Perearst

Eve Nurmekivi

4.8 - hinnanguid kokku: 82
1/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"ei soovita"

unustab kokkulepped, ei helista tagasi, pole usaldusväärne

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"soovitan"

tõesti on hea perearst - soovitan kõigile, head soovid talle ja õnnitlused,

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Paremat arsti ei oskakski ..."

Paremat arsti ei oskakski tahta! Tõeliselt hea arst:)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Perearst, kes ka tõeliselt hoolib!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"naeratuse taga teadmisi näha pole"

ei uuri kaebusi, ei saada edasi eriarsti juurde, kui klient ei nõua. hädad olevat vanusest, kaalust, närvidest. tühja juttu rohkem, kui meditsiinilist.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parim perearst."

Kui vähegi kahtleb,konsulteerib eriarstidega.Suhtub tõsiselt igasse patsiendi muresse ja suunab uuringutele.Väga hea suhtleja.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"olen pettunud dr.E Nurmekivis."

vahetasin perearsti 1,5 aastat tagasi ja minu eelmise perearsti õde lausus mulle tookord sellised sõnad,mida enne ei mõistnud ,alles nüüd sain selgeks.Ta küsis,Mannu kuhu sa lähed vastasin et siiasamasse Perearsti keskusesse Ta ütles mulle sellised sõnad ,....mõtle hästi järgi,kas see ikka on hea sinu tervisele.Jah ja nüüd olen ma kogenud selle lause tähendust. Ei süvenemist ei hoolimist.võib-olla ongi see meie riigis viimase aja "mall"et on selline hoolimatus.Pooleteise aasta jooksul pole mulle kuuldetoru peale pandud ja vererõhku hakatakse siis mõõtma kui juba olen minekuks püsti tõusnud ja lõpuks ise küsin,et ehk saaks vererõhku ka mõõta.Mina isiklikult olen väga pettunud oma arsti vahetuses!Võibolla ta hoolib endavanustest,...võibolla?Minul isiklikult on aga olnud kahel korral tervisega väga halvad kogemused dr.E Nurmekiviga! Ta võib olla särav ja mida iganes aga arst peaks eelkõige süvenema patsiendi ravisse ja tähtis on hoolimine!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tõeliselt hea ja tark ja hooliv perearst!!!"

Oleme väga tänulikud, et saime just tema nimistusse!!! Tänu temale lahenesid eelmise perearsti juures täiesti lahendamatuna näivad suured probleemid, mis läbi tema abi said kiire lahenduse ja noor neiu on peale 2a kannatusi taas särasilmne energiline!!! Ta on alati nii särav ja positiivne ja leiab ALATI lahenduse!!! Meie pere poolt südamest siiras tänu!!! Super perearst lihtsalt!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Parim perearst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"õige hinne 5"

Elab täiega kaasa haige saatusele,isegi kui juba teab,et patsient haiglaravile saadetud ,helistab üle.et kindel olla .ÄÄretu hoolivus ,ka kannatlikkus.oma ala hästitundev inimene

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"siis mure ei jää ..."

Kõige kõigem! Kui on mure, siis mure ei jää lahenduseta. Pusib seni kuni on olemas lahendus. Kogu minu pere armastab, hindab ja austab teda! Kui lapsed haiged on ja ütlen, et arstitädi Eve tuleb läbi teid üle vaatama-kuulama, siis juba sellest mõttest, teadmisest saavad nad terveks! :)....haigus pühitud ja kodu rõõmu ja ootust täis :)!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Parim perearst "

Väga meeldib, kui on kiiresti visiidele vaja leiab aja isegi peale tööaega, töötab meeletu koormusega aga on ikka nii sõbralik. Läheneb igale inimesele personaalselt, pakub välja parimaid võimalusi ja ei tee maha ka alternatiivmeditsiini.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"hoolitsus"

Röömsameelne ja alati hooliv Perearst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim perearst keda ma ..."

Parim perearst keda ma saaremaal tean ja pole veel kelleltki kuulnud et keegi nuriseks tema üle, kuigi tema juurde aega saada üpris raske!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Alati olemas"

Ta on alati olemas kui teda vaja...ja see ongi kõige olulisem...

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Eve Nurmekivi)