Perearst

Jüri Miller

4.2 - hinnanguid kokku: 46
5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Väga rahul"

Väga hooliv ja kompetentne arst. Halvustavate kommenteerijate kohta arvan, et neil on mingid muud probleemid, mida dr Miller ei ravi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Olen igati rahul."

Meie perearst pea 20 aastat ja oleme abikaasaga väga rahul, alati kättesaadav ja meelsasti suhtlev ning pole kunagi olnud probleemi, kui on vaja saata teiste spetsialistide vastuvõtule. Alati on selgitanud, millal ja milliseid analüüse oleks vaja teha.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Kohutav arst"

Sattusin selle arsti kabinetist otse EMOsse, kuna härra Miller mind ravida lihtsalt ei viitsinud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Perearst J. Miller"

Väga tore ja särasilmne arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Tere"

Olen 17 aastat dr. MILLERI juurez kàinud ja vàga rahule jàànud

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Ei süvene patsiendi tervise probleemidesse.Diagnoos ei ole alati õige,eriarstile ei taha saata,hoolimatu ,suhtleb halvasti. Ei soovita kellegile.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei soovita"

Ebapädev, konarliku eesti keelega. Iga probleemi lahenduseks pakub antibiootikume, ka telefoni teel. Kunagi ei paku analüüse, et selgeks teha haiguse põhjus, alati tuleb ise nõuda. Mäluga on probleeme, ühe kõne jooksul küsib ühte sama küsimust mitu korda, unustab ära, mis öeldi. Soovitan arstiks vaid sellele, kes tahab endale ise diagnoose panna ja ise spetsiifilisi ravivõimalusi küsida. Kui oskad küsida ja diagnoosida, siis võid saada nii saatekirju spetsialistide juurde kui ka vajaliku analüüsi. Aga arsti enda poolt neid ei pakuta. Tema ravi on ainult antibiootikum, iga asja puhul. Hoiatan tugevalt, kui patsiendiks on lapseootel naine või väike beebi, ta ei tea neist midagi. Mis ravi on lubatud, mis mitte. Ainus pluss tema puhul ongi see, et on telefonitsi kättesaadav, erinevalt paljudest teistest arstidest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Hea arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Hea arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"tervisetrend.ee kommentaarid"

Milleks selline arvustamise leht? Siinsed kommentaarid on subjektiivsed ja ei loo tegelikku pilti arstist. Inimesed (patsiendid) ja nende ootused on erinevad, kindlasti on oma osa ka isiklikul sobivusel ning teineteise mõistmisel. Ärme unusta, et arstiks ei saa rumal inimene! Jõudu ja kannatlikkust dr Millerile ning kõigile teistele.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"perearst"

Seni on arst väga hea, kui sul muret pole. Kui juhtud haigsestuma või keegi pereliikmetest juhtub haigestuma siis oluliselt peale haiguslehe midagi ei pakuta, mis on kurb. Ise pead endale diagnoosi ja ravi välja mõtlema, siis arstiga konulteerima. Täitsa nukker. Muidu aega saada arstile täitsa võimalik, kõnetunni ajal pommitades ka telefoni teel kätte saada võimalik. Kabinetis olles on keeruline arstiga asju ajada, kuna patsiendid pidevalt helistavad ja ta vastab kõnedele.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea perearst"

Hoolitseb patsientide vaga hea, mulle meeldib seda arst.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ebameeldiv perearst"

Saatekirju eriarstile ei taha kuidagi anda, eriti vanemate inimeste puhul, pidevalt ütleb et raha ei ole

 • Jaga
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"tänu"

Olen oma perearstiga väga rahul. Kuigi on ka mõned etteheited, seoses järjekorra nr. võtmise ja teenenduse suhtes. Siiski pean möönma, et kui soovin ilma jrk. nr. tema vastuvõtule saada, kas enne vastuvõtuaega või - pärast, siis ta ka alati leiab minu jaoks aja ja aitab ja ravib. Veel suur tänu tema tähelepanelikkuse kohta, kuna mul oli aastaid väga madal hemoglobiini tase, siis ta tundis ise minu pärast muret ja helistas mulle koju, et on vaja teha vereproov. Andes ise kogu aeg ravimeid ja aidates mind. Ta kartis , et ma äkki kukun kokku, nii madala hemoglobiinitaseme pärast. Kõik on korda saanud. Aitäh.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga soovitan"

Hea ja sõbralik arst, kellelt pole ebamugav nõu küsida oma tervise kohta. Ka e-maili teel vastab kiiresti ja ammendavalt.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jüri Miller)