Perearst

Iris Koort

4.1 - hinnanguid kokku: 59
4.5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Pädev perearst"

Kuulab, küsib, suunab täiendavalt edasi, kui vajadus. On andnud aastaid pädevat nõu ning õiget ravi. Suhtub hinnanguvabalt, seetõttu saab olla aus ja avatud. Tänu!

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"ei oska lapsi ravida"

Käisime mitu korda 2-aastase lapsega arstil, kuna laps oli tihti haige. Korra määras ka antibiootikumid, kui laps oli meile kõrvavalu maininud. Jälle arstile minnes oli ta puhkusel (mida tuleb liigagi tihti ette). Õnneks oli teine sama perearstikeskuse arst lastega osavam ja saatis kõrvaarstile. Selgus, et vaja operatsioonile minna. Väga pettunud oma perearstis.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Tagasiside"

Tore inimene. Tõsisema murega peab ise aktiivne ja teadlik patsient olema ning oskama küsida. Mõnikord saab abi, mõnikord mitte. Kindlasti on kehvemaid tohtreid. Pahatahtlik ei ole.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Professionaalne ja hooliv"

Dr Koort on olnud minu perearstiks sellest ajast kui perearstid tegutsema hakkasid. Olen väga rahul.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Väga hooliv ja kannatlik perearst"

Tänu tohtri kannatlikkusele ja hoolivusele sai oma salapärasele haigusele õnneliku lõpu.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"pealiskaudne"

Olin pikalt tea patsient ja alguses tundus kõik tore. Seda niikaua kui tegelikult ka midagi viga ei olnud.Kuid kui abi vaja, siis ilmnes tema pealiskaudsus ja süvenematus

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Nii on"

Kohutavalt ükskõikne ja enesekeskne inimene... õnneks on mul juba mitu aastat toredam perearst, kellel on siiralt huvi mind nõustada-aidata

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Ma ei mõista, kuidas inimesed selliseid kommentaare kirjutavad. Minu perearst on Iris olnud 6 aastat. Olen alati saanud abi ja pole kunagi kogenud ülbet või üleolevat käitumist. Iris on Alari sõbralik ja aitab alati. Alati minu üllatuseks (mulle endale tundub õisikute) laseb ta teha vereproovid ja uurigud, et välja selgitada murenpõhjus. Kiidan väga, Iris on oma ala spetsialist ja väga meeldiv ka inimesena.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Olen rahul"

Ütlen et mina olen Dr. I Koordi ga väga rahu sest arsti juurde minnakse siis kui on midagi valesti ja vaja abi mitte siis kui pähe tuleb enne minekut tuleks mõelda kas on ikka vaja mitte et lähme ja siis vaatame et ei olegi vaja sest arst leidis et ei olegi midagi viga muidugi siis on art rumal et ei kirjutanud ravimeid

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kummaline inimene."

Pole temaga otsest kokkupuudet olnud. Ainult mõned korrad oleme kohtunud. Alguses olin temast heal arvamusel: mõistlik, tore ja siiras arst. Aga viimase pooleteist aasta jooksul ei saa temast eriti aru: mis õigust on tal patsienti teravate sõnadega mõnitada??? Ütlesin talle julgesti, et ta ise pole samuti täiuslik. Selle kohta käib ütlus: ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse! Ta ise on endast niivõrd heal arvamusel ja teab kõike. Tegelikult on lihtsalt üks keskealine kortsus/paks vanamutt. Tavaliselt ma ei ütle inimestele nii.. kuid leian, et kui mind on hingepõhjani solvatud, siis võib ka teda solvata! Praegu on mul superarstid: mõistvad ja toredad. Vähemalt mitte sellised vaimuhaiged jobud, kellest tasuks väga kaugele hoida;) ta ei sobi oma liigse otsekohesuse tõttu üldse arstiks, soovitaks tal eriala vahetada.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Totaalne muutumine"

Mina sain dr Koorti patsiendiks veel siis, kui perearstikeskus asus Telliskivi tänaval, 90-ndate lõpus. Siis oli dr. Koort suurepärane arst-väga sõbralik, hooliv ja väga hea suhtleja. Alati selgitas kõike põhjalikult ja olin õnnelik, et mul on perearstiga vedanud. Nüüd on tõesti nagu ringi vahetatud, ei tea, mis temaga juhtunud on. Kas on Eesti patsientides pettunud (töötas vahepeal Soomes) või läbi põlenud ja väsinud. Kahju.

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"viimasest visiidist jäi sisse ..."

Siiani olnud rahul, viimasest visiidist jäi sisse väga paha tunne. Peamiselt käin lapsega tema juures. Närviline ja pole lapsesõbralik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga tark tohter"

Perearst I. Koort on väga tark tohter ning oskab peale professionaalse töö ka väga hästi suhelda. Eriti hea külg on tema võime suhelda patsiendi poolt võimaldatud tasandil. -- Praktilises suhtluses on silmapaistev, et ta ei "solguta" patsienti asjatult meditsiinisüsteemis ning oskab stimuleerida enesetervendajalikke võimeid patsiendil. KUI AGA VAJA -- siis ta leiab kerged ja kiired võimalused edasisuunamiseks uuringutele või eriarstile. (Ja sedagi teeb ta positiivset hoiakut/fooni säilitades) -- "et näe, kuidas vedas -- same eriti hästi jaole." Soovitan seda tohtrit vaimsetele ja kõrge IQ-ga patsientidele.

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"meeldiv, kuid pealiskaudne"

Pean tast lugu, ta näib kena ja meeldiv inimene, aga teenuse kvaliteedis väga kindel ei ole. Natuke külm ja pealiskaudne suhtumine. Kui on juhtunud, et teda pole kohal ja on suunatud kõrvalkabinettidesse (nt laste probleemide ülevaatamiseks), siis pigem rõõmustan, sest siis olen saanud põhjalikumat uurimist ja kohest tegutsemist. Ning lahkun arsti juurest rahulikuma südamega. (Nt kasvõi: Koort kogu aeg lihtsalt mainis: "ahah, kõrvad vaiku täis, puhastage ikka ka". Kõrvalarst aga reageeris: "Laps oleks vaja kohe loputusse saata" ja kohe saimegi 5 min pärast aastaid kujunenud probleemist jagu) Samuti ka nt ilmselgelt sissepoole hoidvate jalgade suhtes ta probleemi ei näinud (laps > 3a), kuigi erialaarst enamvähem tänaval tuli seda ise ütlema:) Need on väiksed mured, aga antud arsti juures käies loodan, et suured probleemid samamoodi tähelepanuta ei jää).

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"ükskõikne"

üle aasta abi otsinud, suhtub nagu simulanti,kuigi patsient on väga halva enesetundega, kaalus palju kaotanud, valud jne. Diagnoosi panna ei oska, haiglasse ei saada.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Iris Koort)