Perearst

Jelena Šmukerova

4.2 - hinnanguid kokku: 59
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"ЛУЧШАЯ ВРАЧ ! ЛУЧШИЙ СПЕЦИАЛИСТ "

Елена Смукерова лучшая ВРАЧ В МИРЕ! всегда спасет вылечит даст правильные рекомендации по лечению!!! Муж, также я, также наш сыночек ,мы все ОЧЕН ЦЕНИМ И УВАЖАЕМ И БЛАГОДАРНЫ ЕЛЕНЕ ЗА ЕЕ ТРУД , ЗА ЕЕ ВНИМАТЕЛЬНОСТЬ , ЗА ТО ЧТО ДАЕТ НАМ ЗДОРОВЬЕ

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Lapsele abi ei saanud"

Kurtsin, et 3,5 aastasel pojal on mitmeid kordi väljaheites olnud verd. Doktor ütles, et see on normaalne nähtus! Ometi loen netist , et veri väljaheites pole kunagi ok olukord. Arvate, et sain mingit soovitust või abi? Eiiii!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Minu perearst"

Jelena on olnud minu perearst pea 10 aastat. Nüüd on mu abikaasa ja kolme lapse perearst ka. Kordagi pole midagi valesti läinud, saame alati vastuvõtule ka väljaspool ametliku aega ning vajadusel ka telefoni teel asjad aetud. Alati abivalmis ja asjalik. Jah..aegadest alati ei pea kinni ja ootad ukse taga Samas kui sisse saad, siis tuleb ka põhjalik ülevaade. Mulle meeldib ja olen väga rahul. 5+

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"arst jääb arstiks"

Lugesin arvustusi mind auslalt öeldes ajas naerma. Minu arust on ta hea arst. Ta ravis mu vanemaid ja ravib ka praegu mind. Mina olen temaga väga rahul. Lõpetuseks ütlen et ega arstid ei ole ka jumalad et kõigi meele järgi olla ja igasugu tühja ja tähjaga pole vaja tülitada siis jätkub neil õigete haigete jaoks rohkem aega tervist.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Bürokraatia tipp"

Selle asemel, et saada telefonitsi arstilt digiretsept, käskis ta mind panna oma vastuvõtule kirja - selleks kulus 4 päeva!!? Ja kuigi mul oli kellaajaline number, pidin ootama ukse taga üle poole tunni. Kabinetis hakkas siis meditsiiniliselt «üle kuulama». Ütlesin küll, et vajan vaid retsepti, mis tegelikult võiks küll olla vabamüügis (unital-aitab organismis tekitada und soodustavat ainet) ja milleks see mõttetu «vastuvõtt» ja mitmepäevane ajaraiskamine? Vastuvõtu ajal võtab ka ilma patsiendi ees vabandamata kõnesid vastu, mida võiks teha õde, keda tal aga pole aga miks? Kindlasti vahetan arsti esimesel võimalusel. Head tervist kõigile!

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ei soovita"

Hõivatud, pahur , tujukas, nipsakas ning hoolimata järjekorrast ukse taga, lobiseb valjult tuttavate patsientidega mitte meditsiinilistel teemadel, nagu reisid ja puhkused välismaal. Lihtsalt tava-patsiendil on väga raske saada analüüse või uuringuid, rääkimata saatekirjast. Kui kurdad mõnd terviseprobleemi, siis võid kindel olla, et diagnoosiks on stress või skisofreenia ja need ju analüüse ei vaja. Võib olla on tark arst, kuid kõik abi saa.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"minu arst ta on ..."

minu arst ta on olnud juba 32 a ta oli ema arst jah tõesti vahest tal on kiire kui talle helistad aga kui vastvõttule lähed on ta küll asjalik arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hea perearst"

Tunnen juba ammu ja ainult kiitvad sõnad. Arst SUURE ALGUSTÄHEGA

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Самый любимый доктор нашего ..."

Самый любимый доктор нашего 4хлетнего ребенка! всегда грамотно ставит диагноз, не залечивает и не выписывает антибиотики просто так! Елена, спасибо Вам!

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"No ei saa abi"

...eelmises postituses ei kurtnud niisama, et olen 8 kuud valude üle kaevanud ja dr.Šmukerova ei teinud omalt poolt mitte ühtegi vajalikku uuringut (ainult EKG lasi teha kuna mao rohtude kõrvaltoimel tekkisid tugevad valud rinnus). Käskis võtta TERVE elu maoravimit Nexium (retseptiravim), sest tema ise võtab ju ka pidevalt vererõhu rohtu. Kusjuures ravimi infolehel on kirjas, et kui 2 kuud tarbimist ei aita, tuleb teha uued uuringud. Minul ei tehtud 8 kuu jooskul!!! yhtegi uuringut. Kõik uuringud finantseerisin ise "tänu" Smukerova osavõtmatusele ning kahjuks taipasin minna kõhukoopa UH-sse alles 8 kuu möödudes.Kui sain teada, et mul hulganisti sapikive ja sapipõis tuleb eemaldada, siis ainuke millega dr. Šmukerova mind aitas oli see, et kirjutas siiski Cito! saatekirja kirurgile. Kohutav ükskõiksus, hoolimatus tema poolt. Patsient nutab kabinetis, et on iga päev, iga tund, iga minut valud kõhus ja tema ütleb: see on teil närvidest (tegemata ise ühtegi uuringut). Loomulikult on meil nüüd uus perearst teises kliinikus ja oleme väga rahul. Šmukerova patsientidele head kannatust ja tarkust ise-enda ravimisel ja aitamisel.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Elena Šmukerova"

20.09.2015 - упала. 22.09.2015- была в скорой- образовались тромбы в вене-назначили лечение . 24.09.2015- почувствовала боли выше - решила пойти к семейному-Elena Šmukerova . 25.09.2015 -пятница- 16.45 была у семейного врача-д-р Шмукерова в Ныммеской поликлинике. Не направила на обследование. Сказала, что мне так кажется,что болит выше. 26.09.2015- суббота - в 16.29 пришли снова в '' Скорую''.Тромбов стало больше и поменяли на другое лекарство. 16.10.2015 - 08.00- пятница- была у семейного врача-д-р Шмукерова в Ныммеской поликлинике /без очереди/. Была сердита- на ультразвук не послала. Я, конечно, сказала, что она мне не сделала 25.09.2015 серьёзный осмотр и если бы не Скорая, то.... И д-р Шмукерова сказала, чтобы я уходила от неё. ??? На данный момент- 18.12.2015 приняла 50 уколов Zibor, 26 уколов Clexane, резал вену д-р EVO KAHA и выдавливали что-то целый месяц, сейчас рана открыта. Хотим уйти от неё /3 человека/, как найти хорошего доктора?

 • Jaga
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"No ei saa abi"

Imestan, et olen tema patsiendiks nii kauaks jäänud. Kuna kabinetis õde ei ole, on ta uppunud paberitesse ja teeb kogu paberitöö ise.Visiidi ajal pidevalt telefonid helisevad ja räägib teiste patsientidega telefonitsi-seega sinuga tegeleb äärmiselt pinnapealselt ja kiirustades. Et lapsele saada retsept, olime kaibentis 40 minutit, sest enamus ajast ta suhtles telefoniga. Uuringutele ta ei suuna. Kõhuvalud juba 8 kuud. Määras uuesti tabletiravi aasta tagasi tehtud gastroskoopia põhjal (gastroskoopiasse ei suunanud muidugi tema) öeldes: ma võib-olla tean kuidas seda võib-olla ravida. Olen 8 kuu jooksul mitu korda käinud vastuvõtul, et saada igapäevastele kõhuvaludele ravi, selgituse. Ühtegi edasist uuringut ta ei ole määranud, kui on taaskord selge et ei üks ega teine ravi pole aidanud. Olen juba mitu korda käinud tasulises vastuvõtus, järgmisena lähen tasulisele kõhukoopa uuringule. Kui viimane kord hakkasin kabinetis nutma, et ei jaksa enam selle valuga elada, pani ta mulle diagnoosi, et valud närvidest . Sealjuures , et kuulata patsiendi kaebusi ja vaevuste kulgu, räägib tihtipeale enda, oma pereliikmete hädadest (et neil on ka sama viga). No nii muretut ja hoolimatut arsti teist pole kohanud. Üks väga karm näide temaga seoses veel,aga sellest ei kirjuta, sest minu pere võidakse muidu ära tunda selle loo põhjal.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"dr.Šmukerova"

Olen väga rahul...

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"dr.shmukerova"

minu perearst läks pensionile ja pidin valima uue perearsti.kuna eelnevalt olin enda perearsti puhkusel olles käinud dr.shmukerova juures ja ta jättis mulle kui arst väga hea mulje,siis valisin tema.siiani ei kahetse.väga professionaalne arst,ei saada mõttetult röntgenisse kiiritusele ega eriarsti juurde.omal jõul on ta ravinud minu mitte just kergete killast haigust ning tulemused on üllatavalt head.ka ei ole ta mind tablettidest pungile toppinud,kuna keemiasse ei suhtu ta hästi.minu vend ja vennanaine vahetasid perearsti dr.shmukerova juurde.enne ei saanud vend peaaegu üldse käija,kuna põeb artriiti.nüüd kõnnib kenasti ja ka paistetust ei ole enam.suured tänud dr.shmukerovale.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"perearst"

Kahjuks uuringutest keeldub. Kui sulle on juba näiteks jaanuaris vereproov tehtud ühe haiguse tõttu, siis detsembris uut ei saa, kuigi siis on juba teine haigus. Öeldakse, et üks vereproov on juba aastas tehtud. Ukse taga tuleb tunde oodata, alati läheb aeg kokkulepitud ajast palju hilisemaks. Kui retsepti paluda, siis seda saab. Inimesena jutukas ja seltsiv, aga arstilt ootad ju midagi muud.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jelena Šmukerova)