Perearst

Lea Laaniste

4 - hinnanguid kokku: 30
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Abivalmis ja asjalik."

Mina pikka aega siine patsient. Ei ole mingeid probleeme, kuigi olen raske diagnoosiga. Vajan sageli tõsised toiminguid. See, et arst teie vestluse ajal arvutit klõbistab, on ju tema töö. Kõik mis ütlete, tuleb ju haiguslukku kirja panna. Või soovite, et teeks paberitöid patsientide vahel. Siis saaks ju poole vähem inimesi tema juurde. Ja kui kõike teadev patsient, nagu polkovniku lesk, oma joru ajab, siis tuleb ta ju paikka panna kas või kõvemat häält tehes. Mina igatahes õnnelik, et mul selline perearst on. TÄNAN Kalle

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei süvene, ei kuula"

Toimetab automaatselt, ei kuula ega süvene patsiendi juttu, ei anna isegi võimalust vahele öelda ega fakte täpsustada. Vaidleb patsiendi faktidele vastu, kuna fakt pole digiloos kirjas. Kui vähegi rohkem usutleda ja küsimusi küsida, ärritub ja muutub üleolevaks. Lastearsti teadmised küll puudulikud, kuid vähemalt konsulteerib vähemagi kahtluse puhul praksises töötava pediaatriga. Kiituseks võiks veel välja tuua, et kirjalikele muredele reageerib alati telefonikõnega ja analüüside vastused teatab samuti telefoni teel ise. Kättesaadavus on kehv, perearstile ei peaks aega ootama kaks nädalat murega, mis tegelikult ei ole pereõe pädevuses.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"dr. Laaniste"

Väga, väga tore arst. Aitäh!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"ÜS"

Tore inimene ja hea arst. Olen aastaid olnud Tema patsient ja väga rahul.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Toer arst"

Väga hea ja asjalik arst. Oleme kogu perega seal. Annab kõigiti nõu, kuulab hoolega. Kui vaja siis kirjutab ja analüüside puhul helistab järgmisel päeval.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"ülbus"

Heast arstist on väga kauge.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tubli arst"

Täiesti tubli arst ja tunneb oma asja.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Отвратительный "

Никогда нельзя попасть на прием к др Ланисте!!!!!!принимают только медсестры выписывают антибиотики ...какие может быть помогут...!а если нет,то говорят..ну попробуйте другие..!отвратительное отношение к людям!!!!!!!кто хочет к этому врачу перевестись ..Несоветую т.к самого врача вы так и не увидите!!!!!!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Super arst"

Minul pole kordagi olnud pettumust selles arstis. Alati teeb vajalikke uuringuid, helistas lausa ise, et uurida, kuidas mu lapse seisund on, kui oli andnud saatekirja haiglasse. Elukoha vahetuse tõttu on olnud ka teisi perearste ja Laaniste juurde jään iga hinna eest. PS! See, et ta klaviatuuri klõbistab, näitab, et ta paneb iga detaili, mis räägid, kirja, et haigusest hiljem ka parem pilt saada. Et miski kahesilmavahele ei jääks.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"sest niimoodi on parem ..."

Väga hoolikas arst. Küsib palju, mis on hea, sest niimoodi on parem diagnoosi määrata. Probleemi lahenduse seletab pikalt ja hästi lahti.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Täitsa norm."

Lugesin, kuidas oldi kirjutatud, et dr. Laaniste piirdub ainult mhmh-i ja klaviatuuril klõbistamisega. Isiklikult,ma seda väidet ümber ei lükka, kuid ei ütleks, et mul midagi selle vastu oleks. Vajadusel on suunanud eriarstile ja lasknud vereproove võtta, millest on ka enamasti kasu olnud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hea perearst!"

Juba 8 aastat oleme klientidena! Oleme väga- väga rahulikult! Mina, mees, poeg, alguses Leaga. Parim arsti meil ei olnud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Meie oleme proovinud mitut ..."

Meie oleme proovinud mitut perearsti ja seni kindlasti parim. Meie peres kasutavad tema teenuseid peamiselt lapsed. Nende jälgimisel on ta alati just põhjalik olnud ja vajadusel analüüse teinud, eriarstile suunanud.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Ei midagi head"

Jah on suunanud mind eirarstile kui väga vaja on olnud ja on ka vereproove laknud võtta jne, aga ta ei viitsi süveneda. Tegeleb automaatselt, ilma et kuulaks ära kõik kaebused..Täiesti pealiskaudne arst. Kui on midagi sellist viga tervisel, millest sa päris ise ka sotti ei saa, sisi pole mõtet tema poole pöörduda, teda ei huvita. Heal juhul laseb vereproovi võtta ja kui sela näitajad ok, siis rohkem ei tegele, olgugi, et kaebused on püsivad...Väga ei soovita seda arsti.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Üleoleva maneeriga"

Professionaalsus välja ei paista- räägib seda, mida igaüks ise teab, kuid teeb seda valdavalt üleoleval toonil a la eks teil tuleb siis lapsele teed anda ja kui see ei aita, siis rohtu. Kui TE soovite, EKS ma siis annan retsepti või saatekirja või võtan analüüsi (mis on olnud alati õigustatud). Teenuse kättesaadavus on hea tänu heale kliinikule, st viimasel ajal oleme piirdunud õega, kes on iga kell empaatilisem ja hoolikam oma töös.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Lea Laaniste)