Perearst

Janika Palksaar

4.4 - hinnanguid kokku: 72
2/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Kui arstile saan on tore"

Arsti vastuvõtule saamine on pehmelt öeldes võimatu. Tervise mure korral esimene vabaaeg 2 nâdalat hiljem.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Arst??"

Korduva terviseprobleemi ilmnedes ja pidevatele kaebustele vaatamata abi ei saa, lohutab telefonitsi, et küll ise üle läheb, ootame natuke veel... Kui mingi ime läbi vastuvõtule pääsed (sest kättesaadavus on vilets), ravib ainult sümptomeid. Ei süvene ega viitsi haigust lõpuni uurida, suhteliselt pealiskaudne. Talle meeldib väga just nimelt telefonitsi "ravida", peaasi, et mingeid analüüse ega uuringuid ei peaks tegema. Suhtumine kõigele vaatamata sõbralik, ent see ei asenda minu meelest puuduvat professionaalsust. Sellesama telefoni teel ravimise tulemusena vaagub üks pereliige siiani hinge. Aitäh, "doktor!"

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Väga vastutustundlik"

Olen alati abi saanud ja hindan tema professionaalsust kõrgelt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Super perearst.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga hea perearst."

Aja saamisega telefoni kaudu on tõsine õnnemäng, aga Jaanika arstina väga hea ja kuulab sind alati ära.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Raske ühendust saada"

Väga raske on telefoni teel ühendust saada, kui vaja. Olen tihti näinud ooteruumis kuidas see telefon muudki heliseb ja heliseb aga aega toru võtta ei ole. Mõnikord tõesti kiire aga tihti Facebook tähtsam. Kui arsti juurde ära saab siis kõik super aga jube pingutus tihti, et lihtsalt ühendust saada.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Tubli pereõde"

Kiidan pereõde Irina, alati abivalmis ja kiire. Kutsub kohe vastuvõtule, ei pea ootama mitu päeva ning korrektne ja viisakas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"et liiga kergekäeliselt kirjutab ..."

Sõbralik ja tore arst. Vahest tundub, et liiga kergekäeliselt kirjutab antibiootikume väikelastele.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Jõudu"

Väga rahul nii tohtri kui õdedega. Telefonitsi kui tohtril pole hetk aega, helistab alati tagasi. Rahulik, rõõmsameelne ja mis peamine...pole kuri! :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"olen olnud perearst Jaanika ..."

olen olnud perearst Jaanika Palksaare patsient juba üle 20 a ...ningvõin öelda tema kohta ainult kiitvaid sõnud ..üldse on ta endale koplekteerinud väga toreda ja profesonaalse ...naiskonna ....soovitan ..kõigile !!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga meeldiv ja asjalik ..."

Väga meeldiv ja asjalik arst. Alati saanud abi :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Super arst igas vanuses inimesele"

Meil on suur pere ja päris palju lapsi, seega oleme doktori juures käinud erinevate haigustega. Oleme alati saanud kiirelt aja ja ka abi. Protseduurid kiired ja eriarstide juurde on ka dr. Palksaar meid alati saatnud, vahel jaganud ka soovitusi, kelle juurde nimeliselt täpsemalt võiks. Üks õde on neil küll ninakas ja kurja moega, aga teine, vene nimega jälle IMELINE!!!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Pealiskaudne"

Kuulab ära, kuid professionaalset nõu ei saa. Asjades pealiskaudne. Tõsisema haiguse korral tema juurde ei pöörduks, ilmselt ei tuvastakski seda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga rahul!"

Oleme Dr. Palksaarega väga rahul. Inimene, kes kuulab ja aitab ning on meie pere palju aidanud. Meie lapsel diagnoosis esimese korraga, mida pisikese alevi arst ei suutnud nelja aastaga. Edasi saadab teiste arstide juurde ka. Aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hooliv ja osavõtlik arst"

Temas on palju hoolivust ja osavõtlikkust. Alati kuulab ta hoolega ära, mis patsiendil õelda. Alati, kui vaja, saadab ta uuringutele ja teostab vajalikke analüüse. Temaga on meeldiv suhelda. Ta on väga südamlik ja sõbralik. Alati otsib parimaid lahendusi patsiendi terviseprobleemidele. Hindan väga tema teenuseid.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Janika Palksaar)