Perearst

Kai Aarik

1.8 - hinnanguid kokku: 4
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
3.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tänud super pereõdedele!"

Kui ei oleks neid pereõdesid oleks paljud patsiendid abita, nad asendavad täielikult perearsti. Tarkus ja inimlikus! Eriti hindan Kadrit!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Hoidke kaugele!"

Kai Aarikut ennast pole õnnestunud kohata vähemalt 10 aastat. Tema nimel toimetavad seal õed ja üks kõva vene aktsendiga ja halva eesti keele oskusega arst või õde. Minule ei antud haiguse ajaks töövõimetuslehte, kuna tekkis "arusaamatus" selles, kes kellele helistama oleks pidanud, tuvastamaks patsiendi seisundit. Arst (või perearsti õde) ütles telefoni teel sõna sõnalt, et." Ega meie ei hakka teile helistama", kuigi oli ise lubanud kindlal kuupäeval mulle helistada ja tervisliku seisundit kontrollida. Kogu ülejäänud suhtlus oli samal tasemel. Mulle ei helistatud kokkulepitud päeval, ei helistatud ka hiljem ja minu enda kõne peale, kui teatasin, et soovin tööle naasta ja olen enda arvates tervenenud, lõpetati töövõimetusleht tagasiulatuvalt selliselt, et olin olnud justkui ilma aluseta töölt ära. Kaotasin kaheksa päeva haigushüvitist ja jätsin tööandjale endast kahtase mulje. Kõik see toimus nüüd, koroonaviiruse kõige kibedamal ajal, siis kui peaminister, valitsus, Haigekassa ja Terviseamet on kutsunud kõiki kodus viibima ja haigena mitte ringi liikuma. Perearst Kai Aarik ei tundnud huvi, kas ma eluski olen- "Meie ei hakka teile helistama" oli suhtumise näide.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Uskumatu!! Arst katkestab telefonikõne."

Ennekuulmatu! Minu lähedasel oli/on vererõhuga probleemid. Viimati nii tugevalt, et käis kiirabi. Loomulikult saime kiiret abi, kuid edaspidiseks soovitas kiirabibrigaad pöörduda perearstile, vererõhu ravi korrigeerimiseks. Nii tegimegi, kuid abi, mis antud perearst pakkus oli see, et tuleb kaks nädalat kodus vererõhku mõõta ja siis tagasi tulla. Mingit ravi ei korrigeerinud ja uuringuid ei teinud. Kui ma kolm päeva hiljem uuesti perearstile helistasin ja palusin, et kas on võimalik midagi teha, kuna minu lähedasel vererõhk endiselt 180-200/80-95, esineb pearinglus ja üldine halb enesetunne, siis vastuseks sain, et tagagu ma kahe nädala jooksul vererõhu mõõtmine ja siis helistagu tagasi ning seepeale teatas, et ei soovi rohkem minuga rääkida ning "viskas toru ära!"!! Praegu tegelen uue perearsti otsinguga. Dr. Petrovat ei soovita ka vihavaenlasele!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Vahetust vaja"

Täiesti uskumatu inimene, ei huvita teda sinu mure või mis sulle hea ... ajab aind enda arsti joru mis kuskilt õpikust pähe tuubitud. Mõttetu arst Läksin teise juurde ja kuulas , arutas ja saime kohe ka lahenduse ... polnud mingit probleemi ! PETTUNUD JUBA AASTAID

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Kai Aarik)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!