Perearst

Katrin Akkel

3.7 - hinnanguid kokku: 41
2/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Ebapädev ja hoolimatu"

Arst ei näita patsiendi vastu huvi üles. Istub arvuti taga ega tõuse visiidi ajal püstigi. Kogu töö teeb ära õde, kes on väga tore. Kirjutab kergekäeliselt välja retsepte beebile, kuigi pole last isegi üle vaadanud.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"sobralik arst"

tore perearst

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Ükskõikne ja pealiskaudne"

Ei suuda ka lihtsat haigust diagnoosida. Ei süvene probleemi, ei viitsi patsiendiga tegeleda ega teda isegi korralikult läbi vaadata. Jätab ebapädeva ja hoolimatu mulje. Ei soovita.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"haigusleht"

Kui on haiguslehte vaja, siis selle annab ta välja. Kui pöördud murega et saatekirja saada, siis seda ei saa. Tal on haigemaid patsiente, kui sina. Kurdad muret siis enamus ajast passib arvutis ja vaatab sellise näoga otsa, et miks sa siia jälle tulid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Mulle sobib"

Väga hea arst, alati saanud kõik vajalikud saatekirjad ja uuringud. Üldiselt kehtib kõigiga suhtlemisel selline reegel, et saad sellise suhtumise nagu oled ära teeninud, st kui juba ise vingus näoga kabinetti astud, miks siis ootad meeldivat kohtumist.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei ole hea arst"

Annab vale saatekirja, oled kuid ja kuid haige, kuid tema ei vaata isegi kurku sul mitte, vaid ainult istub arvuti taga ja kirjutab. Kuidas selline inimene üldse arstiks sai????

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Dr Akkel ei kuula oma patsiente"

Ei süvene probleemi ja ei kuula. Mille tulemuseks nt saadab vale eriarsti juurde. Kaalun perearsti vahetust sest tegemsit ei ole väga hea arstiga.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ebaprofessionaalne"

Pidin abi saamiseks eriarstide tasulistel vastuvõttudel käima.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kohutav arst"

Täiesti mõttetu arst. Analüüse nõua välja uuringuid nõua välja. Haiguslehte ei kirjuta kui hädasti vaja on . Haigena tööl käima. Täiesti mõttetu. Vahetan kiiremas korras arsti.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Juba vahetasin perearsti välja :)"

Uuringud ja retseptid tuli ise välja suruda, kui mul äge gastriit oli. Soovitas magada MADALA padjaga, et ikka mahape kõri ka kahjustada saaks. Iga kord vaatas rohkem oma arvutisse, oli väga pealiskaudne ja iga kor kui uuesti läksin, polnud tal õrna aimugi kes ma olen ja mis mu haiguslugu on. kurb.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"."

Ei soovita. Kohutav!!!! Samal ajal kui peaks patsiendiga tegelema võtab vastu telefoni ja tegeleb teiste patsientidega. Plähmerdis, ei süvene, ebaviisakas.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ise sain abi aga minu laps mitte"

Ise olen saanud abi aga minu beebiga teised lood, kui ise saatekirju ei nõua siis ei saa sa miskit. Samuti kui oli beebi köhas/nohus kirjutas ta hoopis mingit asmaatikute rohtu välja.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"HEA ARST !"

minu arust on ta väga hea ja tore arst, käin ise tema juures Keskhaiglas ja saan alati temaga ühendust kui vaja , näiteks helistan talle hommikul ja juba õhtul võin saada vastuvõtule. Temaga on ainult head kogemused ja võibolla on Jüris tal liiga palju patsiente, sest koht on väike ja abi raskem saada ju ... Olen arstiga väga rahul , Hoolitsev ja aitab alati, ei jäta hätta ega saada niisama koju pikali

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"ei soovita"

Ei ole eriti hooliv ega huvitu sellest,mida räägid. On ühes asjas kinni ning teisi võimalusi ning variante ei kaalugi. Minu arust ka lohakas, nt oli viimane kord ühele ajale pandud 3 inimest,kabinet näeb ka üsna jube välja.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ei ole rahul"

Lapse sünni tõttu pidin tema juurde annast üle viima ja oma eelmise arstiga võrreldes ei saa ma kahjuks teenusega väga rahule jääda. Patsienti vastu võttes istub ninapidi arvutis. Natukene rohkem võiks huvi üles näidata oma patsientide vastu. Kasvõi see lühike 5-7 minutit, mis visiit kestab.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Katrin Akkel)