Perearst

Andrei Tšern

4.8 - hinnanguid kokku: 87
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 2 nädalat tagasi

"Suur tänu perearstile Andrei Tšernile"

Suur tänu perearstile Andrei Tšernile (Aira Perearstikeskus) professionaalsuseks. Благодарю доктора Андрея Черна (Aira Perearstikeskus) за высокий профессионализм.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 nädalat tagasi

"Perearst Andrei Tšern on suurepärane arst!"

Perearst Andrei Tšern on suurepärane arst! Aira Perearstikeskus on parim perearstikeskus Tallinnas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Arvamus"

Olen väga rahul perearstikeskuse AIRA tööga. Väga professionaalne, vastutulelik ja abivalmis personal. Eriti tänulik olen oma perearst dr. Andrei Tšernile, kes päästis mind raskest terviserikkest. Eelnevalt olin valede ravimite määramise tõttu kardioloogi poolt sunnitud kolmel korral välja kutsuma kiirabi, kuna minu vererõhk oli tõusnud 207-209-ni. Viimasel korral uuris kiirabiarst minule välja kirjutatu ravimeid ning soovitas mul koheselt pöörduda perearsti poole, mida ma ka tegin. Dr. Tšern kirjutas mulle ravimi, mille tarvitamise järel minu vererõhk normaliseerus. Olin väga imestunud, et perearst omab sellisei sügavaid erialaseid teadmisi. Olen väga tänulik dr.Andrei Tšernile, kes osutus vist minu elupäästjaks. Minu suurim lugupidamine ja sügav kummardus dr. Andrei Tšernile ! Uno Einmann

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Quick to reply, English profiency"

After a long time struggling to find an English Speaking Family doctor a friend recommended Dr. Tšern. He replies very quickly to email requests and set u an appointment. He was very polite and professional during the consultation.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Врач достаточно быстро диагностировал ..."

Наблюдалась 2 года. Врач достаточно быстро диагностировал нетривиальное заболевание, назначил корректное лечение и выдал направление к специалисту. В целом корректен, внимателен, вежлив, подробно отвечает на вопросы, не стесняется сверяться со справочниками, что я считаю отдельным плюсом

 • Jaga
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"sama lapsele ülevaatus teeb ..."

Muidu on hea arst, kui jõuad tema juurde. Tavaliselt suhtled ainult medõega, sama lapsele ülevaatus teeb ainult medõde, kuidagi imelik, et ravib sind mingi noor medõde, kes ise ei tea midagi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"..."

Alati saan abi. Väga meeldiv arst. Soovitan kõikidele

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea perearst."

Hooliv, super, tore ja hästi professionaalne arst. Kiidan siiralt seda perearsti. Soovitan.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"...."

Olen rahul oma arstiga. Alati enne kuulab kõik minu kaebused ja pärast ütleb oma sõna. Adekvaatne perearst. Olen kõike kommentaare lugenud ja võin öelda nii, et ühele meeldib, teisele mitte. Dr. Andrei Tšernil on individuaalne lähenemine ja temal on alati oma arvamus. Aga mõned inimesed on ise süüdi sellest kuidas nende poole suhtutakse, kui tulevad ja ise panevad endale diagnoosi siis millest veel rääkida? siis las ise ennast ravivad. Viimasel ajal perearsti poole suhtutakse kuidagi havlasti...see on kurb. Perearsti on vaja austada!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Olen väga rahul

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Super perearst"

Mul on väga hea meel, et Andrei nüüd ka minu piirkonna perearst on. Iga kord tema kabinetist lahkudes on suu naerul, sest nii meeldiv on kogu see klienditeenindus. Nagu ei olekski arsti juures äsja käinud, mis tavaliselt head meelt just ei tee. Super pühendunud. Esmalt just KUULAB sinu muret, mitte ei hakka välistama ja kinnitama, et tegelikult su haigused on välja mõeldud ja ei leia 1001 põhjust, et sulle analüüse mitte määrata. Võtab alati aega sinu jaoks, nii et sul ei teki konveieriliini konservi tunnet. Tahan teda südamest tänada oma professionaalsuse eest ning samas kiita ka tema ülitoredat pereõde, kes on alati väga sõbralik ja üliviisakas ja annab igati oma suurepärase panuse patsientide teenindamisse. Suur aitäh Aira Perearstikeskusele.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"..."

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Andrei Tšern)