osavõtlik ja abivalmis inimene e. minu mure on ka tema mure. Suured kiitused.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"perearst?"

Ma ei mäleta isegi mis nägu ta on, sest teda ei ole võimalik kätte saada! Viimati kaks ja pool aastat tagasi, kui vastuvõtul käisin, siis nägin ise kuidas telefonitoru oli maha tõstetud (sellest ka päevade kaupa kestev kinnine toon ilmselt). Üritasin teda kätte saada nädalate kaupa! Õnnestus tabada registratuur (kes soovitas hiljem uuesti pöörduda) või ilmselt pereõde (kes ei saa enda sõnul midagi teha, pöörduge hiljem uuesti). Ma lõpuks lihtsalt loobusin, läksin tasulisse üle. Rohkem ei proovi ka.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"On juba väga kaua ..."

Super arst! On juba väga kaua aega minu perekonna nõustaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Ülimalt rahul temaga

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Marina Kukk)