Perearst

Mare Kookmaa

4.1 - hinnanguid kokku: 109
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Professionaalne arst"

On olnud meie perearstiks juba kolm aastat. Oleme temaga väga rahul.Nõustab, ravib nii visiidil käies kui ka telefoni teel.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Hooliv arst"

Väga hooliv arst. Helistab, kontrollib kõiki üle. Vajadudel nõustab ka telefoni teel. Kontrollib analüüse peale ravi. Saatekirja annab eriarstile alati väga lahkelt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Igati VÄGA rahul perearstiga!!!"

No IGATI V Ä G A RAHUL perearstiga!

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"juhtum pereõega"

Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse Nõmme osakonna lehel on vastuvetuaajad kirjas. Täna teisipäeval on kirjas, et perearst võtab vastu kella 13:00ni. Registratuuri helistades kahe päeva jooksul õnnestus tabada alles teisipäeval kell 12:41 (ka tööd on vaja vahepeal teha ja ei saa paraku helistada 100% ajast). Lubati, et pereõde helistab tagasi. Esimene asi selgus, et perearst töötab seal vaid kella 12:00ni (vastuolu kodulehe infoga), Teisalt oli kogu intonatsioon ja suhtumine ja ka väljaõeldu, et see teie enda asi, et te ei saa kätte kedagi. Sellise suhtumisega ei ole korrektne tööd teha ja sellises koosluses meeskond (perearst+pereõde) kaotavad paraku nimistus inimesi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Minu hinnang"

Olen saanud alati adekvaatset ravi, vastab alati küsimustele. Olen käinud oma hädadega tema juures küllaltki tihti ja saanud alati abi.Suured tänud arstile.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Golovko"

Я и двое моих детей уже достаточно давно (лет 10 точно ) у этого врача. Могу сказать о ней только хорошее. Очень внимательный и компетентный врач !

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea arst"

Abi saab alati.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Jube ebakorrektne!"

Kes andis lubaduse koridore üle karjuda- "Te ju pole kindlustatud!" Pole Teie asi! Kindlustamata maksab ISE, aga mitte Teie oma taskust! Isegi kabinetti sisse pole kutsunud. Isegi ei leidnud aega nädala jooksul tutvuda minu probleemiga- olen KIPSIS 2 nädalat, Kookma pole süvenenud haigusloosse- "Kas võtame ära?" Olgu, lähme õe juurde,las ta vaatab. Õde ka kobarkäpp- "Ega mina ei tea, arst pidi Teile ütlema!" On see normaalne???

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Minu arvamus"

Esmakohtumisel tundus pealiskaudne aga rohkem suheldes on minu lugupidamine ainult kasvanud, sest tegemist on väga kogenud arstiga. Olen igati abi saanud ja teinekord on mulle rohkem vastu tuldud kui tema töö seda ette näeb. Eriti tahaks kiita tema praegust õde -nii kiiret, taibukat ja proffesioonaalset ning kaastundlikku ja mõistvat inimest pole ma üldse juba ammu kohanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Perearst Mare Kookmaa"

Vastuvõtt kiire, ukse taga kunagi ei ole oodanud. Seletab kõik arusaadavalt ära. Alati on nõus analüüse tegema. Räägib alati ka telefoniga. Olen temaga täitsa rahul. Asendusarstide juurde ei soovi minna.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Perearst dr. Kookmaa"

Mina olen igati rahul ja soovitan oma tuttavatelegi!!! Alati saan vajaminevad uuringud-analüüsid-tõendid-retseptid!!! Elan ligi 20km kaugemal perearstikeskusest aga nii head perearsti välja vahetama juba ei hakka !!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"hinnang"

Olen tema juures käinud juba 10 a ja olen siiani rahul. Olen saanud vajalikud uuringud, telefoni teel ilusti kättesaadav ja alati on koheselt nõu andnud. Ei oska nuriseda tema üle.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Minu hinnang"

Olen rahul arsti ja õega.Kõik on väga korrektselt ja kiiresti saanud lahenduse.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Olen oma arstiga vägagi ..."

Olen oma arstiga vägagi rahul, saan teha alati uuriguid mida olen palunud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Dr.Kookmaa"

Alati kättesaadav, põhjalik ja hoolas.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Mare Kookmaa)