Perearst

Andri Meriloo

4.6 - hinnanguid kokku: 70
1/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Pettunud"

Käisin seal pereõe uksetaga kaks päeva. Esimesel päeval ennelõunat palusin ravimi retsepti. Pereõde nagu lubas, et teeb. Õhtul selgus aga et polnudki retsepti. Teisel päeval läksin uuesti. Ootasin ja ootasin aga keegi ei tulnud. Lõpuks tormas peale mind tulnud naisterahvas lihtsalt sinna pereõe kabinetti ja nii oligi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga tähelepanelik, põhjalik ja hooliv perearst"

Aitäh kogu perearsti kabineti tiimile, suurepärased inimesed ja väga head oma ala spetsialistid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"hea arst"

väga hea ja professionaalne arst.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Rahulik arst."

Alati saime ruttu vastuvõttule.Kulab hoolega.Saime Abi.Rahull.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"dr.A.Merilo."

Olen alsti ruttu saanud aeg vastuvõtt.perearstile.Õde Karin väga positivse suhtumisega ,minu kallis laps ta juures Ärtis K-M.Dr.A.Merilo alati kulab hoolega,väike mure ikka ,tohti peal kõhu valud,ja sedemine 2a peagu pole korras,nüüd vell käsi ka ei liigu ,pole terve,valud.No eks kõik võtab aega.Muidu olen rahull,palju aastad juba minu perearst.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Sa oled talle kui ärimudel"

Ärge laske end petta nendest kommentaaridest ja hinnangutest! Ta võtab teid ka nüüd, aastal 2016, oma nimekirja. Kuid te olete talle pigem ärimudel, et oma sissetulekuid kasvatada. Fakt on aga see, et te ei pääse tema jutule. Olen broneerinud talle aja kaks korda, kui olen haigestunud, mind on vastu võtnud tema abilised (olen juba kolme juures käinud), pole oma arsti isegi näinud!!! Ta lihtsalt tegeleb tähtsamate, tuttavate vms patsientidega. Kuidas siis peaksin hindama?! Abilised ei kuluta raha isegi sellele, et haigestumise korral vereproove võtta, et leida haiguse põhjustaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"suurepärane perearstimeeskond"

Suurepärane perearst, olen tema patsient olnud aastaid. Õde Karin on väga meeldiv, alati on tal aega kuulata ja nõu anda. Olen väga rahul, et saan olla selliste heade spetsialistide hoole all!

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Vastus kurjale prouale Viive Pruulsen-Jõkk"

Mina tunnen seda raskelt vähi haiget prouat,alates lapsepõlvest saati ta on väga hea abivalmis inimene olnud oma eluaja jooksul.Nüüd põeb ta seda rasket haigust,selle nii nimetatud arsti ükskõiksusele.Ja sina Viive aitasid veel oma riiuga seda haigust süveneda.Ta oli opilt alles tulnud ja jutustas mulle oma haiguse loost ja mina kirjutasin jah selle artikli ja panin oma teise nime Viive,ja sa läksid oma ämmale suure riiuga kallale,et tema on soovinud seda artiklit kirjutada,ja haige ei saanud öö rahulikult magada sinu karjumise peale,ja nüüd tahad,et mina sinu käest vabandust paluks,kas sul on üksi nimi Viive või.Sul peaks häbi olema,haiget ema ärritamisega,kartes oma töökoha kaotamisega.Sa ütlesid,et ega arstid ei ole Jumal..muidugi ei ole, sest nad peavad oma kohustusi õieti ja südamega täitma,nagu seda on dr.Panfilova.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

""Anonüümsele" ja muudele kurjadele prouadele."

Proua Helmi, kes Te algselt kirjutasite oma üllitisele alla minu nime, peaksite nüüd oma nime all avaldama vabanduse. Tohtrid ei ole jumalad ja ükski olukord ei parane kurje sõnu pildudes. Tervet mõistust ja palju tervist kõigile. Lugupidamisega Viive Pruulsen-Jõkk

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ükskõikne patsientide vastu!!!"

See on päris solvav lugeda kuidas kiidetakse sellist hoolimatut arsti ta ei vääri isegi arsti nime, lihtsalt häbemattu. Ta laseb patsiendil vähki kasvada neljanda staadijonini ja ütleb, pole sul viga midagi, võid minna missi võistlustele, et oled nii ilusti salenenud,et sul on lihtsalt närvi valu, mina pole arst,aga ma arvan,et mis närvivalu võib kõhus olla.Inimene kaebas pikki aegu valu kõhu piirkonnas ja ise arvas,et maks on haige,ja ravis ise end maksahaiguse vastu,kuid arsti üteluse järgi pidi maks korras olema,aga miks kui ta arst on - ei saatnud uuringutele valudes inimest.oli kodus ja ootas kuna see närvivalu üle läheb,seni kui tulid sellised tugevad valud,läks ta traumapunkti valuvastu abi saama.Kui seal selgus,et missi asemal on suur vähipomm jämesooles mis oli kõik peensooled segamini ajanud,ja saadeti kohe kiirabiga Tallinna opile,ja ega see ei ole ainus juhus, lihtsalt need patsiendid ei kirjuta midagi kes ta kätte ära surevad,need kellel ei ole midagi kahtlast need kiidavad.Minu arust on selline suhtumine haigesse on karistatav.Tegelikult peaks olema,aga siin on ükskõiksus kõikjal.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga hea perearst."

Väga hea suhtleja ja arusaaja inimene. Olen siiamaani raviga väga rahule jäänud. Alati kuulab probleemi ära ja on osanud aidata. Ka pereõde tahaks kiita hea teeninduse eest

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Väga rahul"

Olen väga õnnelik, et sain endale nii hea perearsti. Nii Dr Meriloo kui ka õde Karin on väga sõbralikud ning kompententsed. Igat vastuvõttu ootan rõõmsa meelega.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Aitäh ! "

Suurepärane Doktor ja proffesionaalne Medõde.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"uued ruumid"

soovime palju jõudu,uutes ruumides, väga ilus ja puhas, KARIN, DR. MERILOO , OLETE LAHKED JA ALATI ABIVALMIS, MIS KA EI OLEKS.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"tänusõnad"

Oleme abikaasaga mõlemad kesk-eas,haigused kimbutavad,-üks telefoni kõne dr.ANDRI MERILOOLE, ja järgmine päev ravib perearst,- liigeste valud jne. ka puhkepäevadel saab abi telefoni teel,või puhkuse ajast. Sellist perearsti soovitan kõigile,kel tervis nöögib, tulemused on head,-alati on dr.Meriloo sõbralik ja väga tark ,teab ,mida teeb,--suured tänud, jõudu ka isiklikus elus.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Andri Meriloo)