Perearst

Heldi Ader

3.7 - hinnanguid kokku: 6
Ravi tulemuslikkus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Hea arst"

Dr. Ader on väga hooliv ja proffessionaalne arst. Mina sain õige diagnoosi ja õige ravi. Suured tänud!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Natuke kannatlikkust palun."

Põhiline pretensioon mis siin esitatakse - arsti ei saa telefoni teel kätte. Aga ei pea saama kui suhtlemiseks klientidega on temal õde kes toru tõstab siis kui aega saab. Heldi töötoas ma ei ole kuulnud, et telefon heliseks siis ta saab patsiendile pühenduda ilma kõrvaliste segamisteta. Muidugi võiks Heldi rääkida õega aga ega see vist ei ole aidanud sest olen ise õega suheldes näinud kui keskendunult õde toimetab ja ei tõsta toru kui tal vaja hetkel kliendiga tegelda. Tähendab, et seal arsti vastuvõtul on kohal olev patsient tähtsam kui keegi tundmatu helistaja. Ei näe siin pahatahtlikkust kui pigem sellist omapärast suhtlusstiili õe poolt ja kuna õde ametialaselt on väga tasemel siis Heldi ei pea vajalikuks tema väljavahetamist ja nii laskubki arsti õlgadele Teie pahameel kuigi toru peab tõstma ju õde. Muuseas olen hetkel helistamas Heldile ja alustan kolmandat korda... kui hakkama ei saa siis saadan e-kirja.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Tohutult halvad kogemused aastaid"

Dr Aderit on pea võimatu kättesaada. Soovitan varuda kaks päeva enne kui arsti juurde saab aja broneerida. Teine variant oleks muidugi iga poole tunni tagant helistada ja loota, et telefonile vastataks. Kui aeg on kinni pandud siis tuleb lisaks veel varuda vähemalt tund, mis tuleb oodata kabineti ukse taga. Nii iga kord kui arstil käia. Iseenesest kui oled juba uksest sisse saanud siis edasi läheb hästi. Viimane kord kui arsti kätte sain siis sain aja alles 8 päeva pärast helistamist. Kui lõpuks arstile jõudsin siis katkes minu kannatus pärast seda kui oli pool tundi minu ajast möödunud. Läksin pereõe juurde ja ütlesin, et sooviksin uut aega panna, sest olen pool tundi ootanud ning pean peagi tagasi tööle suunduma. Järgmine vaba aeg oli kümne päeva pärast. Selle peale ütlesin, et küll siis saan ise hakkama. Pereõde ootamise ega millegi muu peale ei öelnud midagi. Kuna esialgse arsti aja sain 8 päeva peale haiguse alguses siis selleks ajaks kui arstile jõudsin, tundsin end juba koduste ravimite tõttu paremini. Kahju, et selline tohutu aeg läheb raisku. Mõistan ka seda, et arstidel on palju patsiente ja nii mitmed vôtavad rohkem aega kui ettenähtud. Samas sooviksin ausust ja eeldaskin, et mulle antakse vähemalt mingigi märk, kas ja millal saaksin arsti vastuvôtule.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga hooliv"

Mina ja minu lapsed oleme väga rahul ,et saime ära vahetada eelmise arsti uue arsti vastu.Selline arst nagu on seda Dr.Ader.on väga hea ja hooliv. Meie ei kahetse,et tema enda arstiks saime.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ei soovita"

Võimatu kätte saada, mõnikord helistan mitu päeva ja keegi ikka ei võta vastu.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Heldi Ader)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!