Perearst

Anu Starkopf

4.9 - hinnanguid kokku: 107
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"dr.Anu Starkopf"

Oleme meie perega väga tänulikult meie perearstile,väga väga tubli perearst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim arst!"

Kogu meie pere on palju aastaid käinud tema juures ja alati saanud kiiresti vajalikku abi. Samuti jagub mul vaid kiidusõnu tema pereõdedele ja kogu Nõlvaku perearstikeskuse personalile. Dr. Starkopf on pere arst suure tähega. Hooliv, tark, professionaalne ja väga meeldiv inimene. Ühtki muret ei jäeta tähelepanuta, iga kaebus saab uuritud. Palju tervist talle!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"DR. Anu Starkopf"

Olen olnud pikaajaline klient Olen oma perearstile olnud väga tänulik, et meil on tervised korras. :))) aitäh!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suurepärane arst"

Alati leiab aja,et probleemile lahendus leida. Probleemi suhtub täie tõsidusega. Nüüd tean,mis tähendab"hea arst",sest tulin nimistusse arstilt kes siin saanud 3,1 punkti. Jaksu DOKTORILE!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Perearstide absoluutne tipp -dr. ANU STARKOPF"

Mis koige tähtsam - ei jäta ühtki probleemi ohku rippuma, vaid lahendab need alati lopuni voimalikult kiiresti!!!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kiire!"

Oli 3 päeva väga halb olla. Kiirabi asemel otsustasin kontakteeruda Tartu perearstidega (enda vana oli teises Eesti otsas), et kas saaks ümberregistreerida. Vastati ja võeti jutule 15 minuti jooksul telefonikõnest. Väga kiire ja meeldiv!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kiidan oma perearsti, Anu Starkopfi."

Olen alati saanud abi oma terviseprobleemidele ja kui on kiireloomuline probleem- ei ole mind jäetud kunagi ootama, vaid on leitud aeg esimesel võimalusel. Selliseid pühendunud perearste võiks olla rohkem. Aitäh.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim arst lapsest saati"

Anu Starkopf on olnud minu perearst juba lapsest saati ehk siis 27 aastat ja ta on alati olnud sama sõbralik, hooliv ja empaatiavõimeline.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Dr. Anu Starkopf"

Parim perearst keda mina tean, väga hooliv, tark ja suurepärane inimene. Alati saab küsida nõu ja kõik terviseprobleemid saavad positiivse lahenduse. Suur aitäh tehtud töö eest!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"dr. Anu Starkopfi hinnang"

Väga põhjalik ja patsiendist hooliv perearst. Vaatamata patsientide rohkusele leiab alati aega konkreetsete probleemidega süvitsi tegelemiseks. Alati abivalmis, sõbralik. Olen õnnelik, et mul on nii tore perearst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"hooliv ja paindlik arst dr Anu Starkopf"

ta on mulle perearst alates kui nõlvaku perearstikeskus avati...meeldib vägaja mu emale samuti meeldib väga...abivalmis...väga ilus arst ja südamest on väga ilus paljud tänud oma perearstile

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Üksik"

Äärmiselt hooliv, abivalmis ja väga hea arstivaistuga perearst. Oleme siiralt tänulikud, et meie perel on niisugune perearst! Täname!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Starkopf on olnud minu ..."

Dr. Starkopf on olnud minu perearst sellest ajast peale, kui olin väikene. Nüüd on ta perearstiks ka minu pisikesele preilile. Ma ei saa mitte millegi üle kurta. Olen igati rahul nii professionaalsuse, kättesaadavuse kui hoolsuse osas. Hästi sõbralik arst. Me ei saaks paremat tahtagi!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Tunnustust väärt"

Meie perearst olnud väga pikka aega. Nende aastate jooksul ei ole tema suhtes ühtegi pretensiooni. Teistele suureks eeskujuks. Tänud!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"et on olemas nii ..."

Olen väga õnnelik, et on olemas nii hoolivaid, tähelepanelikke ja professionaalseid perearste. Meie pere on saanud alati kiirelt abi, kõiki vajalike analüüse, saatekirju, ülevaatuseid. Dr. Anu tekitab minus turvatunde, on alati hooliv ja tõesti mõtleb oma patsientidele. Tänan südamest!!!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anu Starkopf)