Perearst, Neuroloog, Perearst

Anu Kabin

2.6 - hinnanguid kokku: 9
4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga analüüsiv ja tark arst"

Ma olen väga väga rahul saadud konsultatsiooniga. Väga loominguliselt mõtlev spetsialist. Suunab eriala arsti poole kui enda "käed" lühikeseks jäävad. Inimesed ootavad haigetena rohkem arstilt kui ise suudavad vastu pakkuda. Kui haige ootab haletsemist ja kotiga rohu kirjutamist , siis pole tõesti dr.Kabina juurde asja, tema nõuanne on kindlasti see, et inimene peab endaga tegelema, võimlema või käima massaažis. Neuroloogilised haigused minu kogemust mööda ei kao ainult tableti mõjul või kui kaovadki korraks, siis mingi aja tagant tulevad nad veel ägenenumalt tagasi. Kui inimene tuleb ootusega arstiga suhelda, siis selleks pole ju ka kabinetis aega. Kui aga saama abi, siis kokreetne kiire jutt , see ongi dr. Kabina töö spetsiifika. Jõudu talle! Tervitusi Tallinnast

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
3/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"kuulab mure ära ja ..."

Väga väga sõbralik arst, kuulab mure ära ja saadab su igalepoole võimalikesse kohtadesse,et sind põhjalikult läbi vaadatakse! ma olen ülimalt rahul olnud igakord kui teda külastan, mitte kunagi ei ole pidanud milleski pettuma!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anu Kabin)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!